Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

To se radi redovno, resetovaće samo servere njihove, samo nemoj da držiš uključen hamachi 23. Novembra i to je to..

 

 

Ma vidim ja,nego juče me je nonstop zezao hamachi pred online utakmicu.U chatu sam video članove oni mene nisu.Nisam mogao uopšte da se konektujem na server za online meč. :(

Pa sam i kreirao svoju mrežu,pa čak ni na svoju mrežu nisam mogao da se konektujem.

Ostali članovi su rekli da je kod hamachija problem.

Onda sam izbrisao i uninstalirao hamachi(poslednju verziju).Pa su neki članovi rekli da moram imati neki zeleni trougao i iz tog menija(trougla) ulazim na mrežu.Ja taj zeleni trougao nisam imao nego sam iz gornjeg menija išao.

Da nije možda u firewallu problem.Jel može neko SS firewall da postavi kako treba da bude podešen.

Ne znam zbog čega se to dešava. :bo:

Link to comment
Share on other sites

 

Ma vidim ja,nego juče me je nonstop zezao hamachi pred online utakmicu.U chatu sam video članove oni mene nisu.Nisam mogao uopšte da se konektujem na server za online meč. :(

Pa sam i kreirao svoju mrežu,pa čak ni na svoju mrežu nisam mogao da se konektujem.

Ostali članovi su rekli da je kod hamachija problem.

Onda sam izbrisao i uninstalirao hamachi(poslednju verziju).Pa su neki članovi rekli da moram imati neki zeleni trougao i iz tog menija(trougla) ulazim na mrežu.Ja taj zeleni trougao nisam imao nego sam iz gornjeg menija išao.

Da nije možda u firewallu problem.Jel može neko SS firewall da postavi kako treba da bude podešen.

Ne znam zbog čega se to dešava. :bo:

 

To se i meni desilo, ja nisam ni mogao da odigram utakmicu, meni piše da je ušao u sobu a njemu neki problem izbacuje. Ni meni nema tog trougla, ne znam da li je problem u firewall. Možda imaju neke probleme sa serverima pa zato resetuju..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |