Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Kako napravit da imaš što veći posjed lopte

 

Možeš pomoću instrukcija tijekom igre...Control,Retain possesion,exloit the middle...i ako hočeš recimo da zadržiš rezultat u TI staviš Time westing malo više...da ti "troše" vrijeme:D

Link to comment
Share on other sites

To je....i to je najbolje imat DMC,MC i ostale igrače veze sa odličnim passingom...i onda polako kroz sredinu zadržavat loptu :D barem po meni

 

i odmah da pitam...kako da uploadam videa sa fm11 na youtube kroz igru direkto...ima sa strane kada završi tekma Upload a video,u tom smislu...hitno je...

Hvala :D

Link to comment
Share on other sites

Moze li mi netko rec sta znaci ovo, objasnit mi cemu sluzi, i koji su atributi potrebni, molim vas.

 

Through Ball

Run From Deep

Creative Freedom

Mentalyti

 

Through Ball-Lopta u prostor-passing(atribut)

Run from deep-prilaženje po loptu(ako se ne varam)-off the ball

Creative freedom-kreiranje igre-creativity

Mentality-mentalitet igraca(obrambeni,napadacki)to mozes podesit u player instructions

Link to comment
Share on other sites

I mozes li m samo objasnit.

 

 

Trough Ball - lopta u prostoru, npr sad on loptu u prostor dodaje i ta sranja ?

 

 

Btw, mogu li ja npr sad krenut sa Rudesom, on je trenotuno u drugoj HNL ligi, i mogu li ja sad snjim se prebacit u 1 HNL ligu ako dobro budem igro ?

Link to comment
Share on other sites

Trough Ball - lopta u prostoru, npr sad on loptu u prostor dodaje i ta sranja ?

Da :dada

 

Btw, mogu li ja npr sad krenut sa Rudesom, on je trenotuno u drugoj HNL ligi, i mogu li ja sad snjim se prebacit u 1 HNL ligu ako dobro budem igro ?

Da :dada

Link to comment
Share on other sites

Ovako, u zadnjih 2 tjedna kad igram FM.. odigram jednu utakmicu odma nakon 4 dana ova druga, igraci mi se uopce nemogu odmorit, nekad zna biti odma nakon neke utakmice, odma druga za 2 dana... jel to mozda neki bug ili ?

Link to comment
Share on other sites

Nije bug nego moras odmarati igrace, a ponekad im i iskljuci trening kad mi je tako gust raspored. :)

 

Ok hvala, probat cu. I da, nemogu se odmorit u 3 dana...ili si mislio na neki drugi nacin ?

 

 

I jos nesto, kad ja ocu kupit nekog trenera, ono mi pise 'Transfer cannceled' nesto kao da klub netreba jos jednog trenera... mogu li nekako ucinit da imam vise trenera ?

Link to comment
Share on other sites

Moras da ides u board request pa na network(mislim da je ta opcija) i tu ides na coaches allow...i imas dve ili tri opcije da izaberes sta ces im reci.Ja sam tako isao i ako klub prihvati,dozvolice ti da dovedes jos nekoliko trenera meni su dozvolili jos 3 ili 4 nisam siguran.

 

Nego moze li meni neko da pomogne,tj.da mi nadje norveski facepacks? Trazio sam u temama fejspakova,ali nigde norveske...

Link to comment
Share on other sites

Pardon STAFF pa onda coaches...mislio sam na moje facilities...pa sam slucajno napisao network a cak ni  to nije tacno napisano-NETWORKING!

 

 

 

 

EDIT: sad dok sam ovo pisao preteko me Dex

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |