Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Gse In Da Haus.


G.S.E.
 Share

Recommended Posts

Zdravo svima,ja sam Milan iz Istočnog Sarajeva,imam 15 godina.U RL mi je nadimak Mića,Matke,a na netu me možete naći pod nickom Godfather.FM Balkan sam našao slučajno,tražio sam neke taktike za FM,i izbacilo mi je ovaj forum,pa sam se registrovao,zaboravio sam bio šifru,sad sam je vratio i odlučio sam postati aktivni član ovog foruma.FM igram od izdanja 2006,kad sam bio kod rođaka on je vazda sjedio za kompom i tipkao neki kurac pa sam ga pito šta je to,onda mi je objasnio sve,i napravio moj acc,naravno ja bi ponekad ušo,jer nisam bio dorastao FMu,2007 je izašla,opet ja kod rođaka frajer opet tipće isto sranje,opet napravi moj acc,ja opet odem,2009 izlazi ja odem do Shopa s Igrama instaliram,i bezveze počen kupovati i prodavati skontam ja sve kroz nekih 2 sata,igrao sam s prekidima do 2012,2012 su počinjao nekoliko puta i uvjek bi me izluđivalo kad na polusezoni budem prvi,i odjednom loše igre.Navijam za FK Slaviju iz Istočnog Sarajeva,a omiljeni igrač mi je Mathieu Valbuena.Trener kojeg najviše gotivim je Murinjo,taj čovjek je u stanju od komnjina napraviti prvake.Moje zanimanje je ništa,ako se tako mogu izrazit xD.Od muzike najviše slušam Skinhead Punk,ili ti ga Oi.Trenutno ne znam nikoga od članova,mada mislim da ću se sa svima dobro slagati.FM-Balkan,kako sam čitao i raspitivao se,je najbolji Forum o FMu,na Balkanu.Sliku mi je mrsko uploadovat.

Eto moje predstavljanje malo je jebiga xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |