Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Treba mi jedan DM koji bi mi uz Lucasa mogo igrat defenzivu veznog reda.. i u jednoj sam dvoumici,dal prodat škrtela i onda kupit 2 dobra igraca za obranu,posto mi odlaze Carragher u mirovinu,i onda ostajem na škrtelu,aggeru i coatesu.. moze netko iskusniji da mi odgovori,mogo bih prodat škrtela za 15-20M

 

Pardon,DM koji nebi kosto preko 6-7M,a i da nije puno star :) max do 25 god

Edited by StevenGerrard8
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja sam trenutno na Football manager-u 2013 i igram sa FK Željezničarom (moj omiljeni klub) i treba mi par igrača. Prva sam sezona, ovo da naglasim. Meni najviše treba jedan dobar štoper, jedan bek (volio bih da budu sa ovih prostora) i jedan napadač :) . Ja se izvinjavam što sam ovdje postavio ovaj komentar :) :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Klub: Dinamo Zagreb

Budžet: oko 2 miliona

Pozicija: DL,DR (full back), DC (limited defender, central defender)

Godine: oko 20-25

Prati timove iz francuske 2 lige(Ligue 2) kao npr. Lens,Auxerre,Guingamp,Le Mans..., imaju nevjerovatne mlade igrace svih pozicija(Mendy,Coeff,Willy Boly...),pune potencijala,dolaze za solidne pare,pogotovo jer zele igrati prvoligaski fudbal ili jos bolje Ligu Europe ili Ligu Prvaka
Link to comment
Share on other sites

Prati timove iz francuske 2 lige(Ligue 2) kao npr. Lens,Auxerre,Guingamp,Le Mans..., imaju nevjerovatne mlade igrace svih pozicija(Mendy,Coeff,Willy Boly...),pune potencijala,dolaze za solidne pare,pogotovo jer zele igrati prvoligaski fudbal ili jos bolje Ligu Europe ili Ligu Prvaka

Dobro je da si mu rekao nakon pola godine :D

Link to comment
Share on other sites

njegov agent je onako dosao da ja ponudim prvi..primjerice,moja max placa je bila 20k,on je trazio 40k..ko da se je igrao psiholoski samnom xD dok sam mu sve ponudio,odbio me i ostao u Santosu

Trebao si se nekako povezati s klubom,npr. kad sam ja htio dovesti Emanuelsona iz Milana u Celtic nije ni pomisljao o transferu iako sam mu davao mnogo bolje uvjete ugovora,onda sam ga poceo hvaliti njega i Milan u medijima,pokazivati interes i u sljedecem transfer roku doveo ga bezikakvih problema
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |