Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

ja uživam u igri više od tebe sigurno meni je kupovina mladih igrača i stvaranje mlade momčadi uživanje ne držanje neki staraca koji mi ne donose ništa za budućnost i da sam ih ostavio samo bi mi stajali u zamjeni ili još gore u rezervama pa bi sami tražili da ih prodam tako da je ovo i njima i meni dobra odluka...ovo je samo igra tako da je svatko igra na svoj način ja mogu igrat i sa dinamom ili hajdukom ali hrvatska liga je tako šugava i ne zanimljiva da mi se jednostavno neda igrat to...iz hrvatske sam ali ad igraju 2 hrvatska kluba prebacim program jer se unaprijed zna tko će dobiti...

transferi su meni jedan od načina uživanja dovest dobrog igrača koji će uspjet u klubu i pokazat se dobrom kupovinom što već radim godinama i uspješan sam a ti igraj na način koji ti smatraš uživancijom :D ovo je moj način uživanja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hjao oko cega se svadate , pa ima pravo da dovede kog zeli, i ako slaze mladu momcad bez 30+ godisnjaka neka igra na taj nacin, svako ima svoj stil igre , al jadno mi je gledati ove partizanove i dinamove pobjede nad barcom, chelse, city i tako dalje, moze da se posreci jedan dva put ali svaka dobivena tekma protiv tako mocnog europskog kluba je nerealna i vuce na SAVE LOAD, to je moje misljenje, a i vidio sam da je neko napisao pa celtic je pobjedio barcelonu.. pa jest a sta je prije bilo i poslje barce?Neznam di vam je gust igrati prljavo, iso sam malo igrat s dinamo kopirao vam taktike i igrao s velikanima koje ste vi easy dobili.. i samo sam se nasmijesio ^^ , nego mislio sam da ima tu frajera koji vode drugo - trece ligase, svi uzeli city, utd, bayern totalno nist zanimljivoga, di je fun igrat s citijem ? ja da igram s njime prodao bi 4-5 igraca s ekipe i igrao se s novcem, i kad bi objavio sliku kako mi ide bi pisali gluposti jao kako si mogao prodat tu legendu sim tam a sta da radim s lovom :) , jedino sta mi je bilo zanimljivo doc ovde na forum je gledat kako je lik igrao s rangersima al ga sjebao error i onog lika sto vodi vitese , kod njega osjecam da nikad nebi napravio load pa save il save load .. uzmi neki 3 ligas pa se frajerisi na forumu :D (ja igram s Lecce i pisat cu pricu kad mi puhne x) )

Edited by Dino Jalek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hjao oko cega se svadate , pa ima pravo da dovede kog zeli, i ako slaze mladu momcad bez 30+ godisnjaka neka igra na taj nacin, svako ima svoj stil igre , al jadno mi je gledati ove partizanove i dinamove pobjede nad barcom, chelse, city i tako dalje, moze da se posreci jedan dva put ali svaka dobivena tekma protiv tako mocnog europskog kluba je nerealna i vuce na SAVE LOAD, to je moje misljenje, a i vidio sam da je neko napisao pa celtic je pobjedio barcelonu.. pa jest a sta je prije bilo i poslje barce?Neznam di vam je gust igrati prljavo, iso sam malo igrat s dinamo kopirao vam taktike i igrao s velikanima koje ste vi easy dobili.. i samo sam se nasmijesio ^^ , nego mislio sam da ima tu frajera koji vode drugo - trece ligase, svi uzeli city, utd, bayern totalno nist zanimljivoga, di je fun igrat s citijem ? ja da igram s njime prodao bi 4-5 igraca s ekipe i igrao se s novcem, i kad bi objavio sliku kako mi ide bi pisali gluposti jao kako si mogao prodat tu legendu sim tam a sta da radim s lovom , jedino sta mi je bilo zanimljivo doc ovde na forum je gledat kako je lik igrao s rangersima al ga sjebao error i onog lika sto vodi vitese , kod njega osjecam da nikad nebi napravio load pa save il save load .. uzmi neki 3 ligas pa se frajerisi na forumu (ja igram s Lecce i pisat cu pricu kad mi puhne x) )

haha ne svađamo se dino mi samo diskutiramo svaka čast za ovu izjavu i sretno s leecem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gle svatko me ima prwvo optuziti za SAVE/LOAD ;)) Stavio sam ovo iskljucivo jer sam ponosan na to sta sam napravio. I to u drugoj sezoni. Niste pitalu da li sam osvojio ligu? Iatina nisam...3 sam zavrsio...govoris o tome da si samo usao u save i igrao protiv velikana...nejde to tako samo...kad dodem domaa zapocrt cu larijeru...ako hocete vjerujte ako ne nije me briga

 

 

 

ovr iskljucivo j

 

 

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja malo pohvalim :D

 

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/DinamovACMilan_UntitledPostMatch.png

 

 

 

Zanima me ovi što vode Dinamo, je l' forsiraju malog Halilovića?

 

Meni je rezerva Tomecaku, i ne forsiram ga bas previse :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi bila učitana hrvatska liga, pa sam je sada ubacio tek će mi biti u julu dostupna, sada je januar, pa ću poslati ponudu za njega..

Neka ga neka se malo kali na pozajmicama, pa posle da ga forsiram kod mene..

pitanje je hoće li dobiti WP odma...

Link to comment
Share on other sites

svi uzeli city, utd, bayern totalno nist zanimljivoga, di je fun igrat s citijem ? ja da igram s njime prodao bi 4-5 igraca s ekipe i igrao se s novcem, i kad bi objavio sliku kako mi

Sebe sam primjetio u ovom dijelu označenom crnom bojom.

 

Ja ne znam sa kim bi trebao krenuti?.. Hoću li uzeti nekog iz Armenije da se upoznam sa serijalom?.. Ili nešto novo. Naravno da ću prvo uzeti Bayern ili Inter,koji mi se sviđaju stilom igre,a vjeruj mi nije lako,ili ja nemam pojma,ali nije lako ni sa Bayernom osvojiti sve.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Muci me novac kod Lecca, imam na pocetku nekih 1,5milja € na raspolaganju + kad sam prodao 6-toricu igraca nakupi se do 7milja-11 milja € , za sad sam 2 na ljestvici. mhm .

 

 

Nego, jel neko ikad razmisljao da ide u editor i da si stavi sugar daddy u klub koji vodi ? (Meni je to i dobro a i odma cisto sranje)

Napravio sam test da vidim kolko love daje s( Monaco , nije bilo potrebe ici u editor )

1. dobro bi mi dosla lova u bilo kojem klubu bar da imam 15- 20mil start TB (Milan 3mil € .. glupost )

2. kad sam potrosio tih 16-20 milj uprava je poslala kofere s novih 20milj € (Monaco) i to mi se svida a htio bi tako nesto u Deportivo napraviti... a kad se sjetim da to nije realno odma izgubim volju za PLAY... sta vi mislite o ovome? znam da nije tu tema al .. srry

Link to comment
Share on other sites

Ja ti kazem da to ne radis, miposto. Probaj izvuci max. iz tre ekipe koju imas i postupno se(jeftino i pametno) pojacavaj. Pare ce doci kroz sezonu-dvije...

 

hehe znam znam bit ce svega , nebi dirao nista na mojoj ekipi a i previse sam vremena proveo da bi isao ponovo s njima s tim sranjem, al ono cist pitam :) ty

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to je bug i meni tako neznam koji klub vodiš al u utd mjesec mi ne može proći mjesec da mi barem 5 igrača nije ozlijeđeno i to većinom oni koju su za prvu postavu...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |