Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Ok, hvala  :thumbup: :thumbup: Btw. Mogu isto ako budem medu prvim 4 u HNL kupu ?

 

@ ICE-T  ova ti je igra kao real. Znaci kako je god u Realu tako ti je u igri. Ako si ti s varazdinom dobar i osvojis primjer kup Hrvatski onda naravno kao u realu igrat ces u UEFA ligi.

Link to comment
Share on other sites

Stavi svim njima offer to club za neke jeftine pare, a ak ga niko ne želi ponudi ga za 0€

imao sam i ja taj problem...

 

Napokon da me netko razumje o cemu pricem  BOKICIC

 

Jer ipak previse je tu igraca. Imam previse igraca iz prve postave te sada i juniori pa tko ce na sve njih mislit, pa sam zato pomislio to napravit otvorit Dinamo "B" ali eto nazalost se nemoze otvorit "B" ako nije po defaultu jedino napravljeno u igri.

 

Nema veze "skartat cu / ukinut ugovore" dosta igraca iz prve lige i od junira.

Juniora cu ostavit samo 15 da imam vise mi i netreba i to 15 najboljih a prvu ligu cu ostavit na 22 igraca i tako cu moc bolje kontrolirat igrace a ne ovako imam rezerve gomilu plus juniora gomilu a od te gomile juniora moguce da 6-7 jih je koji vrijede a svi ovi ostali mi netrebaju. Tako cu izabrat 22 igraca za prvu ligu ostale skartat/prodat/raskinut ugovor i isto tako radim s juniorima samo sto ce ih biti 15.

 

Drugo pitanje moze li se napravit da juniori se nenatjecu tokom godine?

Znaci samo da treniraju bez natjecanja jer sam primjetio kao da ima HNL za juniore, a to mi samo oduzima vrijeme u obavjestima citat ?

Link to comment
Share on other sites

Moguće je, ali tek nakon prve sezone. Tada dobiješ invite za 1.HNL U-19, koji možeš odbiti ili prihvatiti.

 

Hvala na odgovoru.

 

@ ICE-T  pa sve ti ljepo pise u ugovoru ako ti saljes nekog igraca na LOAN i neki klub ti ponudi ugovor tj. hoce igraca na posudbu pogledaj koji ti ugovor nudi. Isto ti je kao u Realu.

 

Druga stvar imas one klubove koji su s tvojim klubom tako rekoc "prijatelji" i tamo mozes slati igrace besplatno na 1 sezonu, nesto kao Loan ali besplatni. To su ti 3 kluba. Znam da je Hajduku: Solin, Mosor, Zadar. Znaci ako igras sa Hajdukom tamo mozes poslat igrace kao Loan ali oni ti nista neplate.

 

Inace sto ja sada radim je kupujem u-19 najbolje igrace i "skartajem / davam otkaz" mojim juniorima i tu samo ubacim te juniora u-19 koji su dobri pa tako su kod mene nek se razvijaju.

Mislim ih slat na load na 1 sezonu jedne od njih tako da malo igraju.

 

Znali netko dobrog trenera za juniore koji bi dosao u Dinamo Zagreb ?

Link to comment
Share on other sites

Hvala. I jos me zanima, kako da saljem ove igrace na loan besplatno ?

 

imas klubove za to i posaljes jih. Ides na igraca -> desni klik -> pa trazi u opcijama imas jednu opciju.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako kada pokusavam da upalim igricu izbaci mi neku glupost nesto "token" pa je to nestalo pa se pocelo pojavljivati "Save game could not be loaded" molim vas za pomoc  :crying:

 

EDIT: Nece da mi ucita zadnji save sve ostalo hoce :crying:

Zar je toliko teško sastaviti razumljiv post sa tačnim opisom greške?

Odgovor na tvoje pitanje može onda biti u ovakvom stilu: Uzmeš ovo ovde, pa ga straviš onde i onako ga pokreneš i možda će da proradi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |