Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

A u kurac,ja ne mogu ni ući u LP. U zadnjem kolu uvjerljivo dobijem između Škenderije,MAribora,HJKa,Moldea i Cluja,dobijem Cluj,zabiju mi u 89.neki glup gol glavom,i jebiga,kući bilo 1-1. Potpisao je i Livaja,do kraja sezone,na zimu rješavam se Sammira i idemo uživati..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kompletiran sastav za polusezonu:

 

Kelava,Varvodić golmani,Mrmić produžio do Šibenika,Šibenik postao naša filijala.

Obrana:

Vrsaljko,Boras,Pavlović,Šimunić,Vida,Milić,Tonel.

Tonel odlazi,Pivarić produžio do Lokomotive

Sredina:

Ademi,Kovačić,Antolić

Polušpice Sammir,Halilović

Krila:

Tomečak,Tićinović,Ivančić,Adburahimi

Napad-Livaja,Čop

 

Brozović,i Čanađija također produžili do Lokomotive,odnosno Šibenika,također za Šibenik potpisao je Kolar.

 

Na kraju dosta promjena,skupina sa Marseillem,Baselom,i Asterasom mogla bi biti prolazna...

 

Sada kada gledam,nisam kupovao planski,htio sam rješiti se samo viškova,ali na kraju sam kompletno promjenio momčad.. Imamo po sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

što kažete nije loše za drugu sezonu, protiv milana malo krumperica ali dobro...sta mislite imam li sanse za dalje nakon 3 kola?

 

http://i.imgur.com/p7f6m.jpg

 

 

 

http://i.imgur.com/97VcO.png

 

Huhu bit ce gusto...u ligi nakon 12 kola, 11 pobijeda i 1 poraz

Link to comment
Share on other sites

Nisam uspio proci skupinu LP, makar sam imao 9 bodova u skupini smrti.http://i.imgur.com/9b2vF.png

 

 

evo game status za sve vas ne vjernike, koji mislite da varam xD to je druga sezona

 

http://i.imgur.com/6LZW3.png

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

Davore,otišao je,nisam mogao trpiti njegovo pucanje iz daljine.

 

Golmani:

Kelava-zasada je sve primio što je mogao.

Mrmić-marioneta zasada

 

Delač nadam se kroz par godina u mom dresu

 

Lijevi bek je problem,htio sam Hrvoju Čalu,tražio je 82k mjesečno,odbijeno. Milića tražim,Pivarić zasada preslab i njega ne očekujem ništa više od rezerve.

Desno je suveren Vrsaljko,Boras mu pravi društvo.

Stoperi su: Tonel,Šimunić,Vida,Pavlović,i Šimunović,koji će vjerovatno u Radnik. Tonel obećao se Sundelandu i odlazi 1.1.

 

Sredina,Leku razmišljam da li da pošaljem u Lokose,ili ne. Ademi je prvi izbor za defenzivca,Čanađija je došao kao zalog za budućnost,vjerovatno polusezona u Lokosima. Callela,Pokrivača više nema. Brozović je tu,ali ne vjerujem da će i on igrati puno.

Kovačić naravno glavni.

Tomečak i Carrasco desno. Tićinović i Abdurahimi lijevo.

Sammir,Antolić polušpice.

Čop,Ivančić špice.

 

Za taktike nemam pojma.

 

Moran žicat ss-ove :D Tičinović, Antolić, Adburahimi i Haliliović, bio bi jako zahvalan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

treba samo skužit malo a oni koji varaju nek varaju njima je to zanimljivo ja priznajem da sam to radio možda tek kad sam počeo igrati 2007 onako svu lovu od velikana u jedan klub i kupiti hrpu igrača ali brzo sam shvatio da je to šitno i onda je tek krenula uživancija postići nešto bez varanja...možda je malo nerealno ove pobjede nad barcom i ovim jačim klubovima ali tko zna igrati može i to ostvariti...misli da je onaj editor najveće sranje što dolazi uz ovaj manađer jer se tako jako lako može varati hvala Bogu pa ga ja nikad nisam koristio niti znam kako se koristi :)

Link to comment
Share on other sites

Kako ste smješni. Ne svi ali nekolicina. Čim napraviš nešto "dobro" odmah je varanje. Mislim ako vara vara sebe,a najmanje nas. Ako želi hraniti svoj ego neka hrani.

 

Ja za Davora mogu garantirati da ne vara jer me za svaku utakmicu u Europi zove da gledamo zajedno,a tako i ja njega. A ni vi meni sada nemorate vjerovati..ali briga i mene i njega...

 

Zbog ovakvih stvari mislim da neću više postati u ovoj a i sličnim tememama,a baš zbog takvih utakmica,dobrih sezona i postoje teme poput ove. Igram isključivo za sebe i svoj gušt. A kakav je to gušt ako radim SAVE/LOAD, ADD NEW MANAGER ili šta ti ja znam...

 

Meni to nije igranje i nebih za to dao novce za igru. Igram manager od CM-a 01/02 oa legendarni 03/04 pa do ovoga. Veliki sam fan nogometa i nogometnog managera. Pa što i ako izgubim. Izgubio sam ligu,završio treći ali nitko za to nije niti pitao. To Vam je bilo logično i super,ali odmah ste se uhvatili za moj prolaz i pobjedu nad Barcom.

 

Toliko od mene u ovim i sličnim temama do daljnjeg

 

Over and out!

 

Pis men ! :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zyz, zato postoji Dinamo tema gdje smo ja, Tuljan, Dex i Dino ponekad..gdje nitko ne vrijeda i sumnja u tebe jer vide kakvu Dinamo ima ekipu i sta moze..osjecam se prozvan, ja sam doveo Midstja, Svenssona, Selnaesa zato jer mi to niti jedan hrv igrač nemoze nadoknadit..boli me k sta vi kazete o tome i igrajte kak hocete,ja tako..igrajte s domacim igracima ako hocete..

 

da nebude off topic..ispao sam protiv Twentea, četvrtfinale europske lige..zadovoljan sam..nagodinu napadamo prolaz u skupini lige prvaka, krajnje je vrijeme da prodjemo ;D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |