Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

tesko da ces za te pare dovesti nekog boljeg od dejagahe, ma kakav on bio... mozda peter pawlett (toplo ti ga preporucujem, trenirao sam ga u aberdeenu, kroz par sezona ce biti strasan), nathan redmond (mozda malo vise od 2m, al je dobar), james forrest, ili eventualno nekog na pozajmicu, malo imas para

 

EDIT: sjetio sam se, u moldeu ima jedan igrac, igra sve po desnoj strani, od beka do krila, brz ko nevrijeme, potrazi ga

Edited by Fergie
Link to comment
Share on other sites

Doveden je neki Norvezanin iz Tromsa. Valjda ce posluziti dok ne skupim vise para za igraca. Samo sam na toj poziciji los, ostalo je solidno. Problem ce biti sljedece sezone jer Hangeland, Riise, Diara, Berbatov i Hughes svi imaju preko 30 godina, dok mi veliku ulogu u timu imaju igraci na posudbi, Emanuelson i Richter. A sumnjam da cu dobiti neke velike pare. Bice bas, da se tako izrazim, jebeno.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi desni vezni, MR, da bar ima zeleno. Fulham, prva sezona, do dva miliona. Dejagah ocajan, Duff je ljevak.

 

Šta nisi Ilsinha na posudbu dovea?

Također i Topaz iz Fenera je tu natural a bude na TL na početku.

Link to comment
Share on other sites

tesko da ces za te pare dovesti nekog boljeg od dejagahe, ma kakav on bio... mozda peter pawlett (toplo ti ga preporucujem, trenirao sam ga u aberdeenu, kroz par sezona ce biti strasan), nathan redmond (mozda malo vise od 2m, al je dobar), james forrest, ili eventualno nekog na pozajmicu, malo imas para

 

EDIT: sjetio sam se, u moldeu ima jedan igrac, igra sve po desnoj strani, od beka do krila, brz ko nevrijeme, potrazi ga

Joshua Gatt. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam, po meni kvalietno brzo krilo mora imati: visoku brzinu, ubrzanje, agilnosti staminu, mislim da je takvog teško naći, zato za takve igrače čekam regene, jebeš krilo bez da on može 100 gore dolje trčati. :D Mada, u budućnosti imam u planu igrati sa Moldeom.

Jel znaš tko je sigurno probao tog Gatta?.. Ole Gunaar Solskjaer, u FM-u..

Link to comment
Share on other sites

Šta nisi Ilsinha na posudbu dovea?

Također i Topaz iz Fenera je tu natural a bude na TL na početku.

U trenutnku kada sam pisao prvi post, bio sam dva dana do kraja prelaznog roka. Mislio sam da ce Dejagah ipak biti malo korisniji od ovog sto sada pruza. Tako da su i Topaz i Ilsinho ugrabljeni na pocektu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hitno potreban levi bek, polusezona cetvrte sezone. DL support. Wigan.

 

Mora da bude sa prostora Velike Britanije.. Budzet 8-9 m, ni evro vise.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

vukojevic,m'villa,ima jedan igra u norveškoj nordveit tako nekako odličan na toj poziciji...mislim da igra u njemačkoj ligi gladbachu(ne znam kako se piše klub xD)

 

Norvezanina je vec uzeo inter a vukojevic ima 29god sto mi se ne svidja...Probacu da dovedem m'vilu na polusezoni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Norvezanina je vec uzeo inter a vukojevic ima 29god sto mi se ne svidja...Probacu da dovedem m'vilu na polusezoni

romula pogledaj također,kara,jali,etienne capoue,schilderlain mislim da igra u southamptonu u engleskoj,onaj iz rivera tj argentinac ne znam jel igra u riveru coligndaro(ugl tako nekako) odličan isto imaš dosta izbora i to jeftinih :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |