Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2014 - Opća tema


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ih, ma nista... :)

 

 

 

Inace, jel moguce da ne mogu da nadjem inspiraciju za ovaj fm. Drugi klub vec, sa kojim sam vec prestao da igram.

 

Cini mi se, da su neke stvari oko rola pobrkane. Koji moj, poacher, zastaje kao da je target man a ima samo jednog igraca ispred sebe?!

 

I nekako mi se cini, da igraci lebde, kada trce sprint. :bo:

 

 

Probacu cu da se vratim Francuzima, jer sam tu ligu igrao kroz sve serijale, izuzev 13-ke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jedna moja velika primjedba na igru, mozda ko od vas uputi notu tvorcima pa to poprave sa patchem: znaci kada krilo prodje svog igraca i krene iskosa prema golu, nikad, ali bas nikad ne dodaje u sredinu svom centarforu, makar u masu situacija ovaj sam ceka samo da gurne loptu u gol... Uvijek puca na gol i naravno najcesce to nije gol jer je kut premali.

Ja sam na tu foru u FM 12 zabio masu i masu golova, jer preferiram takvu direktnu igru, sa brzim krilima. U 12-ici, dok sam vodio Atletico se sjecam kada mi je to Nani radio je izletio van iz ekipe zbog sebicnosti posto mi je upropastio puno golova na taj nacin....Ali cak i on bi svake prestupne dodao.

A ovdje bez obzira koliko igrac ima teamwork uvijek u takvim situacijama, pomalo debilno, puca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ih, ma nista... :)

 

 

 

Inace, jel moguce da ne mogu da nadjem inspiraciju za ovaj fm. Drugi klub vec, sa kojim sam vec prestao da igram.

 

Cini mi se, da su neke stvari oko rola pobrkane. Koji moj, poacher, zastaje kao da je target man a ima samo jednog igraca ispred sebe?!

 

I nekako mi se cini, da igraci lebde, kada trce sprint. :bo:

 

 

Probacu cu da se vratim Francuzima, jer sam tu ligu igrao kroz sve serijale, izuzev 13-ke.

 

 

Nisi jedini, ja se jos uvijek pokusavam priviknut na ove role i ovaj novi nacin igranja. Ocijedio sam muda dok sam uspio nekako doc do formacije koja je donekle pouzdana skoro svaki mec, makar to ni priblizno jos nije to na sta sam ja navikao, ova igra je musicava kao dijete u pubertetu, plus nikad ne znas djeluje li ta rola koju si dodijelio ili ne. Sve se svodi na vjecno isprobavanje, treba valjda proc jos pola godine da bi tocno znao kako sta djeluje

Link to comment
Share on other sites

I mene to nervira. Igraci sutaju iz mrtvog ugla a nece dodati.. to je tako vec dugo vremena, i debilno je nema sta. Svi su "Robben" na FMu

 

Kazem, u 12-ici nije bilo, odnosno bilo je, ali samo kod igraca sa manjim teamworkom, ostali su bili "normalni". 13-cu nisam igrao, ai nekako mi se cini da je ona bila klon ove sad.... Ali i cijeli gameplay je u 12-ici bio bolji, bilo je debiliteta, ali manje nego ovdje. Jedna od vecih debilana ovdje je nekad i kad lopta prolazi pored nekog igraca, a on je gleda kao da nije njegova stvar, on ima svomu poziciju i ne mrda....

Link to comment
Share on other sites

Kazem, u 12-ici nije bilo, odnosno bilo je, ali samo kod igraca sa manjim teamworkom, ostali su bili "normalni". 13-cu nisam igrao, ai nekako mi se cini da je ona bila klon ove sad.... Ali i cijeli gameplay je u 12-ici bio bolji, bilo je debiliteta, ali manje nego ovdje. Jedna od vecih debilana ovdje je nekad i kad lopta prolazi pored nekog igraca, a on je gleda kao da nije njegova stvar, on ima svomu poziciju i ne mrda....

 

Da, da.. i to. Bilo je i na 13, barem kod mene. To za gledanje lopte ko da je bomba je standardno. I jos milion nekih debilnih postavljanja igraca, nerazumni potezi i pasovi worldclass igraca i tako. Ne isplati se nabrajati, 13ka se meni svidjela pored gresaka.. na 14 je to sve kao pod povecalom, pa ti jebe zivc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel' se samo meni čini ili ovaj menađer uopće nije logičan što se taktike tiče? Jedino zabijam kada stavim overload i onda me protivnik uopće ne stišće. A kada igram kontrolirani nogomet onda protivnik udara di stigne. Meni to nije normalno. Na overload protivnik me niti ne jebe na kontre niti ništa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |