Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[PROJEKAT] SFRJ Liga


iluzionista
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jedno pitanje... je li u igru baš dodana nova država Jugoslavija, ili je liga napravljena preko lige neke već postojeće države, npr. Srbije? Sjećam se jednog SFRJ patcha za FM2012 gdje je SFRJ liga bila napravljena preko Srbije, i zato su u igri svi klubovi u njoj bili vođeni kao srpski, i zbog toga su mi u Dinamo nisu htjeli dolaziti Hrvati i Bosanci, nego samo Srbi... nadam se da razumijete moje pitanje. :)

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedne akcije da ucestvujete u projektu SFRJ

Na 6 stranici je spisak svih liga ,i klubova i pravila takmicenja

Zelimo da odradimo za svaki klub logo i dresove jos jedan detalj da ovo takmicenje ucinimo drazim za igranje

Ovde se mozete prijavljivati ako zelite da budete deo projekta pa nek se javi ko zeli :)

Link to comment
Share on other sites

Ako hoćeš, mogu ja provjeriti svih tih 168 klubova, ne bi trebao biti problem svaki klub upisati u search i pogledati... i onda kad pregledam sve kažem koji nemaju metalik grb (ne vjerujem da je puno takvih). Ali tek sutra, sada ne stignem.

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

Pregledao sam sve... kod mene svih 168 klubova ima grb, s time da ja imam Metallic Logos 2013 patch, i skinuo sam 3. hrvatsku ligu (ne odavde), i bosansku, crnogorsku i makedonsku ligu sa ovog sajta. U 7. ligi ti na spisku imaš FK Radnički Stara Pazova, a koliko sam vidio klub pod tim imenom ne postoji, postoji samo Radnički Nova Pazova, pa pretpostavljam da je to taj klub.

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

odlicno to je dobra vest , posto i ja imam metalik logose znaci svi klubovi imaju logo, u pravu si za Radnicki znam to i da sam pogresio samo sam mislio da sam ispravio al eto nisam , bice ispravljeno. Znaci ostaje jos da dresove sredimo , mada ima za naci dresova od dosta klubova tako da nema ni tu puno posla. S obzirom da je ovaj projekat prvi put radimo postoje sanse da ce se pojaviti neke nove ideje tj da ce se usavrsavati i doterivati :)

ko ima zelju da radi dresove moze ostaviti komentar ili javiti porukom ...

Link to comment
Share on other sites

Koju verziju metalik grbova imaš? Ako ti nije problem, pogledaj kakav grb Zadar ima kod tebe, kod mene imaju stari plavi grb, a ove sezone su ga promijenili...

 

EDIT: skinuo sam zadnju verziju metalik grbova, Zadar i tamo ima stari grb...

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

novi grb

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/e/e4/NK_Zadar_Logo_2012.png/180px-NK_Zadar_Logo_2012.png

 

stari grb

http://forum.net.hr/cfs-file.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/77/0285.nk_2D00_zadar.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.fm-balkan...-metalic-logos/ tu se nalazi novi grb zadra , na toj stranici sam napisao kako se skida jer je malo drukcije , skida se 6 rar fajlova svaki je nezavistan , i kad otvaras moras svaki otvoriti posebno pa posle moras sloziti sve u jedan , mislim da je tamo objasnjeno ako neko ne bude razumeo pomocu....
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam i ja negde video prvu ligu Srbije i mozda drugu , ali nemoj tako postavljati , posto je bilo pitanje ako neko zeli da uradi kompletno sve dresove nije vazno dal je njegov rad ili je skupio samo je vazno da bude sve na jednom mestu kao za grbove gde je postavljen link al ako niko ne uradi sredicemo mi kasnije , pa bi te zamolio da na edit izbrises taj link jer ako budemo tako postavljali bice neuredno ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

STIZE UBEDLJIVO NAJBOLJA SFRJ LIGA

Radili smo kako smo znali iz dana u dan napredovali , ovo je prvi put da smo se upustili u jedan zahtevan pojekat nadam se da necete naci greske jer to bi znacilo da smo dobro radili , naravno potrudicemo se da vam ponudimo dodatke koji ce ciniti SFRJ LIGU jos boljom.

1 liga sampiona

2 kvalifikacije lige sampiona

3 kvalifikacije lige sampiona

4 kvalifikacije lige evrope

5 kvalifikacije lige evrope

osvajac kupa kvalifikacije lige evrope

 

 

LINK http://www.mediafire...avjjmg44to849nd

Zajednicki projekat KRUNA i ILUZIONISTE

zahvaljujemo se na maloj pomoci korisniku PRODO

UZIVAJTE :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |