Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

ja sam ako baš želiš novi stadion odi u boardroom pa onda interact with board i tamo imaš zadnje mislim stadium stisni na to i pitaj ih da ti izgrade novi...možda će htjeti možda ne ali probaj :)

problem je sto ja uopce ne mogu njih pitati za novi stadion
Link to comment
Share on other sites

e onda sačekaj još koju sezonu pa probaj...sigurno nemaju novaca koliko im je potrebno ili misle da ovaj što ga imaš zadovoljava uvjete...moraš povećati broj godišnjih karti osvajanjem trofeja i dobrim utakmicama to ti može pomoći...

Link to comment
Share on other sites

Da li je i kod vas cijena u 2017. god. nenormalno se promijenila? Za neke regene koji koštaju 20-30 000 evra traži se po 4-5 miliona evra. Za neke od 1milion traži se 11miliona što je skroz nerealno,ali problem je što nisu samo regeni u pitanju ima tu i ostalih igrača,ne znam da li je to samo kod mene ili kod svih. To je od ove sezone..

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoć oko ove slobine srpske lige.Kada učitam lige sa foruma prihvati sve koje ubacim(hrvatsku,makedonsku,bosansku) samo izbacuje grešku za srbijansku ligu i jedino nju ne mogu učitati.Piše da je neki problem u manjim divizijama,ako neko zna kako da to rešim neka se javi.

Link to comment
Share on other sites

Ej, pitanjce. Doveo sam golmana od 19 godina sa determinationom 18. Za tutora sam mu stavio Weidenfelera koji ima determination 15. Nakon 2 tjedna golmanu je determination opao na 17.

 

E sad me zanima, hoće li mu tutoring išta pomoć u razvoju ako mu tutor ima niži determination?

Link to comment
Share on other sites

Ej, pitanjce. Doveo sam golmana od 19 godina sa determinationom 18. Za tutora sam mu stavio Weidenfelera koji ima determination 15. Nakon 2 tjedna golmanu je determination opao na 17.

 

E sad me zanima, hoće li mu tutoring išta pomoć u razvoju ako mu tutor ima niži determination?

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/7619-sve-o-tutoringu-igraca/

 

Meni je zabavno kada mi neko kaze da tutorujem igraca koji ima 19 det i jos je Model Professional sa nekim igracem koji je u tim pogledima slabiji od njega, samo jer ce se on 'brze razvijati i igrace kao mentor' sto apsolutno nije istina. Dakle, to su sve babske price :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |