Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Dino151
 Share

Recommended Posts

Evo mene opet, jednostavno se ne mogu odlučit jer nemam pravog razloga. Želim nešto izazovno, najviše preferiram englesku i njemačku ligu, pa ću vas ope tražiti klubove iz te lige i naravno-RAZLOGE :D

 

Sigurno imate na umu neki klub koji bi htjeli voditi iz neke niže lige, a neda vam se, možete meni predložiti da mi pomognete izabrati klub.

 

Dakle: LIGA: Njemačka (Druga i treća liga) (da klub nije osvojio nikada neko europsko natjecanje ili bundesligu)

Engleska (Championship, League 1 i 2) (da klub nikada nije osvojio neko veliko natjecanje, europsko ili premier ligu)

A sad predlažite, nadam se puno prijedloga i dobrih razloga. Ovo je zadnji put da pitam Vas koji ću klub, zato vas molim da mi date konstruktivan prijedlog i razlog. Hvala

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ću za Njemačku, dobro znam niže lige.

Stutgarter Kickers-1908. vicešampioni, a 1987. finalisti Kupa, nikada nisu osvojili nijedno elitno takmičenje.

Saarbrucken-vodi ih hrvatski menadžer, izrazito nezgodna ekipa sa samog zapada Njemačke, često iznenadi u kupu.

Red Bull Leipzig-jako mlad klub, postoji tek 4 godine. Među najjačim u trećoj ligi uz jaku finansijsku podršku od Red Bulla.

VFR Aalen-prije dvije godine prvi put u historiji ušli u 2.Bundesligu. Zanimljiv sastav, za njih igra i bh.golman Jasmin Fejzić (često pozvan kao treći golman reprezentacije)

Dynamo Dresden-riječi su suvišne, 8 titula prvaka Istočne Njemačke, 7 titula kupa, polufinale Kupa UEFA, a nakon ujedinjenja Njemačke vucaranje po nižim rangovima.

Link to comment
Share on other sites

FM nisam igrao par mjeseci, zapravo od kad sam zavrsio onu karijeru sa Cardiffom u kojoj sam se zasitio izazova jer sam u premalo vremena odigrao puno sezona i jednostavno mi je dosadilo.

 

Sada tražim neki neobični izazov: klub iz MLS lige, da nema poznate europske veterane, a da ima dobru školu, odnosno dobre mlade igrače.

Ako netko zna takav klub ili se bolje poznaje Američke klubove molio bih preporuku. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |