Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Imam pitanje

Znaci kupio sam novi komp i na njega instalirao fm 2011 i kada hocu pokrenuit igru nista se ne pojavljuje .

Jer je to mozda jer sam negdje vido ili procito nisam siguran da fm ne radi na windows 7 od 64 bita.

:bo:

Ovaj FM nije izašao za 64-bitne OS. Ti probaj da updatuješ poslednji DirextX ili da pak probaj da mu namestiš kompatibilnost na XP. Možda uspeš tako ali nije sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Momci imam sledeci problem. Imam igraca koji ima flat bullet trow i kad god on izvodi aut svi ( SVI !!! ) odlaze u kazneni prostor protivnika bez obzira sto tako nije namesteno!!! Ostane jedan protivnicki igrac na polovini, oni ispucaju loptu i eto kontre i gola! Da li vam se desavalo i ima li kakvog resenja za to ili cu morati manuelno svaki put da stavljam nekog drugog da izvodi aute da se to ne bi desavalo?

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi probao sam sve , ali on opet baca long  facepalm , i svi dodju napred iako im stoji 'stay back'  facepalm . I to bih donekle razumeo da gubimo ili nam treba gol, ali to se redovno desava kad vodimo. Na kraju sam poceo da stavljam drugog igraca da izvodi aute da se to ne bi desavalo. Ne znam da li je bag ili sta, ali 99.9% sam siguran da sve podesim kako treba na prekidima...

Link to comment
Share on other sites

nisam znao gdje da ovo napisem pa cu ovdje :)eo nekih 3-4 dana sam radio na jednoj ludoj ideji...

napravio sam ligu od 13 liga i 4 kupa

timovi u ligama su poredani i smjesteni po rejtinzima...

i sad vas pitam  u koju temu bi smjestio ovu ligu tj gdje bi ljudi mogli vidjeti i skinuti ligu da je igraju...takodjer ovo moze i da posluzi kao neka vrsta izazova da se recimo iz seste lige u kojoj je recimo Dinamo Zagreb dodje u Super ligu u kojoj su svi najbolji timovi...

takodjer uradio sam i novcane nagrade za prvih 5 mjesta kao i novce od TV prava...sve je to radjeno na patchu v3.0

unaprijed hvala pozz :)

Link to comment
Share on other sites

koliko treba da se svlada jezik  meni stoji njih bar njih  od pocetka igre  sad  sam negdije na 1/4 druge  i jos isto  facepalm i imam problem sa ugovorima svi hoce neke fantomske placa tjedna bila mu 30k ja  ga dovodim trazi  vise od 100k nema smisla kako to da sredim  a nece niikako da mi manje prihvatee

Link to comment
Share on other sites

Prvo pitanje nerazumijem skroz al mislim da je koliko igracu treba da savlada novi jezik .Pa neznam o kojoj ocjeni to ovisi mozda (adapt=prilagoditi),neki igraci savladaju jezik u 1-2 godine ali ne skroz ono osnovno dok ga neki nikad ne nauce,primjer ti je Pedro Morales u Dinama .

 

A to sto se tice ugovora problem je u njihovim agentima,svaki agent ima svoje ocjene i prije pregovaranja pogledaj kakav je u cemu  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

odkud sad ovo ?? jel mogu nekako rijesit ?

kad pokusam ucitat save javi ovo :

-the save game could not be loaded-

ovo mi save s pocetka  3. sezone  imam onaj sa kraja druge on radi al na ovom  sam dobio posao i u spaniji i HR osvojila euro  :pras:  lol

 

Edit: a ima tema vec nisam vidio :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |