Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

@Ling

Pomozi da ga sklonim, dijelimo mišljenje. ??? ???

 

@Madridista

 

Previše me nervirao Nani, izgleda da će on biti propala investicija, već u junu ću pokušati da ga prodam. Di Mariu također, petljanci obojica. Gotzea sam dugo planirao, sada je idealno vrijeme i već se počeo isplaćivati. U planu je također taj Isco, a i vratit će mi se Jese sa posudbe pa ću tu imati kvalitetnu rotaciju i bez pomenute dvojice.

U ligi, bježim pet bodova Barceloni. Imam dva remija ( Atletico M. (H), Barcelona (A) ) te jedan poraz ( Sevilla (A)). Ostalo pobjede.

Taj oktagon ne postoji na default skinu ( Steklo koristis). Tako da si ti to ubacio ili si skinuo sa tim ubacenim. Predlazem ti da odes na FM Base i da odatle skines taj skin.

Link to comment
Share on other sites

@Bole - u ligi jesi dobar,kao i u ostalim natjecanjima,ali transferi su ti katastrofa.Doveo si Karu(nije dovoljno dobar) dok ti Gustavo nije ni u zamjenama,Llorente ti je nepotreban pored Mandze i Gomeza,Martinez bi ti možda bolje funkcionirao kao DLP-Support jer nemaš pravog razigravača,ostalo je sasvim dobro ;)

 

@CASILLAS - Ti m iznenađuješ svakim reportom,transferi fantastični.Daj mi SS Kove da ga vidim u 2015.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@CASILLAS - Ti m iznenađuješ svakim reportom,transferi fantastični.Daj mi SS Kove da ga vidim u 2015.

 

vidit ćeš tek kakve ću transfere radit kad budem sa Realom igrao, to je sljedeći save game.

 

moga se i bolje razvit da je ranije otišao u jači klub i ligu, nego je bio u dinamu svo vrijeme, a ja nisam imao para da ga ranije kupim iako sam htio. mada bi trebao biti bolji sad kad je kod mene:

 

http://i.imgur.com/YtM4j.png

Link to comment
Share on other sites

@Bole - u ligi jesi dobar,kao i u ostalim natjecanjima,ali transferi su ti katastrofa.Doveo si Karu(nije dovoljno dobar) dok ti Gustavo nije ni u zamjenama,Llorente ti je nepotreban pored Mandze i Gomeza,Martinez bi ti možda bolje funkcionirao kao DLP-Support jer nemaš pravog razigravača,ostalo je sasvim dobro ;)

 

@CASILLAS - Ti m iznenađuješ svakim reportom,transferi fantastični.Daj mi SS Kove da ga vidim u 2015.

 

Karu sam doveo za male pare(3,7mil) a onda prodao za 10 mil gustavo je igrao jedno vrijeme mozda se ovaj screenshot nije bas poklopio,llorente free bio nisam mogao to propusititi,a mandzu su po mom misljenju pravo slabo napravili tako da sam ga prodao udinese,rijetko dajem velike pare za sredinu i napad dok za odbranu nije mi zao kao ovaj grk,a ako je ko tek poceo igrati neka kupi matia destra(genoa) i insigne(napoli) obojica jedno vrijeme bili free ali nisam im ponudio ugovor i sad su se u 2016 razvili u igracine...sad imam 70 mil budget ne znam gdje da se pojacam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polusezona četvrte sezone, gonim žestok ritam:

 

http://i.imgur.com/Dtcgn.png

 

Koln se prošle sezone borio za opstanak, sad mi neda mira na vrhu, standardno za "ludu" bundesligu. Dok Bayern nastavlja propadati unatoč velikim ulaganjima u pojačanja svako lito. Obrana mi je brutalna, a i napad je vrlo dobar.

 

http://i.imgur.com/5rdYX.png

 

U LP smo vrhunski odradili posao, jedan poraz i to u zadnjem kolu kad je već sve bilo riješeno. Prvi protivnik u nokaut fazi je Napoli, srećom prodali su Cavania. Naponkon i u kupu derem, prošao sam tri kola, vidit ćemo koliko daleko ću doći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnevnik 12.5 2016- u repku pozvani idući igrači Dinama: Goran Blažević,Arijan Ademi,Mateo Kovačić,Alen Halilović,Velimir Tomašević Terminator(regen),Domagoj Vida,Marko Kolar,i Šime Vrsaljko..

 

vidim daleko si dogurao, baci SS Halilovića i Kolara da vidim kako su se razvili

Link to comment
Share on other sites

REAL MADRID

 

Sezona 2014/2015.

 

To je bila sezona gdje nismo osvojili sve,ali smo Barcu uzeli to 'sve'.Naime,ponovo me jebala(izvinite na izrazu) LP gdje sam ispao u četvrt-finalu i nisam zadovoljan nikako sa tim. Osvojio sam ligu i super kup,a moji igrači su bili najbolji na svijetu :D

 

Transfer,odlasci i dolasci:

http://i.imgur.com/nC2iD.jpg

 

Dosta igrača je napustilo klub,što na free što za lovu. Nisam gledao koliko ću zaraditi,prodao sam one koji su morali otići između ostalog Arbeloa i Callejon. Doveo sam dva igrača na free,Kjaer i Rafinha,dok su Isco i Andia plaćeni dobro.pogotovo prvi. Kjaer je pokušan prodati,ali bez uspjeha,a zašto? Prvo sam doveo njega i ukazala se prilika za mlađeg i po meni kvalitetnijeg Andiu i eto,ali prebačen je u Castillu pa ćemo vidit. Isco doveden zbog odlaska Callejona iako neće igrati krilo,rotacija će biti i slično.

 

Tablica La lige:

http://i.imgur.com/nYFEg.jpg

 

U ligi sam dobro igrao,daleko ispred svih što sam i želio nakon gadne lige prvaka.Barem sam se u nečem izvukao od oprave,a za pravo čudo vjeruju mi jako puno.5 kikseva sam napravio dok je Barca duplo više,sve u svemu zadovoljan ligom.

 

Sve rezultate možete vidjeti ovdje,ovdje i ovdje.

 

U ligi prvaka sam grupu prošao lagano pored Milana i ekipe.U osmini finala prošao bez problema Tottenhama sa 4-1,a u četvrt finalu me dočekao Juventus sa 5 igrača u vezi i za to u kratkom vremenu nisam našao rješenje i izgubio 5-2 od toga 3 gola mi je dao Bonucci,branič,glavom -.-''

 

Za kraj nagrade osvojene od strane mene,igrača i tima.

 

Najbolji tim godine u ligi

Najbolji tim godine u svijetu

Najbolji igrač lige

Najbolji trener lige

Najbolji strijelc lige

Najbolji golman lige

Najbolji strijelac Europe

Najbolji igrač Europe

 

Još samo financije da predstavim i gotov. 200+ milijuna bio mi je zadatak,obavio sam to,sljedeće sezone očekujte bombastična pojačanja :D

 

P.S. Uskoro i nova sezona gotova,očekujte me ponovo ovdje,a sada da vidim pohvale,a većinom kritike zbog khm Lige prvaka...

Edited by Madridista
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

lijepo si srusio Barcu u ligi, puno bodova iza tebe :D a liga prvaka, to će ove godine doći, siguran sam :P

 

edit:

 

morao sam prodat stup svoje obrane (njegov ss imate u temi karijera - Dinamo)

nisam mogao stavit vecu klauzolu i eto,ode za 17,5 mil :(

 

http://i47.tinypic.com/jin9z8.png

Edited by LukaTrzo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |