Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

i ja volim igrati polako, dovodim 2-3 igraca po sezoni, gradim ekipu i onda osvajam :D

ne volim kad neko izmjeni cijelu ekipu u 2-3 sezone

 

meni nema smisla kada imaš jednu te istu ekipu dugo vremena, kako možeš onda sa prosječnim klubom kao što su newcastle ili hsv napraviti išta veliko? ajde, jednom možeš još dići recimo neki euro trofej, ali kasnije ćeš vidjeti da kada se digne cijena tvojim igračima, možeš ih skupo prodati i dovesti puno bolje igrače..... recimo ja sam prodao ben arfu koji je istina bog glup igrač, a vrijedi jako puno, i onda ga prodaš i dovedeš recimo lamelu koji je onak 20 puta bolji igrač..... i lamela će kad tad izgoriti, pa ćeš naći nove igrače... ja sam recimo prodao papisa cissea zaogromnu cifru, kod mene je igrao brutalno i onda sam ga prodao i doveo novog napadača za duplo manju cijenu koji je trpao više od njega, a cisse je u tottenhamu propao.... graditi ekipu možeš jedino ako igraš sa barcelonom, realom, unitedom itd itd, ako igraš sa manje jačim klubovima, onda je više isplativije mjenjati ekipu....

Link to comment
Share on other sites

 

 

_____________________________________________________

 

http://i.imgur.com/UnAmm.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

shawcroos đabe, to je kupnja karijere koju ćeš napraviti siguran sam.... kod ovog managera se može dovesti hrpa igrača besplatno, a još je bolje kada dovedeš nekoga đabe i onda ga prodaš za hrpu para da se ojačaš.... recimo, meni je lacina traore najjača kupnja, ali ne u igračkom smislu, nego u financijskom.... ko igrač je zakurac, a vrijedi hrpu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

moj dinamo uz par pojačanja je uspio ući u ligu prvaka nije bilo teško...grupa lige prvaka izgleda obečavajuće ali ove godine ćemo probat izborit treće mjesto i osigurat si proljeće u europi

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/Dinamo/Dinamo_TransfersHistory.png

 

od pojačanja sam doveo dva brazilca(ovog cicera je doveo netko od moji staff sad ne znam točno tko) uspio sam dovest ademilsona i borgesa...njih dvoje mi su napadači i odlično se slažu...

još na free boras došao odličan igrač...šimunića,callella,pivarića i pokrivača sam prodao dok je leko otišao na free...7.5M je došlo u naš posjed sad valja pokušati osvojiti 3 mjesto u skupini

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/Dinamo/EuropeanChampionsCup_OverviewStages.png

 

nije skupina nešto al kolko sam volio bi da sam dobio malo jače klubove da mi napune stadion i donesu neki profit al i ovo je u redu..prvi okršaj s portom...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/Dinamo/GNKDinamo_FixturesSchedule.png

evo i lista utakmica hajduk pao u prvom kolu 2-0,izjednačeni su tu zbog kvalifikacija jer su mi igrači pošto nisu igrali previše prijateljskih koje ja forsiram na svakom saveu(u predsezoni preko 15 prijateljskih) to tu nisam mogao bili preumorni pa sam igrao sa drugom postavom i jbg...al sad se mogu posvetiti u potpunosti ligi jer je zima u europi osigurana :)

Link to comment
Share on other sites

misliš na onu dinamo moja molitva nešto?? vi ste tamo profesionalci i neće vam se sviđati moj način igranja pa ću razmislit još hoću postat tamo...što se tiče transfer čop nula,rukavina ko u stvarnosti od 5 zicera 6 ih fula xD jedino krstanović roka ko lud al mi je ozljeđen na 2 mj...a dobrog hrvatskog napadača ni za majku milu pa se odlučio na brazilce...

Link to comment
Share on other sites

meni nema smisla kada imaš jednu te istu ekipu dugo vremena, kako možeš onda sa prosječnim klubom kao što su newcastle ili hsv napraviti išta veliko? ajde, jednom možeš još dići recimo neki euro trofej, ali kasnije ćeš vidjeti da kada se digne cijena tvojim igračima, možeš ih skupo prodati i dovesti puno bolje igrače..... recimo ja sam prodao ben arfu koji je istina bog glup igrač, a vrijedi jako puno, i onda ga prodaš i dovedeš recimo lamelu koji je onak 20 puta bolji igrač..... i lamela će kad tad izgoriti, pa ćeš naći nove igrače... ja sam recimo prodao papisa cissea zaogromnu cifru, kod mene je igrao brutalno i onda sam ga prodao i doveo novog napadača za duplo manju cijenu koji je trpao više od njega, a cisse je u tottenhamu propao.... graditi ekipu možeš jedino ako igraš sa barcelonom, realom, unitedom itd itd, ako igraš sa manje jačim klubovima, onda je više isplativije mjenjati ekipu....

Ben Arfa ne valja? Vjerovatno u top5 inside forwarda na igri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

misliš na onu dinamo moja molitva nešto??

Nešto?

 

što se tiče transfer čop nula,rukavina ko u stvarnosti od 5 zicera 6 ih fula xD jedino krstanović roka ko lud al mi je ozljeđen na 2 mj...a dobrog hrvatskog napadača ni za majku milu pa se odlučio na brazilce...

Ivančić,Kolar,Kramarić,Rebić,Lendrić.. Nije da ih nema,nego ih ne želiš probati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kad ja pobjedim Real s dinamom napravit ću film o tome xD svaka čast...a dobro vidim da je već 4-5 sezona tad je uz par dobrih regena sve moguće al opet skidam kapu...

 

@dino nisam znao kako dalje ide pa napisao nešto...oni su još uvijek tu i njihovo vrijeme tek dolazi(ivančić,kramarić,kolar) rebića ni lendrića nisam vidio valjda sam ih fulao...al zato mali halilović sa 16 godina igra u prvoj :D

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Ben Arfa ne valja? Vjerovatno u top5 inside forwarda na igri.

 

istina najjači AMR na igrici što se mene tiče...poslije njega valencia iz man.utd-a...čovjek od gola do gola pređe sve i pošalje loptu s očima na napadače ne znam odkud tebi swvi da je on "glup igrač"...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

REAL MADRID

 

Sezona 2012/2013.

 

Prvo da kažem zašto baš Real Madrid iako vas većina zna. Moj najdraži klub,htio sam tu startati da se uštosim u igru,poslije idu LLMovi,Pentagoni i ostala sra**.Pa da krenem,već sam prošao sezonu,u drugu krenio...

 

Transferi u prvoj sezoni,dolasci i odlasci:

http://i.imgur.com/9Exbr.jpg

 

Ništa specijalno.nekoliko mladih igrača poslano na posudbe,prodan Carvalho za siću. Doveo Romaria i razočarao se,ali uostalom doveo sam ga na free pa me i ne zanima previše. To je to za početak sezone. Na polusezoni sa osjetio slabost na sredini,Khedira nedovoljno dobar,a i nemam konkretnu zamjenu za njega,doveden Sven Bender iz Borrusie za velikih 22.5M uz klauzule. *slika je iz aktualne sezone

 

Tablica La Lige:

http://i.imgur.com/vb5EB.jpg

 

Jako,jako i previše napeto do samog kraja,sva sreća da je Barca kiksala nekoliko kola prije kraja sa Malagom,a ja sam to iskoristio.Održao sam tradiciju Mourinha i uzeo još jednu ligu. Prije svega sam osvojio Super Kup Španjolske,prva tekma pobjeda 2-0,druga 2-2.

 

Sve utakmice kroz sezonu: Part 1 - Part 2 - Part 3

 

Iz slika možete vidjeti koliko sam podbacio u Ligi prvaka,ispao čak u osmini finala protiv Montepelliera,bio je to raspad sistema i naravno da sam žalio za tim,imao sam velike namjere tu nešto učiniti,ali sve sam to zakrpao osvojenom ligom na svu sreću pa je uprava prešla preko toga lakše.Kup sam dao asistentu,ispao dosta rano,a upravu to nije zanimalo pa ni mene. Kako je statistika izgledala na kraju sezone u ligi vidite ovdje i ovdje.

 

Na kraju sezone došle su neke nagrade. Ja sam pokupio za menađera godine, Messi je ispred Ronalda i Higuaina igrača godine, a Valdes ispred Casillasa za golmana iako su ih dijelile nijanse. U timu godine moja tri igrača,Marcelo,Modrić te Ronaldo.

 

To je ukratko o prvoj sezoni,u drugu sezonu sam ušao puno bolje,a to vidite u daljnjem tekstu.

 

Sezona 2013/2014.

 

Trenutno stanje u ligi je savršeno.Prvi sam nakon 7 kola sa dva boda prednosti ispred Barce,samo dva primljena gola što je odlično. Dosadašnjim učinkom u svim natjecanjima sam i više nego zadovoljan,tek dva nerješena rezultata,a i ovoga puta sam osvojio Super Kup.Ovdje možete vidjeti sve utakmice do sada u sezoni i kako mi težak raspored tek slijedi.

 

U Ligi prvaka sam u teškoj skupini sa Borrusiom,Milanom i Tel Avivom,prolazim 100% bez problema jer sam već skupio dvije pobjede,slijede me utakmice protiv Milana iz kojih želim izvući najbolje da se opustimo poslije,duga je sezona.

 

Transferi su za mene idealni. Sve mladi igrači što sam i tražio,prodano nekoliko starijih da se skupi nepotrebna lova(zašto nepotrebna uskoro ćete saznati). Najviše sam dosada zadovoljan sveukupno Benderom jer se odlično privikao,Kovacic polako uzima konce igre,ne forsiram ga previše,ali dobije priliku,ima par asistencija i jedan gol,većinom protiv slabijih klubova. Bocchetti je doveden ne planirano pa je tako isto prodan Albiol,skaut mi ga našao na free pa što odbiti to. Nažalost,izbacio je Varanea iz prve postave,ali ipak dobije prilika dosta iz zamjene,često ga uvedem odmah na poluvremenu jer je odličan i očekujem za koju godinu da on bude ministar obrane Reala. Kaka je prodan iz više razloga,prvo jer nije pružao najbolje i pored Ozila i Modrića nije imao mjesta,a drugo jer je skupio godine,iskoristio sam priliku PSGa i uvalio ga za 8M.

 

Sljedeće mete su mi: Isco iz Malage,jedan mladić iz Sociedada,njihova škola,20ak godina i još nekoliko igrača,ali o tome drugi put.

 

Zašto sam gore napomenuo nepotrebne pare skupljenje,evo zbog ovoga.

 

Žao mi je što je ovo sve s brda s dola i nije baš pregledno,ali nemam vremena zbog interneta puno se bakčat,inače bi bilo savršeno naoravljeno,ali eto čisto da imate pregled klasični od moje karijere...Pozdrav!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Završio sam treću sezonu za redom, treći put liga je osvojio HSV:

 

http://i.imgur.com/121YU.png

 

Bila je stalna borba između mene, Schalkea i Leverkusena, pred kraj sezone je posustao Schalke, a mi smo nadvisili Leverkusen, još jedna razočaravajuća sezona za Bayern. Ozljede su nas konstantno napadale, pogotovo na pozicijama AMRL, Bony mi je bio na onom glupom afričkom kupu nacija, ali izgurali smo sezonu.

 

Liga prvaka ispadanje od osvajača:

 

http://i.imgur.com/uwwtm.png

 

Držimo se i imamo 2:2 u prvoj kada Beister dobiva crveni karton, još se Adler ozljedio i doživjeli smo potop od ekipe koja nije kvalitetnija od nas. Uzvrat je bio formalnost i nisam trošio važne igrače na njega. Finale LP:

 

http://i.imgur.com/UUg7M.png

 

Sljedeće sezone se nadam iskoraku u Ligi Prvaka i/ili Njemačkom kupu.

Link to comment
Share on other sites

meni nema smisla kada imaš jednu te istu ekipu dugo vremena, kako možeš onda sa prosječnim klubom kao što su newcastle ili hsv napraviti išta veliko? ajde, jednom možeš još dići recimo neki euro trofej, ali kasnije ćeš vidjeti da kada se digne cijena tvojim igračima, možeš ih skupo prodati i dovesti puno bolje igrače..... recimo ja sam prodao ben arfu koji je istina bog glup igrač, a vrijedi jako puno, i onda ga prodaš i dovedeš recimo lamelu koji je onak 20 puta bolji igrač..... i lamela će kad tad izgoriti, pa ćeš naći nove igrače... ja sam recimo prodao papisa cissea zaogromnu cifru, kod mene je igrao brutalno i onda sam ga prodao i doveo novog napadača za duplo manju cijenu koji je trpao više od njega, a cisse je u tottenhamu propao.... graditi ekipu možeš jedino ako igraš sa barcelonom, realom, unitedom itd itd, ako igraš sa manje jačim klubovima, onda je više isplativije mjenjati ekipu....

nemoj se ljutiti, al meni je tvoj nacin igranja glup. jednostavno je nerealno da klub kao newcastle trosi po sezoni 200 miliona eura. glupo mi je po sezoni dovoditi 20 igraca, kako ce se oni uklopiti. bolje da sto duze imas istu ekipu (kostur ekipe) jer budu uigrani i bolje igraju. mogo sam i ja u 1. sezoni dovesti 15 dobrih igraca i osvojiti sve, al koji je onda smisao igranja menadjera

igramo kako hocemo, niko na nista ne brani. ti imas svoj nacin, a ja svoj :)

Edited by eagles
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ben Arfa ne valja? Vjerovatno u top5 inside forwarda na igri.

 

u usporedbi sa lemelom je užasan, da ne upotrijebim neke još gore izraze.... 27 asista i više od 10 golova u sezoni ne može napraviti nikada.... dajte mi print screen vašeg ben arfe u par sezona na toj poziciji da vidimo, pa ćemo onda razgovarati o tome dali valja ili ne

Link to comment
Share on other sites

nemoj se ljutiti, al meni je tvoj nacin igranja glup. jednostavno je nerealno da klub kao newcastle trosi po sezoni 200 miliona eura. glupo mi je po sezoni dovoditi 20 igraca, kako ce se oni uklopiti. bolje da sto duze imas istu ekipu (kostur ekipe) jer budu uigrani i bolje igraju. mogo sam i ja u 1. sezoni dovesti 15 dobrih igraca i osvojiti sve, al koji je onda smisao igranja menadjera

igramo kako hocemo, niko na nista ne brani. ti imas svoj nacin, a ja svoj :)

 

čekaj malo, mi o igrici u kojoj možeš sa romom u drugoj sezoni dići ligu prvaka ili sa slaven belupom nakon njih par, govorimo da je realna? ovdje ništa nije realno, zato je i super igra... ja mogu sa newcstleom raditi stvari koje oni nikada ne mogu... tako sam i u prošlom manageru sa romom osvojio dvije lige prvaka za redom nakon dve sezone.... čemu poanta ako ja imam neke igrače koji mi puno vrijede da ih ostavim u klubu a igraju lošije, a ne dovedem nekoga ko igra 100 puta bolje? kočim samoga sebe? bezveze....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |