Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Taktike 4-4-2 Control I 3-4-3 Attacking


Delija Kula
 Share

Recommended Posts

Što se mene tiče vodim Crvenu Zvezdu. Ovo mi je treća sezona i prve dve su bile tesne u SuperLigi dok nisam našao taktiku koja odg. SuperLigi.

Igram 4-4-2

Psihology - Rigid

Strategy - Control

Passing style - Shorter

Creativity freedom - More Disciplined

Tackling - More aggresive

Marking - Man Marking

Crossing - Drill Crosses (Ni Kaluđerović ni Borha nisu toliko jaki u vazduhu. Doveo sam Sanoga koji je jak na obe strane i kada njega ubacim menjam na defaul)

Roaming - Strick to position

 

Od Specific Instructions menjam samo Tempo koji je slow.

 

Sa ovom taktikom sam u Ligi imao 8 pobeda za redom bez primljenog gola. Dajem u proseku po 2 gola na utakmici.

Trenutno imam 10 pobeda od 10 utakmica i samo 2 primljena gola (jedan u derbiju :D)

 

ML i MR su mi na support, dva MC-a su na automatic. 2 napadača attacking, 2 stopera def. DL i DR na autom.

 

Pokušao sam da igram istu taktiku u Ligi Sampiona, u grupi sam sa Man. Utd, Sportingom i Panathinaikosom. Samo sam Panathinaikosom prošao dobro i to 4-0 kući dok sam izgubio 4-0 od Man. Utd u gostima. Protiv Panathinaikosa jesam pobedio 4-0 ali su ipak imali šansi koliko i ja tako da sam protiv Sportinga igrao 3-4-3 pošto su dosta bolji od njih. Pobedili su Panathinaikos u gostima 3-1, igrali nerešeno sa Man. 2-2 (gubili 2-0 i imali igrača manje) i pobedio sam ih 4-0 kući a u gostima 1-1 (dobio sam gol u '94).

Neverovatno je kako dobro prolazi taktika 3-4-3 u LŠ.

 

ML i MR su mi na attacking, dva MC-a su na automatic, 3 napadača attacking (pošto imam Borhu i Kaluđ. koji su lošili u vazduhu, Borha je levi a Kaluđa desni napadač dok u sredini imam Sanoga koji je jako dobar na obe strane).

 

Psihology - Balanced

Strategy - Attacking

Passing style - More direct

Creativity freedom -More expressive

Tackling - More aggresive

Marking - Zonal Marking

Crossing - Default (Ni Kaluđerović ni Borha nisu toliko jaki u vazduhu a Sanogo dobar na oba polja zbog toga default. Po mojim igračima možda bi i imao da igram drill ali opet onda ne bi bilo forsirano float gde je Sanogo takodje jako dobar)

Roaming - Strick to position

 

Npr. i prošle sezone sam pobedio 4-1 Bayern kod kuce sa 3-4-3.

 

 

Mala pomoć što se igrača tiče, Lazovića gde god da odete možete kupiti. Fantastično napreduje kao igrač.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |