Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

pojedinci bi se trebali podrediti kolektivu, a ne kolektiv pojedincima ma tko da on bio.

 

Da bih igrao kao Barca trebaš imati vrhunske igrače na raspolaganju.

 

Pošto si sezona 2015/2016 ne znam kakav ti je roster Arsenala ali sam siguran ako nije bilo velikih prodaja da ti igrači mogu igrati više različitih taktika vrlo kvalitetno

Link to comment
Share on other sites

pojedinci bi se trebali podrediti kolektivu, a ne kolektiv pojedincima ma tko da on bio.

 

Da bih igrao kao Barca trebaš imati vrhunske igrače na raspolaganju.

 

Pošto si sezona 2015/2016 ne znam kakav ti je roster Arsenala ali sam siguran ako nije bilo velikih prodaja da ti igrači mogu igrati više različitih taktika vrlo kvalitetno

Ovo mi je postava

http://i.imgur.com/84YTGxb.png

Edited by Cris7
Link to comment
Share on other sites

Izbaci Mertesacker-a, pod hitno. Arda Turan nepotrebno doveden, na tu istu poziciju mogao si staviti Cazorlu, koji je definitivno bolji. Dovedi desno krilo, Oxlade je još slab, griješi mnogo. Jedino mi se Alaba sviđa i Mandzukic. Može li SS transfera, da vidimo kako si pare potrošio..

Link to comment
Share on other sites

Izbaci Mertesacker-a, pod hitno. Arda Turan nepotrebno doveden, na tu istu poziciju mogao si staviti Cazorlu, koji je definitivno bolji. Dovedi desno krilo, Oxlade je još slab, griješi mnogo. Jedino mi se Alaba sviđa i Mandzukic. Može li SS transfera, da vidimo kako si pare potrošio..

Ja sam tek ove godine dosao i samo sam FALCAA doveo, sve su to oni u proslim sezonama doveli
Link to comment
Share on other sites

Imaš Emanuelsona puštaju za 6M, samo što mu winger najviše odgovara, ja ga imam u svom timu, ne bi ga preporučio da ne valja.

Gaitan možda tu oko 10M, Drexler iz Šalke on ide preko 15 sigurno, ovako neko mlađi a kvalitetniji mi nešto i ne pada na pamet.

Za Emanuelsona nema greške, fantastično asistira i zna dobro da pogađa mreže..

Link to comment
Share on other sites

Mozes li mi onda ti preporuciti kako da igram

Veznjaci su ti defanzivno dosta slabi. Ne znam kakve su ti TI, ali probaj to nadomjestiti visokim presingom i sto duzim drzanjem lopte, tako da su se sto manje primorani braniti. Nemas nijednu opciju kad je u pitanju defanzivno orijentirani vezni(moze i MC i DMC). Trebaju ti i backup za tu poziciju. U tom slucaj bih izbacio Ramseya(iako se mozda kod tebe razvio), Wilshierea gurnuo na MCL sa rolom DLP(s) ili BBM, to pojacanje na MCR sa rolom CM(d) ili BWM(d), a Cazorla bi isao naprijed, na mjesto Wilshierea. Cak ni Merteshacker nije nuzno LD, da ne govorim o Vermaelenu. Takoder, Mertesackher je sa svojim osobinama obavezno stopper. Bekovi bi trebali biti FB posto igras sa 2 a ne sa 3 stopera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izbaci Mertesacker-a, pod hitno. Arda Turan nepotrebno doveden, na tu istu poziciju mogao si staviti Cazorlu, koji je definitivno bolji. Dovedi desno krilo, Oxlade je još slab, griješi mnogo. Jedino mi se Alaba sviđa i Mandzukic. Može li SS transfera, da vidimo kako si pare potrošio..

 

Također bih volio vidjeti SS transfera te pošto si ti tek od ove sezone na klupi zanima me koliko si da za Falcaa?

 

Arda Turan nepotreban, Alaba odličan.

Link to comment
Share on other sites

Imaš Emanuelsona puštaju za 6M, samo što mu winger najviše odgovara, ja ga imam u svom timu, ne bi ga preporučio da ne valja.

Gaitan možda tu oko 10M, Drexler iz Šalke on ide preko 15 sigurno, ovako neko mlađi a kvalitetniji mi nešto i ne pada na pamet.

Za Emanuelsona nema greške, fantastično asistira i zna dobro da pogađa mreže..

 

Doveo Tomasa Insa, najbolj mladii igrac kog sam mogao da nadjem a da hoce da dodje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ahhhh... Ako se istrenira dobro možda i bude pogodak. Ne znam ni sam, u mom sejvu je bio loš, vukao se po nekim nebitnim klubovima.

 

Vidiš meni je na toj poziciji bio solidan Junior Hoilett, čak i nije bio standardan, ali mislim da sam ga City-u prodao za nekih 20-25 M.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |