Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svi sa predlozima hvala, Saviola je ipak doveden uz Nangisa mladog talenta, pa cu uz njih dvojicu imati i Aduritza, Soldada, Domingueza, ali i mladog talenta Alcacera...Racunam da je to dovoljno :)

nego treba mi desni bek, i doveo bih iraolu, sta mislite ? vec sam ga jednom dovodio i nije odskakao iz tima, vec je bio sasvim standardan i solidan ? zelim desnog beka koji ce moci da izvrsava odbrambene zadatke ali i napadacke, nesto tipa serhio ramos (puno trazim :D ) i sta mislite o iraoli ?  do 5 miliona moze da ide cena, eventualno 6 :)

 

 

edit: i sta mislite o botii odnosno mikelu san joseu

Link to comment
Share on other sites

svi sa predlozima hvala, Saviola je ipak doveden uz Nangisa mladog talenta, pa cu uz njih dvojicu imati i Aduritza, Soldada, Domingueza, ali i mladog talenta Alcacera...Racunam da je to dovoljno :)

nego treba mi desni bek, i doveo bih iraolu, sta mislite ? vec sam ga jednom dovodio i nije odskakao iz tima, vec je bio sasvim standardan i solidan ? zelim desnog beka koji ce moci da izvrsava odbrambene zadatke ali i napadacke, nesto tipa serhio ramos (puno trazim :D ) i sta mislite o iraoli ?  do 5 miliona moze da ide cena, eventualno 6 :)

 

 

edit: i sta mislite o botii odnosno mikelu san joseu

facepalm Kupi Ramosa  .!.

Link to comment
Share on other sites

tesko da ces za 5mil. uspeti dovesti kvalitet..pogledaj stekelenburga,doci ce za 10mil.

 

mogu na rate do 10.5  :)

Promenio covek post, kako sam se istripovao sad... :D

i ja sam kad sam video da imam oscara cardoza u timu  :D

 

 

edit: upravo sam zavrsio pregovore od 7m sa ruom patriciom, i taman u trenutku kad je trebalo da potpise, stize mi ponuda od ajaxa da uzmem stekelenburga za 5.5 miliona, i naravno prihvatim i od*ebem patricia....medjutim neverovatnu platu sam dao stekelenburgu za tim kao sto je valencia, od cak 160k nedeljno i sveukupno 9.5 miliona njemu i njegovom agentu uz ugovor do 2015....nadam se da ce se isplatiti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |