Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Probaj sa nekim programom kao sto je Recuva. E sada kako se sa njim vraca, googlaj.

 

www.imgur.com

uploaduj, kopiraj direktni link ( pise ti direct link), zaljepi sliku izmedju ova dva koda:

[img=link slike ide izmedju ova dva koda]

 

Ok , ali ja moram disk skroz mjenjati , da li bi i dalje mogao preko tih programa ga vratiti ? mislio sam na neki nacin tipa da li se to negdje drugo jos spremi , jer vidim da i steam imapodatke o mom igranju pa sam mislio da nemogi mozda kako preko njega doci do toga ? :D

Link to comment
Share on other sites

ako ti je disk fizički oštećen, izvađen iz kompjutera i ne možeš mu pristupit preko nekakvih konektora na laptop ili drugo računalo (više o tome na ovom linku http://uk.answers.ya...30135155AAJA9PP), ne možeš vratit jer su saveovi spremljeni samo na disku. mislim možeš ali košta više nego što možeš platit (http://www.helpdisc.hr/cjenik-cro). što se tiče ostalog nikakav steam nema tvoj save

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto mi nitko ne odgovara na treninizima,atributi mi igracima stalno padaju,te imam pitanje tamo kod trenera sto mogu vidit zvijezdice na overall mi svugdje pise light,jer to dobro ili lose?

Nemoj pisati dva posta molim te. Imaš opciju uredi ili čekaj da ti netko odgovori.

 

Opet pišeš u krivom dijelu foruma. Kada pitaš o treninzima,pitaj u dijelu treninzi.

Link to comment
Share on other sites

zaledila mi se slika bila na djelu kad sam iso submit team i onda je pokazo formacije i od tada nisam nista mogo osim misem micat, nisam mogo izac iz igrice, tipkovnica nije uioce reagirala i moro sam zgasit racunalo...poludio sam, nakon 5 sati truda i razmisljanja sve je palo u vodu...molim vas pomoc sta da napravim da mi se to vise nikad ne desi?

Link to comment
Share on other sites

zaledila mi se slika bila na djelu kad sam iso submit team i onda je pokazo formacije i od tada nisam nista mogo osim misem micat, nisam mogo izac iz igrice, tipkovnica nije uioce reagirala i moro sam zgasit racunalo...poludio sam, nakon 5 sati truda i razmisljanja sve je palo u vodu...molim vas pomoc sta da napravim da mi se to vise nikad ne desi?

Ko ce znati do cega je to. Najvjerovatnije ti na kompu u konfliktu sa FMom. Najbolje je da sejvas svakih sat vremena.

Link to comment
Share on other sites

Probaj tako.. ne garantujem.. ali recimo meni na kompu je pre pes 12 kočio skroz u full modeu a bez problema je išao u windowed modeu.. :) Ne garantujem ali moglo bi da pomogne.. i da.. znam da svi mi volimo da mnogo "čačkamo" po kompu ili internetu dok igramo fm.. pogotovo dok procesuira.. ali ne treba preterivati.. jer i to zna nekada da bude problem.. mnogo programa.. internet mogu da ti preopterete procesor/e u paru sa fm-om.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |