Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Klub:Partizan

Budžet:2.5 mil

Pozicija:MC

Godine:21-27

 

tneka bude sto bolji playmaker thumbup

 

Kakav ti playmaker treba? Neka kao Prilo ili neko kao Ozil? Napisi i u kojoj si sezoni, mada vjerujem da si u prvoj.

Predlazem ti da pogledas ovu shortlistu http://www.fm-balkan.com/forum/files/file/51-cheap-creative-mids/

Ako ne znas kako da ju koristis, skini ju. Nakon toga ekstraktuj fajl koji si skinuo i otvori folder koji si dobio, i tu ces naci jedan fajl koji ces da kopiras, pa onda otidji u documents/si/fm13/ i tu napravi folder shortlists ako on vec ne postoji. Ako postoji, ubaci fajl u taj folder.

 

U FMu kliknes na svoje ime, ides na search i onda ides na shortlists.

Link to comment
Share on other sites

Kakav ti playmaker treba? Neka kao Prilo ili neko kao Ozil? Napisi i u kojoj si sezoni, mada vjerujem da si u prvoj.

Predlazem ti da pogledas ovu shortlistu http://www.fm-balkan...-creative-mids/

Ako ne znas kako da ju koristis, skini ju. Nakon toga ekstraktuj fajl koji si skinuo i otvori folder koji si dobio, i tu ces naci jedan fajl koji ces da kopiras, pa onda otidji u documents/si/fm13/ i tu napravi folder shortlists ako on vec ne postoji. Ako postoji, ubaci fajl u taj folder.

 

U FMu kliknes na svoje ime, ides na search i onda ides na shortlists.

Zavrsio sam prvu sezonu,evo i usput da se pohvalim osvojio sam duplu kruni i proso grupnu fazu le ,hvala na ovome ,doveo sam vec Takafumi Akohoshi u prve dve utakmice bio je fenomenalan ako ga je neko vec doveo nek kaze utiske :D
Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako mi izgleda postava:

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/15-09-2013/original-d651ee96403931468917e689f45514fb.jpg

 

Klub:HAJDUK

Budžet: 8m

Pozicija: znaci treba mi jedan zamjenski AMR da mjenja Ilsinha,.treba mi jedan kvalitetan DLP (spreman ulozit 3-4 milijuna u njega) ,i CF/P/AF nebitno koji,..ali da je kvalitetan na toj poziciji..jer Rebić mi igra skoro cijelu sezonu!

Godine: AMR 20-23 ,DLP 20-24, Napadac/i 23-26 (Rebić je perspektivan tako da mi treba iskusniji malo!)

 

Ugl.slazem Ekipu za Europu

1. Cilj ,.dozivjet jesen u Europi,.da se zaradi malo novaca!,.i da igraci dobiju na cijeni,..a rezultat kakav bude :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |