Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

You'll Never Walk Alone !


Dark0
 Share

Recommended Posts

Liverpool F.C.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/thumb/b/b2/Liverpool_FC_logo.png/150px-Liverpool_FC_logo.png

 

Premier Liga - Kraj sezone 2011-2012

 

Dosao je i kraj moje prve sezone u Liverpulu, ostvarila mi se zelja i zadrzali smo to prvo mjestyo na

Tabeli i osvojili smo Premier Ligu . Kako sto smo igrali sjajno i do polusezoni tako smo produzili i do kraju sezone i na kraju zavrsili smo sa 31 pobjedu 4 neresenih i 3 izguba. Na kraju zavrsili smo sa 97 bodova sto je Novi rekord u Premier ligu . Najbolji Strelac lige je Martin Skrtel sa 31 postugnut gol dok se Doumbia povredio na pocetku druge polusezone i vratio se na posledne 2 tekme i tako stigo samo do 22 postignuta gola. Isto tako Skrtel bio je izbran za Igrac godine . I kako sto su moje igrace dobile mnogo nagrada tako sam i ja dobio nagradu za Menager godine i to je velika cast za mene .

 

 

 

 

* izvinjavam se sto je ovaj report mali zato sto nemam trenutno mnogo vremena da napisem vishe.. sledeci report o pocetku novu sezonu bice mnogo bolji.. nadam se produzicete da me pratite. Pozdrav

Edited by Dark0
Link to comment
Share on other sites

To nije namerno ubaceno, da jeste ne bi se zvalo bug.. Druga stvar, svakako da je bug sa ili bez zvanicne potvrde SI, jer je nenormalno da stoper da toliko golova. I svako ko to koristi u FM-u samo potvrdjuje da nije dovoljno dobar da na regularan nacin pobedi ili izvuce dobar rezultat. Necemo vise o tome, postoje diskuje o korner bug, ja sam samo izneo svoj stav vezan za ovu karijeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |