Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Klub: Newcastle, zavrsena prva sezona

Budžet: 25mil

Pozicija: GK, DL, AMR, AML (DL mi treba pored santona jos neko) a mogu i za druge pozicije :)

Godine: nek ne ide preko 28-29 :D

 

GK: Ospina, Adler, Mandanda, Ruddy, Forster, Westwood, Lewis, Atkins

 

DL: Baines, Bertrand, Cresswell, Ansaldi, Alex Sandro, Jose Angel, Schennikov

 

AMR: Fegohouli, Douglas Costa, McGeady, Salvio, Tore, Prieto, Torje, Chamberlain, Boudebouz, Hoilett, Weiss

 

AML: Adam Johnson, Lallana, Sinclair, Ince, Bernard, Griezmann, Tabanou, Alejandro Gomez, Mehdi Carcela, Amrabat, Marko Marin, Ait Fana, Miroslav Stoch, Gaitan

Link to comment
Share on other sites

GK: Ospina, Adler, Mandanda, Ruddy, Forster, Westwood, Lewis, Atkins

 

DL: Baines, Bertrand, Cresswell, Ansaldi, Alex Sandro, Jose Angel, Schennikov

 

AMR: Fegohouli, Douglas Costa, McGeady, Salvio, Tore, Prieto, Torje, Chamberlain, Boudebouz, Hoilett, Weiss

 

AML: Adam Johnson, Lallana, Sinclair, Ince, Bernard, Griezmann, Tabanou, Alejandro Gomez, Mehdi Carcela, Amrabat, Marko Marin, Ait Fana, Miroslav Stoch, Gaitan

hvala, pomoglo je bas :thumbup:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klub: Newcastle, zavrsena prva sezona

Budžet: 25mil

Pozicija: GK, DL, AMR, AML (DL mi treba pored santona jos neko) a mogu i za druge pozicije :)

Godine: nek ne ide preko 28-29 :D

 

sto se golmana tice, kakav je ovaj mali iz gladbaha (marc-andre tere stegen) ???

 

ako nije problem da bude engleza jer mi ih fali u ekipi hahhaha

 

Ne znam šta ti tražiš... Neke back-up za te pozicije ili....

 

GK - Čuvaj Krula, odličan je to golman, bolje vidi što ti ne štima s obranom pa puno primaš

AMR - Ben Arfa je vrlo dobar uzmi Raheema Sterlinga kao back-up ili Oxlade na posudbu

AML - Ba ti igra tu poziciju odlično

 

Ako nisi ove prodavao imaš ti dobru momčad već na početku. Ne dovodi npr.Bernarda za 30-35 M jer ti neće biti puno bolji od postojećih.

Ili velike zvijezde koje moraš puno platiti i kupuj mlade (Oxlade, Sterling) pa ih odgajaj

 

btw. N.Stanciu ti je zvijer na poziciji AMR

Edited by KingPablo
Link to comment
Share on other sites

Klub: Newcastle, zavrsena prva sezona

Budžet: 25mil

Pozicija: GK, DL, AMR, AML (DL mi treba pored santona jos neko) a mogu i za druge pozicije :)

Godine: nek ne ide preko 28-29 :D

 

sto se golmana tice, kakav je ovaj mali iz gladbaha (marc-andre tere stegen) ???

 

ako nije problem da bude engleza jer mi ih fali u ekipi hahhaha

AMR Zaha-lik samo puca po golu (vecinu masi) ali kad mu sjede euro gol i sto se tice asistencija odlican,jeftino se moze dovesti takode....

Link to comment
Share on other sites

Jedan odlican napadac kojem ne treba 5 sansi da postigne jedan gol. Za Leverkusen pocetak 3. sezona para imam oko 20-25 miliona , da bude dovoljno kvalitetan i za bundesligu i za LS. Napadam sve trofeje imam vec Isca, Benata, Hondu , Surlea, Bendera i ostale

Link to comment
Share on other sites

Boketi ako je free, Belluschi je dobar,ali.. Igra očajno protiv jakih kluboa,on mi je uvijek najslabija karika,inače vrlo kvalitetan i na beku desnom.

 

Golmani,tu nema prevelikog izbora,najbolji je Sirigu,ili Viviano,a ako nemaš para uzmi Consiglia,zvijer,Bardi ako tražiš mladog.

 

DC-Uzmi Burdsia juniora,gazi,AV rating u prošloj sezoni mi je imao 7,8..

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta ti tražiš... Neke back-up za te pozicije ili....

 

GK - Čuvaj Krula, odličan je to golman, bolje vidi što ti ne štima s obranom pa puno primaš

AMR - Ben Arfa je vrlo dobar uzmi Raheema Sterlinga kao back-up ili Oxlade na posudbu

AML - Ba ti igra tu poziciju odlično

 

Ako nisi ove prodavao imaš ti dobru momčad već na početku. Ne dovodi npr.Bernarda za 30-35 M jer ti neće biti puno bolji od postojećih.

Ili velike zvijezde koje moraš puno platiti i kupuj mlade (Oxlade, Sterling) pa ih odgajaj

 

btw. N.Stanciu ti je zvijer na poziciji AMR

nisam nikoga prodao od ovih, a Ba mi igra na toj poziciji i strasan je, samo je problem pocetkom godine kad ode na onaj africki kup :)

 

a sto se odbrane tice igraju mi santon DL, anita DR, coloccini i steven taylor DC, a cesto u prvom timu bude i jores okore kojeg sam doveo na pocetku odmah za 1,5 mil. zadnji vezni mi je tiote. jel imas ti neki prijedlog za odbranu?

Link to comment
Share on other sites

nisam nikoga prodao od ovih, a Ba mi igra na toj poziciji i strasan je, samo je problem pocetkom godine kad ode na onaj africki kup :)

 

a sto se odbrane tice igraju mi santon DL, anita DR, coloccini i steven taylor DC, a cesto u prvom timu bude i jores okore kojeg sam doveo na pocetku odmah za 1,5 mil. zadnji vezni mi je tiote. jel imas ti neki prijedlog za odbranu?

 

Imam, ovu četvoricu igrača sam ja imao i svi su bili odlični

 

DC - Bellusci(nap.Dino meni je on bio odličan), a može ti zaigrati ponekad kad zatreba dobro i DR

DC - Stephane Mbia, kralj na stoperskoj poziciji, ne znam koliko bi Q.P.R. tražio za njega

DC - Sebastien Bassong, nisam ga imao u svom saveu, ali je bio odličan, pratio sam ga

DC - Salvatore Bocchetti, vrlo dobar također te je čak i free na kraju prve ili druge sezone. Meni nekoliko godina igrao na DL poziciji, trenirao ga tamo, a na DC kad je trebalo odličan

DR - cca.20 milijuna traže za Corchiu, riješen ti je desni bok za 10 godina

Link to comment
Share on other sites

Hvala na predlozima vrv Bocheti-a cu da kupim ali mi je mlao skup , videcu sta cu da izvucem , ali prvo da zavrsim ovu prvu sezonu.Nego dino na koga si mislio kad si reko Burdsia?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga masno platio, ravnih 20 M EUR, ni eur manje ga nisu htjeli spustiti, ali to je bilo na početku sezone 2014/2015.

 

Kada ste ga Vas dvojica dovodili?

Edited by KingPablo
Link to comment
Share on other sites

Hvala na predlozima vrv Bocheti-a cu da kupim ali mi je mlao skup , videcu sta cu da izvucem , ali prvo da zavrsim ovu prvu sezonu.Nego dino na koga si mislio kad si reko Burdsia?

burdisso iz boce možeš ga dobit za 6.25M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |