Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Boavista F.c. - As Panteras - Izazov


zikaa
 Share

Recommended Posts

Boavista F.C.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/4/40/Boavista_F.C._logo.svg/200px-Boavista_F.C._logo.svg.png

 

Nakon što sam već objavio ligaški report za poluezonu, red je i za report sa svim ostalim natjecanjima. Krenut ćemo s transferima.

 

Transferi

 

Iako smo imali sjajnu polusezonu i bio sam zadovoljan igračima, ne može proći nijedan prijelazni rok da ja nikog ne kupim.

U ovom prijelaznom roku smo doveli 2 igrača te prodali jednog. Prvi igrač koji je došao je bio jedan solidni vezni igrač

Bruno Octavio, a drugi je bio Rudy Gestede koji nam služi kao zamjena ako se Cores ozlijedi. Napustio nas je Flavio.

 

 

 

http://2.bp.blogspot.com/_xwcOIVr7OtY/TOpy5n5HcoI/AAAAAAAABZA/MC1OT3CNF5g/s400/bwin%2Bcup.jpg

 

Nakon uspješne prve runde, nadao sam se da ću doći do 3. runde i to se dogodilo, ali sam tamo nažalost završio

drugi u skupini iza Benfice.

Evo svih utakmica :

 

2.Runda

 

Boavista

2-0 Pacos Ferreira

(Negouai, Ionita)

Sjajna utakmica u kojoj smo dokazali da bi bez problema mogli igrati u prvoj ligi.

 

Pacos Ferreira

0-1 Boavista

(Ionita)

Nakon odlične prve utakmice, došao je red i na uzvrat. Pacos Ferreira je odmah krenula napadački te joj se to nije isplatilo.

Iz jedne sjajno izvedene kontre Ionita nas je doveo u vodstvo i više povratka nije bilo.

 

3. Runda

 

Nakon sjajno odrađene 2. runde, došao je red na 3. gdje se opet igraju 4 skupine po 4 momčadi.

U 3. rundi su se i spajale najjače momčadi. Mi smo dobili skupinu sa Benficom, Gil Vicenteom te Vit. Guimaraes.

 

Boavista

1-1 Benfica

(Negouai)

Sjajna predstava mojih igrača protiv Benfice koja je igrala u punom sastavu. Bili su bolji, ali smo mi imali konkretnije prilike.

Na kraju je bod najpravedniji.

 

Gil Vicente

0-0 Boavista

Definitivno utakmica u koju sam ušao podcjenjivajući protivnika. Gil je zapravo jedna vrlo solidna momčad koja nam je bez problema mogla

odnijeti sva 3 boda.

 

Vitoria Guimaraes

0-2 Boavista

(Preto 2x)

Sjajna prestava mojih igrača protiv 6x vrjednije momčadi te zaslužena 3 boda.

 

http://i.imgur.com/mbQE7.jpg

 

Nažalost, tih 5 bodova nam nije bilo dosta. Dalje je prošla Benfica sa 7 bodova, ali ja sam jako sretan sa svojim igračima.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/71/Cup_Potugal_Logo.gif

 

Kakva sezona iza nas u kupu. Nisam mogao ni sanjati da ćemo do ovdje dogurati. Pogledajte u nastavku...

Prve 3 runde smo lako prošli igrajući protiv niželigaša. U 2. kolu smo svladali Esperancu Lagos

6-0,

u 3. Vilaverdense

4-1 nakon produžetaka, a u 4. Pinhalnovense također 4-1. Od 5. runde su krenuli ozbiljni protivnici:

 

5. Runda

 

Gondomar

1-6 Boavista

(Cores 2x, Negouai 2x, Ionita, Joel)

U ovoj utakmici možete zanemariti moju prošlu rečenicu jer smo dominirali od početka do kraja te

potpuno razmontirali jednog od rivala.

 

6. Runda

 

Leiria

0-1 Boavista

(Negouai)

Naši dobri poznanici od prošle sezone. I ovaj smo ih put pobijedili, ali ovaj put u gostima.

Zaslužena pobjeda koja je mogla biti i uvjerljivija da su moji igrači bili smireniji.

 

Polufinale

 

Boavista

2-1 Porto :aaa

(Gestede, Ionita)

Nakon završetka ove utakmice morao sam se uštipnuti da vidim jel to istina. I stvarno je istina.

Nisu igrali u prvom sastavu, ali njihov 3. je bolji od mojeg prvog. Stvarno maestralna predstava koju bioh mogao opisivati još danima.

Naravno, još se igralo 90 minuta, ali sam uspio ostvariti cilj - pobjediti Porto

 

Porto

0-0 Boavista :aaa :aaa

Još veće veselje. Prošli smo u FINALE. Sjajan bunker smo igrali 90 minuta te smo uspjeli očuvati mrežu netaknutom.

 

U finalu ćemo igrati protiv Pacos Ferreire te se nadam kako ćemo ih dobit i 3. put ove sezone te da ćemo igrati u Europi.

http://i.imgur.com/yTthE.jpg

 

I za kraj,

game status.

_______________________________________________________________________________

 

Toliko od mene zasad. Sljedeći će biti ligaški report, a onda report od kraja cijele sezone. Hvalite,komentirajte,kudite.... Lijep pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boavista F.C

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/4/40/Boavista_F.C._logo.svg/200px-Boavista_F.C._logo.svg.png

 

Evo reporta sa kraja sezone. Ovaj će report biti sa svim utakmicama iz prvenstva te sa finalom kupa.

 

http://en.scometix.com/gfx/champs_logo/120x120/22499.jpg

 

Nakon što smo na polusezoni imali čak 10 bodova prednosti, činilo se da ćemo lako privesti kraju.

Ali to nije bilo tako. Kiksali smo i tamo gdje nismo trebali, ali smo na kraju uspjeli osvojiti naslov sa 4 boda više od 2. Olhanensea.

Krenimo sa utakmicama :

 

Freamunde

0-1 Boavista

 

(Cores)

Jedna malo slabija predstava mojih igrača, ali je najbitnije bilo da smo uzeli 3 boda.

 

Boavista

2-1 Moreirense

(Cadinha, Negouai)

Jedna podjednaka utakmica s obje strane, ali smo mi na kraju bili za nijansu bolji te smo osvojili sva 3 boda.

 

Trofense

1-1 Boavista

(Yago Fernandez)

Još jedna lošija utakmica iako smo bili veliki favoriti, ali su se na kraju domaćini borili te zasluženo odnijeli bod.

 

Boavista

1-0 Penafiel

(Negouai)

Jedna malo slabija predstava u kojoj su oni imali jednu čistu šansu, ali smo mi zato svoju iskoristili

te uzeli sva 3 boda.

 

Naval

4-1 Boavista

(Ionita)

O ovoj utakmici nemam šta reći. Jedino kaj mogu reć da je ovo bilo jedno veliko sranje te da smo se pošteno obrukali.

 

Boavista

4-0 Sp. Covilha

(Cores 3x, Ionita)

Nakon onakve bruke protiv Navala, stvarno nam je dobro dšla jedna ovakva utakmica da se pošteno ispucamo.

Opet je briljirao sjajni Santiago Cores.

 

Chaves

0-2 Boavista

(Ionita, Preto)

Sjajna predstava protiv momčadi koja je opet igrala bunker, ali smo ih ovaj put uspjeli probiti te zasluženo slaviti.

 

Boavista

1-1 Olhanense

(Leo Bonfim)

Dobra utakmica protiv momčadi s kojom smo se borili za naslov. Izvukli su bod u 92. minuti.

 

Boavista

0-1 Beira-Mar

Još jedna loša utakmica te prvi domaći poraz u službenoj utakmici u 2 sezone. :lud:

 

Oliveirense

1-1 Boavista

(Ionita)

Sjajno odigrana utakmica, ali je realizacija bila čista 0. Potpuno nezasluženi bod jer smo ih trebali uništiti gledajući prilike, ali takav je nogomet.

 

Boavista

2-1 Leixoes

(Yago Fernandez, Negouai)

3. put da smo bolji od njih, a tek 1. pobjeda. Dosta dobra utakmica koju smo trebali dobit i uvjerljivije.

 

Santa Clara

1-0 Boavista

Još jedan poraz u utakmici u kojoj smo bili bolji, ali lopta jednostavno nije htjela u gol.

 

Boavista

1-1 Arouca

(Negouai)

Pa nevjerojatno. Još jedna utakmica u kojoj imamo 3x bolje i izglednije šanse, a ne uspijevamo pobijediti.Ovoga puta nisam svladao momčad koja

mi se jako zamjerila.

 

Belenenses

0-5 Boavista

(Cores 3x, Negouai 2x)

Kakva utakmica. Nakon što su igrači u zadnjih par utakmica promašivali nemoguće, trebala je doći jedna utakmica u kojoj će se raspucati.

I došla je protiv momčadi kojoj je MP 1. mjesto. Bili smo puno bolji te smo ih zasluženo demolirali na krilima Negouaija te sjajnog Coresa.

 

Boavista

4-1 Uniao Madeira

(Negouai 2x Octavio, Cores)

Fenomenalan kraj sezone u kojoj su igrači stvarno dali sve od sebe kako bi navijačima pružili užitak za kraj prvenstva.

 

Evo

tablice i utakmica. Također imamo i najboljeg strijelca Santiaga Coresa te najbolje asistenta Stevieja Negouaija što možete vidjeti u player stats.

Druga smo po redu momčad sa najviše zabijenih golova sa 59 golova te smo primili najmanje golova (22) što možete vidjeti u

team stats.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/71/Cup_Potugal_Logo.gif

 

Nakon fenomenalne predstave protiv Porta, došlo je na red i finale gdje smo igrali protiv Pacos Ferreire koju smo već dobili 2 puta.

Ti je bilo u liga kupu i doma i u gostima te sam se naravno nadao da ćemo ih i 3. put dobiti.

I nisam se prevario. Golovima Santiaga Coresa iz 32. i 34. minute na poluvrijeme smo otišli sa 2-0.

Do kraja je Nuno Santos samo smanjio rezultat te je veliko slavlje moglo početi. OSVOJILI smo Tacu de Portugal te ćemo sljedeće sezone ići

u 4. kvalifikacijsku rundu u Europskoj ligi. To će nam definitivno pomoći da si stabiliziramo financije.

 

Boavista

2-1 Pacos Ferreira

 

Također i tu imamo najboljeg strijelca koji je opet Santiago Cores.

 

Samo da napomenem da smo dobili

ponudu Evertona koju sam odbio.

 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

To bi bilo to zasad. Sljedeći će report biti 1.9.2014. Lijep pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |