Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

@ Borden , e bre povredjivao mi se Hummels na oko 2 nedelje ali tu je bio Santana, ali sad jedna sokantna povreda, Levandovski na 3 do 4 meseca , moram da nadjem zamenu sad. Povede sam izbegavao tako sto u pripremnom letnjem i zimskom periodu imaju Fitness na Hight traning , povrede smanjene na minimum :)

 

Kada se igrač povredi na ovom FM-u, to su katastrofalne povrede i svaki igrač odsustvuje najmanje par meseci, što mi se nimalo ne sviđa.

Jer bar u dve nedelje, dva igrača odu na par meseci i ako nemaš advekvatnu zamenu možeš da se udaraš nogom u...

Link to comment
Share on other sites

Kada se igrač povredi na ovom FM-u, to su katastrofalne povrede i svaki igrač odsustvuje najmanje par meseci, što mi se nimalo ne sviđa.

Jer bar u dve nedelje, dva igrača odu na par meseci i ako nemaš advekvatnu zamenu možeš da se udaraš nogom u...

 

meni bude makismalno jedna ozljeda po sezoni od par mjeseci, nekad niti jedna. mene nenormalno živcira i to je vrlo nerealno što fm(pogotovo u drugoj seznoi) ciljano uništava ozljedama određene pozicije. npr sad su mi u Realu ozljeđena 3 od 4 beka, pa ću Varanea na beka morat prebacit. ili budu mi ozljeđena oba AMC-a pa moram na tu poziciju krilo ili mc igrača stavljat.

 

sad mi je bila situacija u Realu da sam jedva svih 7 zamjena imao 3 utakmice za redom, katastrofa

 

aj da je to samo u jednom klubu(npr Arsenal, ma utd kao i u rl-u) nego je to tako u svakom save na fm-u, što je iznimno nerealno

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, izgleda da nije svima isti slučaj, ali meni za sada veoma loše sa igračima, pogotovo Silva, Nasri, čak i Yaya po 3,4,5,6 meseci pauziraju, nije to mali period. A, možda mi se dva puta desilo za dve i po sezone da je igrač na par dana povređen, tipa istegnuće neko i slično..

Link to comment
Share on other sites

svi koji imaju takve probleme koje sam i ja imao na početku sa Utd-om dovedi te si dobre physio-se kao npr. ovaj....ja ih za sad imam 9 i svi su na rangu kao taj sa SS i uz njih više fitness coacha ja ih imam 8 ako se ne varam...prije su mi se igrači ozljeđivali na 4,5,3 mj. i to više njih od jednom a sad mi se kroz cijelu godinu nitko ne ozljedi duže od 3 tjedna i to bude svake prijestupne godine...meni to pomaže a sad tko hoće neka proba...

 

nadam se da je ovo bilo korisno i da će vam pomoć :)

Link to comment
Share on other sites

evo i polusezona 2017/2018

 

na tablici to izgleda ovako...taman zadnja 2 kola izgubim i to prvo od najvećih rivala City-a baš kad sam se nadao da ću završiti polusezonu bez poraza i onda od newcastle-a prvi je City ali imam 4 utakmice manje tako ako sve pobjedim biti ću ja prvi...evo lista utakmica...

 

ove godine idem probati osvojiti sve tako da igram i capital cup ali sa drugom momčadi tj rezervama koja izgleda ovako...lagani prolazak kroz grupu lige prvaka nije bilo problema u ni jednoj utakmici i u knockout fazi nas dočekuje schalke...tu vidite također i twentw koji je pun moji mladih igrača koji očito rade svoje onaj bello kojeg sam doveo iz barce je među prvih 5 strijelaca lige prvaka...

 

kako inače bude poslije lige prvaka osvojio sam i world club cup pobjedom nad bocom i dodao i 3 trofej ove godine u vitrine svoga kluba mislim da bi trebali razmišljat o gradnji stadiona s mojim imenom xD

 

počeo je transfer period i već sam doveo jednog mladog odličnog rengena na DL poziciji i jednog koji će mi doći na ljeto na DR poziciji...sve strašniji rengeni se pojavljuju vidite to po ovoj dvojici i onim iz prethofnog update-a...

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svi koji imaju takve probleme koje sam i ja imao na početku sa Utd-om dovedi te si dobre physio-se kao npr. ovaj....ja ih za sad imam 9 i svi su na rangu kao taj sa SS i uz njih više fitness coacha ja ih imam 8 ako se ne varam...prije su mi se igrači ozljeđivali na 4,5,3 mj. i to više njih od jednom a sad mi se kroz cijelu godinu nitko ne ozljedi duže od 3 tjedna i to bude svake prijestupne godine...meni to pomaže a sad tko hoće neka proba...

 

nadam se da je ovo bilo korisno i da će vam pomoć :)

 

sad kad završim drugu sezonu sa Realom otpustit ću svakog phys-a koji ima ocjenu manju od 20 za physiotherapy i svakog fitness coacha koji ima manju od 20 ocjenu za fitness i zaposlit sve sa ocjenama 20 pa javim je li se promjenilo stanje sa ozljedama tokom treće sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nazalost, Dinamov san je zavrsio u polufinalu europske lige, Lille je doma dobio 2 - 0 te zatim u Maksimiru izvukao X (bilo je 2-2)

opet sam dobio dva gola iz kornera, opet je jedan gol autogol (kao i zadnja tri kola u europskoj ligi, obavezno jedan autogol)

match preparation mi je uvijek def set pieces al eto..

sve u svemu, ja sam zadovoljan, dogurali smo daleko, nagodinu napadamo polufinale ali lige prvaka xD

Link to comment
Share on other sites

sad kad završim drugu sezonu sa Realom otpustit ću svakog phys-a koji ima ocjenu manju od 20 za physiotherapy i svakog fitness coacha koji ima manju od 20 ocjenu za fitness i zaposlit sve sa ocjenama 20 pa javim je li se promjenilo stanje sa ozljedama tokom treće sezone.

kada uzimaš fitness i phys-a dobro gledaj i man mangament i to ti mora biti visoko uz ovo ostalo da nebi opet doveo loše...ja sam to napravio tek nakon 3 sezone i kad je to počelo djelovati preporodio sam se sad mi svi iz tima igraju barem 50 utakmica po sezoni mislim prvi tim...

 

@luka u match preparation namjesti da ti to vježbaju kako bi usavršili prekide...kod mene to bilo tamo namjestio sad rijetko kad iz kornera ili slobodnog dobijem gol :)

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

AS MONACO FC

 

Svoju prvu takoreci karijeru sam poceo s Monacom, a razlozi su ti da mi je Monaco najdrazi klub poslije

Dinama i Chelsea. Drugi razlog je taj sto ih vodi bogati vlasnik a s tim dolaze i pare za transfere na

koje volim puno da trošim. Treci razlog je izazov druge lige, svjestan sam da ce bit jako tesko dok

uigram ovaj sastav a nadam se da cu ga na vrijeme uigrat tako da osvojim ligu.

 

http://www.pohrani.com/f/1L/Ly/12n8wPEX/as-monaco-fc-squad-playe.png

 

Transferi: - Fede Vico - U nedostatku lijevih krila i lijevaka kupio sam njega, zasad je prosjecan al vjerujem da je to do toga sto je to nova sredina i do kraja sezone mislim da bi moro da bude jedna od glavnih zvijezda lige..

- Lucas Zen - Brazilac kojeg mislim prodat sljedecu sezonu osim ako ne izborimo prvu ligu, može igrat na više pozicija i to mu je velika prednost i naravno mladost kao kod svih igrača kojih sam kupio..

- Yaya Sanogo - Najskuplja akvizicija ovog ljeta. Zasad ga puno muce neke sitne ozljede al vjerujem da ce u budučnosti biti jedna od glavnih zvijezda kluba..

- Sebe Schrijvers - Napadač za budučnost. 16 mu je godina i kao u sva pojačanja i u njega imam vjere..

- Ezequiel Cirigliano - Zasad najgora kupovina. al ima samo 20 godina i još se mora uklopit..

- Martin Lejsal - Zamjena za prvog golmana, 29 godina ima i cisto je solidan za zamjenu..

- Yann Sommer - Mladi golman kupljen iz Basela, zasad je imo malo grešaka al nas je dosta i izvlačio..

- Adryan - Velika pogreška. Nije pogreška u tome da je loš igrač nego pravilo lige nalaže da mogu samo 2 non- eu igrač bit prijavljena za ligu, al sigurno ga neću prodavat

- Doria - Dolazi u prvom mjesecu i nažalost ni on neće moći igrati zato jer nisam razmišljo..

- Alen Halilovic - Isto kao i Schrijvers, akvizicija za budučnost..dolazi 2014. g. ..

- Danijel Subašić - Prodan u PSG i nije mi žao nimalo..

- Na free transfer su otišli Koller, Padovani, Dingome, Porato, Mendes i Roma

- Na posudbu su otišli Chabbert, Phojo, Cissako, Ngakoutou, Kone i Caillard

 

http://www.pohrani.com/f/1I/jI/4yt4yN8d/as-monaco-fc-transfers-h.png

 

 

- Rezultati i tablica: - Igrom nikako nisam zadovoljan, ima puno prostora za napredak, dosta novih igrača i treba to uigrat. Cak rezultati neizgledaju tolko loše no želim li u prvu ligu trebat cu drastično popravit igru. Možda loše igraju zato jer ima puno

stranaca..Španjolska, Švedska, Argentina, Češka, Švicarska, Njemačka, Maroko itd. ...Po tome bi se mi trebali zvati Francuski

Inter. Zaredao sam dva poraza u prvenstvu što nikako nije dobro, no vratit ču se ja na vrh kad tad vjerujem. Zasad nema ozljeda

hvala Bogu, no Sanogo ima malo problema i treba pažljivo s njima, ipak sam ga najviše platio od svih pojačanja. i još da spomenem da mi u kupu ide izvanredno i sad sam izvukao prvoligaša Nancya kojeg sam u prijateljskoj utakmici na početku sezone pobjedio..

 

http://www.pohrani.com/f/5/nd/3mSXHhF/as-monaco-fc-fixtures-sc.png

 

http://www.pohrani.com/f/K/n9/1jJKDFPM/ligue-2-overview-stages.png

 

Evo ako ima nekih kritika i pohval slobdno kažite neću se naljutit...Možda neke prijedloge i prihvatim ako ih bude makar ja ne odustajem od svojih zamisli lako :D

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sad će ti nekad destro bit na free transfer pa ga probaj dovest mislim da u 1 mjesecu...rezultati za sad solidno možeš i bolje a za transfere ti nemam šta reć ja isto volim kupovat kao i ti za budućnost pa mi se jako sviđaju samo se nadam da sad gradiš momčad i da kasnije nećeš prodavat sve te talente jel bi za 3-4 godine tvoja momčad mogla biti odlična :) nadam se ulasku u 1 ligu...

Link to comment
Share on other sites

Mogao si taktiku da postavis, pa da imamo sta kritikovati :P Inace sve u svemu mi se svidjaju transferi i tim, Yaya Sanogo, odlicno pojacanje, forsiraj Nabila Dirara dobar je on

 

Postavu neću otkrivat...a ovog Dirara rotiram na desnom krilu sa Ocamposom i Salliem..zasad nije nešto posebno taj Dirar malo bolji Ocampos

 

 

sad će ti nekad destro bit na free transfer pa ga probaj dovest mislim da u 1 mjesecu...rezultati za sad solidno možeš i bolje a za transfere ti nemam šta reć ja isto volim kupovat kao i ti za budućnost pa mi se jako sviđaju samo se nadam da sad gradiš momčad i da kasnije nećeš prodavat sve te talente jel bi za 3-4 godine tvoja momčad mogla biti odlična :) nadam se ulasku u 1 ligu...

 

Hvala na Destru..koju poziciju igra on, mislim rolu ? ...nadam se i ja ulasku al bit ce tesko :)

Edited by Hugo Boss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postavu neću otkrivat...a ovog Dirara rotiram na desnom krilu sa Ocamposom i Salliem..zasad nije nešto posebno taj Dirar malo bolji Ocampos

 

 

 

 

Hvala na Destru..koju poziciju igra on, mislim rolu ? ...nadam se i ja ulasku al bit ce tesko :)

(ST)Poacher je najbolji ja mislim...Ali moze i ostale odigrati korektno
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo dva regena iz moje skole koji obecavaju. Ima jos tu par, ali nisam siguran kako ce ispasti:

http://i.imgur.com/B8z8T.jpg

http://i.imgur.com/OtN2V.jpg

http://i.imgur.com/ZiVFz.jpg

http://i.imgur.com/tmYPr.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |