Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

šta to ne ide pod rengeni? :P

 

ti igraš s vitesse-om ja s utd.-om i sve mi je do kraja za youth napravljeno i opet ne dobivam ni približno dobre igrače kao ti evo u pet sezona dobio jednog koji je zvijer budem ga stavio u sljedećem update...ne kužim u čemu je stvar...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

evo završio sam svoju sezonu iz snova da sam osvojio sve što se dalo osvojiti...nevjerojatno je kako moja momčad igra u FM12 sam imao liverpool na ovakvom nivou kao sad man.utd i nisam mislio da ću ikad nešto ovakvo ponoviti...

 

svi trofeji ove godine:

 

SHIELD

EUROPAN SUPER CUP

WORLD CLUB CUP

CAPITAL ONE CUP

FA CUP

ENGLESKA LIGA

LIGA PRVAKA

 

najviše sam ponosan na osvajanje lige prvaka treći put zaredom što nikad nisam ni u jednom FM prije uspio napraviti...iako je finale išlo sve do penala di je krul pokazao svoje vještine i obranio 3 penala PSG-u mogu reći da sam ponosan kako je moja momčad igrala kroz cijelo natjecanje...pali su velika barcelona,bayern tako lako da nisam mogao vjerovati...

 

također i liga treći put zaredom moja u kojoj je također moj tim pokazao klasu kakvu nitko ovoga trenutka na mom save-u nema...rušila je sve preda sobom tu i tamo se poskliznula ali izgubi moj tim jednu onda 10 za redom pobjedi...

 

Capital one cup a šta reći tu niej bilo nikakvih problem iako je moja druga postava koju imate u ranijem postu igrala sve utakmice osim finala a također je tako bilo i u FA cupu ništa posebno nije stalo na naš put prema vrhu i lagano smo uspjeli osvojiti trofej...

 

evo momčad sezone di vidite čak 7 ili 8 mojih igrača što dokazuje na kojem je nivou moja momčad...

 

evo igrača koji su obilježili sezonu

 

moj napadački duo ADEMILSON i NEYMAR...nevjerojatan dvojac dva brazilca neymar je sad i britanac ako oni igraju moja momčad sigurno utakmicu neće završiti bez golova...neymar je oborio još jedan rekord i to u nevjerojatnom stilu...

 

onda dolazi moji vezni igrači svi su bili odlični ali ja sam odabrao samo dvojicu a to su FAROUK i CHAMBERLAIN...asistencije sa svih strana golovi također stvarno fantastična sezona za njih...tu bi još bili Nerrass i wilshere koji igra u prvoj a i sve moje zamjene za tu poziciju jer su stvarno svi igrali na viskom nivou...

 

i onda obrana tu sam isto izdvojio trojicu PISANI ,JONES i ZOUMA koji su već 4 godinu za redom u ligi primili najmanje golova u sezoni a njima je pomogao naravno moj KRUL koji je osvojio i Golden gloves ove sezone kao i prošle...

 

i evo jedan od regena iz moje škole koji ide stopama jonesa i nadam se da će biti baš kao i sadašnji kapetan man.utd...

 

i na kraju summary za ovu sezonu...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

evo završio sam svoju sezonu iz snova da sam osvojio sve što se dalo osvojiti...nevjerojatno je kako moja momčad igra u FM12 sam imao liverpool na ovakvom nivou kao sad man.utd i nisam mislio da ću ikad nešto ovakvo ponoviti...

 

svi trofeji ove godine:

 

SHIELD

EUROPAN SUPER CUP

WORLD CLUB CUP

CAPITAL ONE CUP

FA CUP

ENGLESKA LIGA

LIGA PRVAKA

 

najviše sam ponosan na osvajanje lige prvaka treći put zaredom što nikad nisam ni u jednom FM prije uspio napraviti...iako je finale išlo sve do penala di je krul pokazao svoje vještine i obranio 3 penala PSG-u mogu reći da sam ponosan kako je moja momčad igrala kroz cijelo natjecanje...pali su velika barcelona,bayern tako lako da nisam mogao vjerovati...

 

također i liga treći put zaredom moja u kojoj je također moj tim pokazao klasu kakvu nitko ovoga trenutka na mom save-u nema...rušila je sve preda sobom tu i tamo se poskliznula ali izgubi moj tim jednu onda 10 za redom pobjedi...

 

Capital one cup a šta reći tu niej bilo nikakvih problem iako je moja druga postava koju imate u ranijem postu igrala sve utakmice osim finala a također je tako bilo i u FA cupu ništa posebno nije stalo na naš put prema vrhu i lagano smo uspjeli osvojiti trofej...

 

evo momčad sezone di vidite čak 7 ili 8 mojih igrača što dokazuje na kojem je nivou moja momčad...

 

evo igrača koji su obilježili sezonu

 

moj napadački duo ADEMILSON i NEYMAR...nevjerojatan dvojac dva brazilca neymar je sad i britanac ako oni igraju moja momčad sigurno utakmicu neće završiti bez golova...neymar je oborio još jedan rekord i to u nevjerojatnom stilu...

 

onda dolazi moji vezni igrači svi su bili odlični ali ja sam odabrao samo dvojicu a to su FAROUK i CHAMBERLAIN...asistencije sa svih strana golovi također stvarno fantastična sezona za njih...tu bi još bili Nerrass i wilshere koji igra u prvoj a i sve moje zamjene za tu poziciju jer su stvarno svi igrali na viskom nivou...

 

i onda obrana tu sam isto izdvojio trojicu PISANI ,JONES i ZOUMA koji su već 4 godinu za redom u ligi primili najmanje golova u sezoni a njima je pomogao naravno moj KRUL koji je osvojio i Golden gloves ove sezone kao i prošle...

 

i evo jedan od regena iz moje škole koji ide stopama jonesa i nadam se da će biti baš kao i sadašnji kapetan man.utd...

 

i na kraju summary za ovu sezonu...

 

Moram i ja Neymara u Monaco kupit za dvije godine...al moraju se dvije stvari poklopit...jedna od njih je da moram ove sezone osvojit ligu, a sljedece bar uci u LP sa Monacom i druga stvar je da ga prije toga ne uzmu Barca, Real, City...

Link to comment
Share on other sites

Moram i ja Neymara u Monaco kupit za dvije godine...al moraju se dvije stvari poklopit...jedna od njih je da moram ove sezone osvojit ligu, a sljedece bar uci u LP sa Monacom i druga stvar je da ga prije toga ne uzmu Barca, Real, City...

ti nećeš neymara moć kupiti...imaš malu reputaciju i sve dok ti ona ne bude na nivou reala i barce tj. ovih većih klubova neće ti htjet doć...al probaj možda nekom srećom dođe :)

Link to comment
Share on other sites

pa to ti kažem ja...za par sezona, najviše tri bi trebo bit prvak francuske ako Bog da, para cu imat sigurno tako da mi je jedina prepreka Barca, Real itd. da ga dovedem ;)

svejedno ti to neće biti dovoljno moraš barem osvojiti ligu prvaka i svoju ligu zajedno jel stvarno meni u juventus nije htio doć tako da znaš onda na čemu si ;) al imaš scoute pa vidi al nisam siguran da ćeš ga uspjet za 3 godine dovest ako uspiješ svaka čast...

 

evo zaboravio sam gore u post pokazati još jedno čudo u mojoj momčadi...

 

da ne govorim puno pogledajte samo godine i ocjene za utakmice koje je odigrao...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

ja ne idem na player search već odem u svaku državu pojedinačno od ovih malo boljih u svakoj svake godine potražim u U20 ili U19 igrače kao što je slučaj sa ovim PS skoro uopće ne koristim...i ako ga koristim sigurno nisam lud da izgubim 5-10 min na neko bezvezno filtriranje...ovog sam igrača našao u škotskoj ispod 19 godina...i nije stvar kolko je dobar već da sa 16 godina igra kod mene i ima ocjene prosjeka iznad 7.13 a u zadnjih 5 utakmica za mene 7.40 na to sam mislio...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

evo transferi za nadolazeću sezonu...malo se kupovalo došla su samo 2 igrača LOPEZ (ST pozicija visok 199 finishing 20 za 2 godine će biti zvijer još veća nego sad ko stvoren za poachera) i ROUSSET (tek mu je 15 godina i za 5 godina će biti negdje na neymarovom nivou siguran sam) dok je ovaj prvi već na zimu bio plaćen i čekao se njegov dolazak zbog godina....

 

Ensiender mi je otišao jel nije se dokazao u mom timu i to za 14.25M di smo izgubili 5.75M jer je bio plaćen 20M ali za Dzujela smo dobili 14.1M više tj zaradili na njemu...za njega su se svi mogući klubovi borili...također smo zaradili i na goossensu koji je došao u klub za 1.9M a prodan je za 5M iako nije odigrao ni jednu utakmicu za moju momčad i na kraju otišao je i regen apostol koji je doveden za 1.4M a prodan za 14M...

 

mladi igrač koji ima samo 16 godina ostvario je prvi nastup za svoju zemlju škotsku jer je kod mene igrao oko 15 utakmica u prošloj sezoni...da ne kažem da se svim igračima kod mene vrijednost digla za duplo od prošle sezone...

 

i za kraj mladi igrači koji će nakon 3-4 godine na posudbama i u mojim U18 i rezervama dobiti priliku igrati u mojom momčadi

 

HADDAD

SCHWARZ

ADU

 

i još jedan je rekord skinut-moj tim je osvojio europski super cup 6 puta što je za jedan više od milana koji je držao rekord sve do sad...

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio 2 sezonu osvojio portugalsku ligu i LP,sreca me pogledala u prvoj knockout fazi Dinamo Kyiv,druga BvB zatim Fenerbahce prodem i Man city u finalu...

http://i.imgur.com/cL1vs.png

 

Ovo je bilo iznendajenje ali tek sad vidim snagu ovih jos mladih igraca...

Trenutna sezona:

 

http://i.imgur.com/6dEYi.png

 

Sezona i po nisam imao igraca preko 10 mil vrijednosti a sad mozete vidjeti..

http://i.imgur.com/yrwQv.png

 

Taktike koje koristim i ova 3-4-3 je dosla sa mojim asistentom i iako bolje funkcionise protiv slabijijh ekipa i veci osjete moc ove taktike

 

http://i.imgur.com/wjii9.png

http://i.imgur.com/wRkTL.png

http://i.imgur.com/y53nU.png

 

Igraci koji su zasluzni za sve ovo:

http://i.imgur.com/94fX0.png

http://i.imgur.com/PdipO.png

http://i.imgur.com/T0tCa.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i nek izbriše FM.

 

Ejj pa prvi put igram tako nešto..mislim s klubom iz druge lige, dosad sam u FM 21 s Udineseom igro jednu cijelu sezonu te bio prvi u prvenstvu te s Portom 3,4 sezone i osvojio sve što se dalo osvojit...trudim se dosta sad al nekako nece da igraju ove budale kao što bi reko Ranieri : http://gol.dnevnik.hr/clanak/svjetski_nogomet/poznati-trener-poludio-ubit-cu-svoje-igrace-ne-pocnu-li-pobijedzivati.html

jebeni Barazite nikako da proigra, Sanogo se oporavio od ozljede i nakon dva tjedna se opet ozljedio, ovaj Sommer vratar napravio dvije katastrofalne greške, svaku utakmicu primam golove, stavljam treninge da vježbaju obranu a opet primaju previše golova, doveo sam sad Digne u obranu a u siječnu stižu i Doria i Tabanou...Dat cu vam report na polusezoni da vidite kako mi ide...

Edited by Hugo Boss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

samo igraj svatko može da ne osvoji sezonu čak i druge lige tako da samo nemoj odustati nikako jel onda sebe prikazuješ kao gubitnika nastavi dalje i nemoj se brinuti šta drugi govore...dovedi si ademilsona zvijer će ti bit ako ti napad šteka....siguran sam da će uć u prvu ligu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne mogu ademilsona dovesti jer pravilo druge lige kaže da ne mogu imat registrirana više od dva non- EU igrača...a več imam Lucasa Zena i Lucasa Ocamposa registrirane...sad neznam jel to pravilo vrijedi i za prvu ligu....a sad da odustanem sigurno neću kad je već prošlo 8 kola ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |