Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Cardiff- jedini Welški klub u drugoj ligi, mislim da Bellamy igra tamo.

 

Hudders- Prefina ekipa, mlada, ima par talenata, i mislim financije da su dobre.

 

Blackburn- Jordan Rhodes, Lowe, ako si pratio moju karijeru, uglavnom možda i najzanimljiviji klub. Osvojili su 1997. naslov.

Za Vladimira

 

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/12102-list-of-all-sugar-daddy-clubs-in-fm13/

 

Za Baneta, ovo su ti svi klubovi koji imaju SD, tu ćeš vjerujem naći nešto..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto traju ispiti zbrisao sam FM, još 15 dana pa ću opet počet. Koji klub bi predložili? Nešto na duže staze, 5-6 sezona. MP oko sredine tabele, da imam već solidnu momčad, a ako je nema da imam nešto para za pojačanja.

 

Hvala unaprijed. BOKICIC

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bi ti predložio Aston Villu, ekipa koja je nekada osvojila Europski kup, u ovom prijelaznom roku dovela Okorea, Heleniusa, i još nekog.. Tu je Benteke, Nzonzi, zanimljiva ekipa, mislim da imaju nešto novaca i čeka te veliki posao ako želiš rezultat. I dobrodošao nam na forum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jačina kluba nema veze niti financije, samo bih volio neki klub koji igra vrlo zanimljivu igru.

tj. da neki klub u RL igra s nekom prepoznatljivom taktikom

Samo nemojte reć TIKI-TAKA jer mi je njih ceć puna kapa

Link to comment
Share on other sites

Ljudi hvala na prijedlozima...

Odlučit ću još gdje, ali sigurno je da idem u Italiju po novi izazov.

Bit će teško jer u ovom serijalu sam jedino igrao sa engleskim klubovima ( bar po 1,2 sezone, jedan save 17 sezona)

Link to comment
Share on other sites

Spartak, imas opasne igrace a takodje i navijace, cini mi se da imaju i dobru akademiju mladih, dosta talenata, probaj samo ruse da imas :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako, pošto sam dobio otkaz u Leverkusenu, okrećem se novom izazovu. Nakon što sam dobro pogledao momčad i "pare" klubova, vidio sam također da s tim klubovima niko nije igrao u ovom manageru. Moj izbor je pao na:

 

S.C. Braga, Swansea City ili Hoffenheim.

 

 

Molio bih vas da mi predložite jedan od ta tri kluba, i da napišete pokoji razlog zašto baš oni?..Imam inspiracije, ali ne znam s kojim od ova 3. Hvala ;)

Link to comment
Share on other sites

Prvo: Bar pet osoba je igralo sa Swansejem, čak smo igrali i timski rad.

 

Naravno preporučujem Swansea jer je dobar i stabilan klub i lako postaje jedan od najboljih. Braga bi ti bila težak zadatak jer Porto i Benfica dominiraju jednako kao Real i Barcelona u Španiji. Hoffenheim bi bio dobar na duže staze, nemaš neke izvrsne igrače i velik TB, ali se je mnogo lakše uključiti u borbu za naslov u atraktivnim ligama kao što su Engleska i Njemačka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |