Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[PROJEKAT] SFRJ Liga


iluzionista
 Share

Recommended Posts

Zašto ne mogu na početku igre za svog trenera uzeti državljanstvo (nationality) Jugoslavije? Mogu staviti da sam Hrvat, Srbin itd., ali Jugoslaven ne mogu... odscrolao sam skroz dole da nađem Yugoslav ali ga nema...

Link to comment
Share on other sites

Zašto ne mogu na početku igre za svog trenera uzeti državljanstvo (nationality) Jugoslavije? Mogu staviti da sam Hrvat, Srbin itd., ali Jugoslaven ne mogu... odscrolao sam skroz dole da nađem Yugoslav ali ga nema...

ako nema bice jednog dana :) bice u v2

Link to comment
Share on other sites

STIZE UBEDLJIVO NAJBOLJA SFRJ LIGA

Radili smo kako smo znali iz dana u dan napredovali , ovo je prvi put da smo se upustili u jedan zahtevan pojekat nadam se da necete naci greske jer to bi znacilo da smo dobro radili , naravno potrudicemo se da vam ponudimo dodatke koji ce ciniti SFRJ LIGU jos boljom.

1 liga sampiona

2 kvalifikacije lige sampiona

3 kvalifikacije lige sampiona

4 kvalifikacije lige evrope

5 kvalifikacije lige evrope

osvajac kupa kvalifikacije lige evrope

 

 

LINK http://www.mediafire...avjjmg44to849nd

Zajednicki projekat KRUNA i ILUZIONISTE

zahvaljujemo se na maloj pomoci korisniku PRODO

UZIVAJTE :)

 

svaka čast. užitak će biti igranje sa Hajdukom

Edited by CASILLAS
Link to comment
Share on other sites

svaka cast odlicno je , odusevljen sam :)

ali imam jednu sugestiju ako je moguce jedino zvezda i partizan nemaju rezervni tim vec filijale teleoptik sopot , pa ako je moguce bilo bi zanimljivije meni da teleoptik i sopot ne budu filijale da mogu da udju u prvu ligu a da zvezda i partizan imaju rezervni tim , samo da se pazi da neki igrac zvezde odnosno partizana ne ostane u sopotu odnosno teleoptiku , mislim na ove bolje koji i nisu tamo .... pozdravc i svaka cast jos jednom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo moji prijedlozi za V2...

 

- napravite da bude više gledatelja na utakmicama, jer u ovoj verziji ih je jako malo što je nerealno, na tekmi Dinamo - Zvezda mi bude jako malo ljudi a očekivao bi pun stadion

- ispravite ime Heineken Kupa

- reputation lige od 3.5 zvjezdica je po meni previsok pa mi u Dinamo hoće dolaziti neki igrači koji u stvarnosti ne bi (naprimjer Royston Drenthe), osim ako je reputation lige povezan sa mjestima za Europu i renkingom lige

- u igri još postoje Hrvatska, Srbija itd. kao države i reprezentacije, a za repke igraju neki bezvezni igrači, po meni bi ih trebalo pobrisati iz igre, samo ne znam kako bi to utjecalo na kvalifikacije za SP

- napravite da se može uzeti nacionalnost Jugoslaven za sebe u igri

 

:)

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

- u igri još postoje Hrvatska, Srbija itd. kao države i reprezentacije, a za repke igraju neki bezvezni igrači, po meni bi ih trebalo pobrisati iz igre, samo ne znam kako bi to utjecalo na kvalifikacije za SP

- napravite da se može uzeti nacionalnost Jugoslaven za sebe u igri

 

Ovo dvoje ne može da se odradi.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo moji prijedlozi za V2...

 

- napravite da bude više gledatelja na utakmicama, jer u ovoj verziji ih je jako malo što je nerealno, na tekmi Dinamo - Zvezda mi bude jako malo ljudi a očekivao bi pun stadion

- ispravite ime Heineken Kupa

- reputation lige od 3.5 zvjezdica je po meni previsok pa mi u Dinamo hoće dolaziti neki igrači koji u stvarnosti ne bi (naprimjer Royston Drenthe), osim ako je reputation lige povezan sa mjestima za Europu i renkingom lige

- u igri još postoje Hrvatska, Srbija itd. kao države i reprezentacije, a za repke igraju neki bezvezni igrači, po meni bi ih trebalo pobrisati iz igre, samo ne znam kako bi to utjecalo na kvalifikacije za SP

- napravite da se može uzeti nacionalnost Jugoslaven za sebe u igri

 

:)

odlicno treba reci svoje zelje , mozda budu i ispunjene :) u zavisnosti dal su izvodljive i dal se priblizno poklapaju sa idejom projekta, liga je jaka kad pocnes sezonu vidis koliko klubova igra u evropi cak ima klubova iz druge lige koji su u evropi , tako da broj od 6 klubova u evropi cini mi se realan , na primer drente verovatno ne bi ni u jednu zemlju ali sad kad je stvorena nova liga a plus vas klub igra u ligi sampiona ne vidim sto ne bi dosao , Moje misljenje da u stvarnosti reputacija nije kljucna vec novac pa tek onda sto bi rekli 10 polja prazno pa onda reputacija kluba , mislim da ima previse primera u stvarnosti . Jedan kratak primer secam se kada je PSG borio za opstanak pa je bila prica da je bilo namestanja da ne ispadne slavni klub iz glavnog grada , a sad zbog para lukas bira psg pre mancestera , falkao kaze da bi voleo da igra u psg, ben arfa da mu je to klub koji voli iz detinstva itd dosta igraca se javlja i oni kao komentarisu psg u superlativima , tako da sve je u novcu a nesto malo i u reputaciji e to ti je danas realnost.

Jel poceo neko sa nekim klubom iz 8 lige, kako mu ide ?

Edited by iluzionista
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto se tice novina

Novo takmicenje :

Kup Kralja koji ce biti slican nemackom DFB-Pokal kupu , sistem takmicenja :

1. Ucestvovace 8 ekipa

- ekipe koje su obezbedile ucesce su one koje su zavrsile sezonu na prvih 8 mesta na tabeli njihov rang na tabeli ce se koristiti za zdreb.

- Zdreb ce biti sledeci

cetvrtfinale 8-1 ---

---polufinale----

cetvrtfinale 5-4 ---

-------finale

cetvrtfinale 6-3 ---

---polufinale----

cetvrtfinale 7-2 ---

- Igrace se po dve utakmice , osim finala koji ce biti na neutralnom terenu

- prvi domacin ce biti slabije rangirani tim

- u slucaju da bude nereseno posle dve utakmice izvodice se penali

- nece se gledati gol razlika

- igra se utakmica za 3 mesto isto jedna na neutralnom terenu

- utakmice velikog i malog finala u slucaju neresenog rezultata , nece biti produzetaka, izvodice se penali

2. novcana nagrada

- cetvrt finale porazena ekipa dobija 100 000 e a ekipa koja prolazi 200 000 e

- polu finale porazena ekipa dobija 100 000 e a ekipa koja prolazi u finale 300 000 e

- za trece mesto porazena ekipa dobija 100 000 e a pobednik dobija 400 000 e

- za prvo mesto porazena ekipa dobija 500 000 e a pobednik 1 000 000 e

3. Termin ce ovako otprilike izgledati

- ponedeljak prvi mecevi cetvrt finala , zdrebom ce se odluciti koji ce prvi par na teren a koji 2,3 i 4 par , redosled je sledeci prvi izlaze na teren u 12 h ,drugi par 15 h, treci par 18 h a cetvrti par u 21 h

- sreda , revans mecevi , ponovo ce se zdrebom odrediti koji par u kojem terminu igra

- petak prvi mecevi polufinala , zdrebom se odredjuju termini jedan par u 19 h a drugi 22 h ( pa da vidim ko ce izaci u grad a ko na tekmu :) )

- nedelja sve isto revans mecevi

- utorak za 3 mesto 20:45

- sreda za prvo mesto 20:45

3. u nedelju bi se igrao super kup 15 h to je takmicenje poznato posto vec postoji u v1 samo sam ga spomeno da bi se lakse orijentisali za vreme koje se igra kup kraljeva

- takmicenje ce sluziti za proveru forme , za zaradu , za sansu igracima koji nisu puno dobijali sanse prethodne sezone u svakom slucaju zbog zgusnutog termina morace se kombinovati tim sansa za nove igrace

 

 

 

naravno kup kralja je novina ali u v2 ce biti i ispravke iz v1 , oko proseka navijaca itd.... bice obavestenja s vremena na vreme i po potrebi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- u igri još postoje Hrvatska, Srbija itd. kao države i reprezentacije, a za repke igraju neki bezvezni igrači, po meni bi ih trebalo pobrisati iz igre, samo ne znam kako bi to utjecalo na kvalifikacije za SP

- napravite da se može uzeti nacionalnost Jugoslaven za sebe u igri

 

Ovo dvoje ne može da se odradi.. :)

 

Ovo prvo može, barem za kvalifikacije za EP i SP...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |