Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  E,ovako...

  Pošto sam Javiera Mascherana kaznio posle jedne loše utakmice, gde je bio jako loš, a uz to i dobio crveni karton, on se bio naljutio kao malo dete.Posle neuspele konverzacije sa njim, on je odlučio da ga stavim na transfer listu.Što sam i učinio.Uglavnom mi je igrao na poziciji DMC,a u poslednje vreme na poziciji MC, pošto mi je sad formacija 4-2-3-1.Kao njegove zamene,koristio sam uglavnom Busketsa a imam i jednog klinca,Nemca, Moritza, talentovan igrač.

  Ipak,ja bih da dovedem jedno dobro pojačanje u letnjem prelaznom roku, pošto ću Masherana prodati.Razmišljam da pokušam da dovedem Fabregasa u Barcelonu umesto njega.

  Imate li vi neki predlog?Lova za transfer je najmanji problem.

Link to comment
Share on other sites

amr giuilano iz inetrcionala st diego tardelli  :thumbup:

 

  Kod mene su obojica u Barseloni.Tardeliju kadgod ukažem šansu umesto Vilje,iskoristi je na pravi način.A nekad igra i u tandemu sa sa njim.Što se tiče Giuliana,njemu slabo ukazujem šansu pošto mi na toj poziciji igra Messi,ali kad mu ukažem,sasvim je prosečan.Dakle,moj glas ide Tardeliju.

Link to comment
Share on other sites

DMC - Sandro

MC - Kroos  :bo:

 

Kros je tu...

Sandro  hmm

Mada mi Fabregas ide sa Xavijem nekako najlepše,mada je pitanje da li će hteti doći,pošto sam ga na početku sezone hvalio, a njega bolela ona stvar, a onda sam i pokušao da ga dovedem, a nije bio uopšte zainteresovan za razgovor.

Ajde,još predloga.

Link to comment
Share on other sites

slazem se za mozssu sissoka jedan od najboljih je na toj poziciji i za to da je fabregas play mada bi voleo da ga vratis u barsu posto pratim i tviju karijeru pogledaj kako su se razvili kod tebe banega igrao u valenciji,camacho a madrid,felipe melo juventus,wilson oalacios totinhem.jack rodwel everton i mozda franco zuculini mada ga nisam probao u ovom fm-u... :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Target - kupi Cesca i Sissoka ako si u mogućnosti. :thumbup:

 

  A imam još oko 100 miliona u budžetu,a možda će biti i više ako prodam Maskerana.Pošto igram sa dva MC-a,pored Xavija mi treba jedan.E sad da li će biti Fabregas ili Sisoko,videću.Možda oba,pa da rotiram ovu trojicu.Pastore mi je isto igrao MC,ali promenio sam i taktiku i formaciju pa je sad na poziciji AMC...

  Sad mi je formacija:GK,DL,DR,DC,MC,MC,AML,AMR,AMC,ST

Link to comment
Share on other sites

  A imam još oko 100 miliona u budžetu,a možda će biti i više ako prodam Maskerana.Pošto igram sa dva MC-a,pored Xavija mi treba jedan.E sad da li će biti Fabregas ili Sisoko,videću.Možda oba,pa da rotiram ovu trojicu.Pastore mi je isto igrao MC,ali promenio sam i taktiku i formaciju pa je sad na poziciji AMC...

  Sad mi je formacija:GK,DL,DR,DC,MC,MC,AML,AMR,AMC,ST

 

ma dovedi Rodvela ili pak Hamsika...mozda bi mogao i Migel Veloso...ja glasam za Rodvela, decko je novi Esien, au uz tvoje kvalitetne trenere ima da se razvije i da kida kao lud...plus visok je te ti moze dobro doci i u skoku, posto je to najslabiji segment igre Barselone(ako postoji takav segment)

Link to comment
Share on other sites

E sad meni trebaju igraci za Lester...Desni Bek(razmisljam o Kajlu Walkeru iz Totenhem, mada voleo bih nekog drugog)...stoper malo brzi posto imam Bambu kao razbijaca, jedan dobar ball wining midfielder(ili pak Anchor man...razmisljam o Kujateu iz Anderlehta, ali sumnjam da cu uspeti)...desno krilo i jedan napadac poacher(da je brz)...sve to za Lester 2. sezona usao sam u PL, budzet za transfere 22 mil. :famous:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |