Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Bender mi igra zadnje veznog i to mu je idealna pozicija i odlican je bio u prvoj polusezoni problem je sto mi je Gundogan jedini pravi MC i bio mi je cijelo vrijeme standardan do zadnje utakmice gdje se ozlijedio ozljeda je teza na 3 ili 4 mjeseca nisam siguran a rola je CM.Gotze mi je takodjer ozljedjen ali vec duze vremena povratak ocekujem tek za 1 mjesec

Link to comment
Share on other sites

Imam, ovu četvoricu igrača sam ja imao i svi su bili odlični

 

DC - Bellusci(nap.Dino meni je on bio odličan), a može ti zaigrati ponekad kad zatreba dobro i DR

DC - Stephane Mbia, kralj na stoperskoj poziciji, ne znam koliko bi Q.P.R. tražio za njega

DC - Sebastien Bassong, nisam ga imao u svom saveu, ali je bio odličan, pratio sam ga

DC - Salvatore Bocchetti, vrlo dobar također te je čak i free na kraju prve ili druge sezone. Meni nekoliko godina igrao na DL poziciji, trenirao ga tamo, a na DC kad je trebalo odličan

DR - cca.20 milijuna traže za Corchiu, riješen ti je desni bok za 10 godina

evo uspio sam Corchiu dovesti za 13 mil + 10% od narednog transfera :) a Belluscia cekam da pristane na uslove ugovora za 6 mil :) nadam se da ce se isplatiti dovodjenje ove dvojice...jedini problem mi je sto mi fali engleza :D
Link to comment
Share on other sites

Bender mi igra zadnje veznog i to mu je idealna pozicija i odlican je bio u prvoj polusezoni problem je sto mi je Gundogan jedini pravi MC i bio mi je cijelo vrijeme standardan do zadnje utakmice gdje se ozlijedio ozljeda je teza na 3 ili 4 mjeseca nisam siguran a rola je CM.Gotze mi je takodjer ozljedjen ali vec duze vremena povratak ocekujem tek za 1 mjesec

 

Benega, Jenssen, Andrea poli

Link to comment
Share on other sites

evo uspio sam Corchiu dovesti za 13 mil + 10% od narednog transfera :) a Belluscia cekam da pristane na uslove ugovora za 6 mil :) nadam se da ce se isplatiti dovodjenje ove dvojice...jedini problem mi je sto mi fali engleza :D

 

Eto za nepunih 20 M si riješio praktički obranu

 

Santon - Colochini - Bellusci - Corchia

 

Vrlo lijepo to izgleda.

 

Što se Engleza tiče nisi jedini kojeg muče ti problemi ako ti je lakše :wink:

 

Pošto si praktički potrošio budget dovedi Steerlinga ili Oxlade na posudbu svejedno si rekao da moraš pojačati AMR poziciju. Pa skupljaj novac za idući prijelazni rok te kupuj Engleza.

Link to comment
Share on other sites

Eto za nepunih 20 M si riješio praktički obranu

 

Santon - Colochini - Bellusci - Corchia

 

Vrlo lijepo to izgleda.

 

Što se Engleza tiče nisi jedini kojeg muče ti problemi ako ti je lakše :wink:

 

Pošto si praktički potrošio budget dovedi Steerlinga ili Oxlade na posudbu svejedno si rekao da moraš pojačati AMR poziciju. Pa skupljaj novac za idući prijelazni rok te kupuj Engleza.

odbio me Bellusci i potpisao za Espanyol...nevjerujem da cu uspjeti dovesti nekog DC do pocetka sezona pa cu ganjati na polusezoni da dovedem nekoga :(
Link to comment
Share on other sites

Uprava konacno dala pare. Treba mi levo krilo, da moze igrati podjednako i ML i AML. Winger support

 

Klub Wigan

Sezona treca

Budzet: 10-15m (15 na rate i ako bas mora.)

 

Tadić, Griezmann, Stoch(Fener, velika preporuka), Draxler, Yarmolenko, Fischer, Marin, Mehdi Carcela, Ait Fana, Juan Carlos(Braga)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da dam i ja svoj predlog pa ti ga razmotri. Ja sam doveo Emanuelsona iz Milana za 6M, i mogu ti reći da me oduševio kako je odigrao za ove dve sezone, postiže golove i odličan je asistent. I ja sam prijatno iznenađen kako je odigrao do sada, nisam ga smatrao kada sam ga dovodio da će se tako dobro pokazati, ali je trenutno nezameniljiv.

Čisto moj neki predlog, ti ga razmotri, nije previše skup, a odličan je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |