Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Summer Update By Fm Balkan Research Team


prodo
 Share

Recommended Posts

ko je radia hajduka da mi je znat.. :D milicevic, jelavic u hajduku, pa ima pola godine da su otisli.. vidljivo je da ste se vi potrudili, al svako je triba za sebe provjerit FILE/VALIDATION kad je bia gotov, pogledajte koliko "failova" ima. straj me crash dumps-ova..

Link to comment
Share on other sites

lose,lose PLBIH 18 klubova RS 13...idemo ovo ispraviti, Holandska liga isto nije OK...respekt za uradjeno al ovo popraviti jer ne mozemo igrati sa BH klubovima

Ajmi samo posalji na PP ili ovdje napisi koji klubovi fale u RS a koji trebaju biti PLBIH.

 

Danny daj mi neki link za te igrace sto nisu u Hajduku posto na transfermarketu nista ne pise.

Link to comment
Share on other sites

Ajmi samo posalji na PP ili ovdje napisi koji klubovi fale u RS a koji trebaju biti PLBIH.

 

Danny daj mi neki link za te igrace sto nisu u Hajduku posto na transfermarketu nista ne pise.

http://www.24sata.hr/nogomet/milicevic-i-barisic-odbili-3-ligu-hajduk-im-je-raskinuo-ugovore-254960

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Summer Update by FM Balkan ReSearch Team

 

Patchom su obuhvaćeni svi odlasci i dolasci igrača iz sljedećih prvih liga kao i promjene njihovih predstavnika u Europi i novih prvoligaša za sezonu 2012/2013:

 

Engleska

Njemačka

Španjolska

Italija

Francuska

Rusija

Ukrajina

Hrvatska

Srbija

Slovenija

Crna Gora

Nizozemska

 

File smjestite u:

 

C:\Users\~username~\Documents\ Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data

 

i označite ga prilikom započinjanja nove igre

 

Napomene:

 

Ova dbc je rađena na 12.0.4 patchu te bi trebala biti kompatibilna sa tom i svim novijim verzijama igre

Obuhvaćeni su transferi do 1.8.2012. (+/- par dana), zadnji update bi trebao izaći početkom 9. mjeseca

 

Download link:

http://www.mediafire.com/?f04rbhfbqb0tca4

 

KAKO TO UBACIT U MANAGER ,EXTRAKTAT ILI ?

Link to comment
Share on other sites

aleksandre moj ti je savjet da učitaš svoju bazu u editor, označiš gore pod settings: compress files (tako nešto) i onda je spremiš pod nekim imenom jer je lakše ljudima skinit file par KB veličine nego ovaj od 50 MB. ili ovaj od 50 MB zipaj pa će to mislim imat isti efekt kao i ovaj moj prvi prijedlog. tako će više ljudi skinit i pogledat tvoj rad :)

 

inače ako si zainteresiran za rad u timu u budućnosti, posjeti ovaj link:

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/7606-prijavite-se-za-research-tim/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |