Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Najava FM 11


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dok sam ovo gledao bio sam sretan ko malo dijete ...stvarno puno novitete ali bi izdvojio novi trening sistem ,Sad se može svaka ocjena trenirat  posebno ,može se formacija trenirat  ov če biti pun pogodak za razvijanje .Isto tako mi se jako sviđa  pristup između Managera i uprave i Managera i igrača ,stvarno  miljun opcija .jedino loše je datum izlaska  odnosno prije božiča .Za 10 -ku je 15.12. izašao več 10.2.0 patch
Link to comment
Share on other sites

Ovo je dobro...(ono sto sam razumeo u videu).....bice zanimljivi ugovori,reputacija liga,i match view(nocne utakmice pod reflektorima,nova radovanja)....Ali ako moze neko da uradi  prevod citavog prezentacije novog fm(to su radili momci na fm-serbia za fm2009i za fm10)
Link to comment
Share on other sites

hehehe...nema problema..vec sam ko nov..nije slijepo crijevo nista strasno :) ...skipper daj mi svoj msn na PP pa ces mi poslati program...to cu ja za cas prevesti...odma se moramo dog i za research...

 

 

EDIT:  evo počeo sam prevoditi uskoro će biti gotovo :D

Link to comment
Share on other sites

E konano posle 5-6 serijala da ubace nekakvu komunikaciju izmedju menadzera i igraca...hvala ti boze!! A sto se tice datuma izlaska, mozda je i bolje da izadje sto kasnije zato sto ce je vise usavrsiti i nadam se da nece biti potrebno puno patcheva... E da moze i precka i stativa da se pogode  :-)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |