Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

pastore bi se snasao jako dobro sigurno ali nece da dodje.imam ja para za njega ali on nema zelju da dodje u klub koji ne igra evropsko takmicenje.njega cu sledece sezone.eriksen mi je na nekoj mojoj mini shortlisti prva zelja svidja mi se jako .a za amr cu pogledati svakako tog korejca.

target man  posto pratim tvoju karijeru video sam da imas dentinha .jel si probao nekad da ga stavis na amr i a ako jesi kako se pokazao?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  Najbolje igra na poziciji ST.Mislim na Dentinha.Kod mene igra na poziciji AML,ali mogu ti reći da nisam nešto zadovoljan sa njim.No,dobro,tek je druga sezona.Videću kako će se razviti.Možda ga pošaljem negde na pozajmicu.Pokušaj da dovedeš Giuliana iz Šahtjora na poziciju AMR.
Link to comment
Share on other sites

  Najbolje igra na poziciji ST.Mislim na Dentinha.Kod mene igra na poziciji AML,ali mogu ti reći da nisam nešto zadovoljan sa njim.No,dobro,tek je druga sezona.Videću kako će se razviti.Možda ga pošaljem negde na pozajmicu.Pokušaj da dovedeš Giuliana iz Šahtjora na poziciju AMR.

 

ako mislimo na istog onda je taj iz Internacionala :D ali strašan igrač....

 

levan kenia, jano anananindze (Spartak, gruzijac) isto tako mladi a dobri...

Link to comment
Share on other sites

ako mislimo na istog onda je taj iz Internacionala :D ali strašan igrač....

 

levan kenia, jano anananindze (Spartak, gruzijac) isto tako mladi a dobri...

 

 

Jeste.U pravu si.Ja se zajebao pa napisao iz Šahtjora,pošto sam ga ja u mojoj igri doveo iz Šahtjora,a Šahtjor ga je kupio iz Internasionala. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

potreban mi je napadac tipa david ville za valenciu....znaci brz, skok i igra glavom ne mora da mu bude jaca strana, ali prevashodno da je brz i da ima veoma dobar finishing, composure...ja mislim o javieru savioli i lavezziju, a vi, dajte mi jos neke predloge i recite mi sta mislite o ova dva igrac ? :)
Link to comment
Share on other sites

Lavezi ili probaj Pazzini iz Fiorentine. Odlican je ili cak mozes Lekica iz Osasune razbija. Jeste da je on vise tipa visok i nije toliko brz, al' neces se pokajati  :bo:

 

dobro mi nisi preporucio kaludjerovica  WEEEER  :D

Neymar :cast: :cast: mos dentinho,kramaric itd.

 

dc do 5 mil mora bit RUS

 

stasali igrac, od 22 godine pa nadalje mi treba,ne trebaju mi mladi, jer imam alcacera i nangisa koji ce se bas razvijati :)

Link to comment
Share on other sites

potreban mi je napadac tipa david ville za valenciu....znaci brz, skok i igra glavom ne mora da mu bude jaca strana, ali prevashodno da je brz i da ima veoma dobar finishing, composure...ja mislim o javieru savioli i lavezziju, a vi, dajte mi jos neke predloge i recite mi sta mislite o ova dva igrac ? :)

 

Definitivno Bogdan Stancu, apsolutni kralj svakog FM-a.

Link to comment
Share on other sites

potreban mi je napadac tipa david ville za valenciu....znaci brz, skok i igra glavom ne mora da mu bude jaca strana, ali prevashodno da je brz i da ima veoma dobar finishing, composure...ja mislim o javieru savioli i lavezziju, a vi, dajte mi jos neke predloge i recite mi sta mislite o ova dva igrac ? :)

benzema 25 mil :) isplati se ja ga dove vec 27 golova dao a tek polusezona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |