Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Meni treba 7 dana da zavrsim sezonu. Vi to odradite za dan-dva. Paralelka tesko, ali mocemo da uporedjujemo rezultate.

De Camargo Dzoni? Mika Hanke je moj izbor :)

Ma kakvi, meni se dugo vuce sezona, jer radim, a vikendom igram 2 sata... Mada sam brzo dosao do pocetka sezone.

 

Svidja mi se kako si Dino krenuo, ja sam tog Brumersa hteo da prodam, i onda se debil povredi, i sve upropasti.

Onda sam zaboravio odmah na pocetku da namestim ovlascenja trenera i direktora, i Sinana mi prodaju Interu za smesne pare.

Hanke je takodje povredjen na pocetku. Pa sam morao da se oslonim na De Camargo-a.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

evo krenuo sam novi sejv sa schalke-om i ako budem imao inspiraciju pisat ću i karijeru...

 

otišli su neki dobri igrači poput farfana i marice...a i došli su super igrači poput Bony-a i Krula...

evo kako izgledaju svi transferi...

 

kup utakmicu sam razorio neke ne znam kako se sad točno zovu al evo možete vidjeti ovdje...8-0 je bilo za mene di je par rekorda oboreno već u startu za schalke...barnetta je zabio 5 golova šta reći...

 

odigrao sam i jednu utakmicu u ligi di sam dobio nunberg 3-1...valja spomenuti ozljedu huntelara na 4 tjedna ali pukki i bony su tu pa nemam brige...

 

jano doveden na loan kako bi pokrio MC ako mi se hoblty ozljedi nije se imalo para za nikog boljeg xD TB na početku je mizernih 700k...

boenisch doveden na free jer igram sa malo defenzivno postavljenim bokovima pošto fuchs ima marking i tackling ispod 10 morao sam dovesti nekog sa boljim atributima za defend

 

grupa za ligu prvaka izgleda ovako...ove sezone mi je glavno biti dobar u ligi ciljam na 2 mjesto dok će liga prvaka malo pričekati jer nemam kvalitetu igrača dovoljno dobru za nju još...grupu ćemo proć sigurno...

 

i na kraju kako to izgleda na terenu....

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ova formacija i taktika ubijaju ovaj FM. Na svakom je postojala barem jedna BUG, izgleda da je to ova na FM13. Svaka ti čast što si je pročitao.

Ali ja i dalje ostajem privržen "murinjovskoj", 4-2-3-1. Prema mom mišljenju ta i 4-2-3-1 Deep su formacije u kojima igrači najbolje pokrivaju teren. Jednostavno neprevaziđene.

Edited by Astorre
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ova formacija i taktika ubijaju ovaj FM. Na svakom je postojala barem jedna BUG, izgleda da je to ova na FM13. Svaka ti čast što si je pročitao.

Ali ja i dalje ostajem privržen "murinjovskoj", 4-2-3-1. Prema mom mišljenju ta i 4-2-3-1 Deep su formacije u kojima igrači najbolje pokrivaju teren. Jednostavno neprevaziđene.

ja ovu taktiku koristim od 2008 i stalno prolazi mora da je to onda vječna bug taktika xD onda kad mi netko kaže jednu te istu taktiku koristiš to me tako iznervira...svaki menađer ima taktiku koju stalno koristi kao murinho,ferguson i ostali...tako i ja imam...najbolje taktika ovog FM je 4-3-2-1 ona sa 3 MC i AMR i AML po mom mišljenu al eto moja kao i tvoja ubijaju :)

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Ma stipu priče,uvijek je bilo previše pametnih koji misle da su oni struka. Prema mom mišljenju moraš izgraditi svoj stil. Baš kao što si rekao, Mourinho, Ferguson i plejada najvećih imaju stij po kojem su prepoznatljivi.

Ferguson 25 godina igra 4-4-2 formaciju, Mourinho svoj uspjeh gradi na 4-2-3-1 i najveći su svih vremena. Druga je stvar kada igraš online pa se trudiš čitati protivnika, udariti gdje ga najviše boli i iskoristiti svoje prednost, odnosno njegove mane. U offline igri, kao ime, kao neko ko gradi karijeru na duge staze moraš graditi imidž. Naravno uloge na terenu se ponekad mjenjaju, ali postavka je u suštini ista. Barem kod mene. Kako god pokušam uvijek se vratim 4-2-3-1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

upravo to što kažeš...ma ne dira to mene da bi ja odustao od onoga kako ja igra, ma i da je bug taktika nebi me bilo briga...ovo je moja taktika i ja je koristim i koristit ću je i za 5 godina :) tako je formacija je uvijek ista samo TI i PI se mjenjaju...ne znam kako neki mogu stalno mijenjat taktike u jednom save imaju po 4-5 taktika naznam kako im momčadi uigraju to al svatko igra svoju igru...kad će tvoj report nisam ga dugo ovdje vidio...

Link to comment
Share on other sites

Onom, ko osvoji prvenstvo sa Borusijom, svaka mu cast. Nikad gori tim nisam uzeo, nikad goru igru nisam video, boli ih tuki za sve.

Evo par ss-ova. Znaci ne samo protiv Feyenorda, nego i u svim ostalim mecevima, golovi su me blago receno sr*li. Svaki tim, osim protiv ovih amatera, gotovo da nisam uopste stvarao sanse. A u odbrani, samo je golman stub odbrane. Od najmirnijeg do najagresivnijeg tona u pep talk-u. ne utice na igrace. Tj. boli ih savrseno ona stvar sta kazem. Nezainteresovani za bilo sta. Probacu sa jos nekim stranim timom iz velike petorke, pa ako ne bude opet islo, skoncentrisacu se samo na Partizan, do daljnjeg.

http://www.dodaj.rs/f/3J/nr/3JW6n16Y/feyenoord-v-gladbach-sta.jpg

http://www.dodaj.rs/f/1s/Kf/23xXdGmo/borussia-mnchengladbach-.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |