Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Izazov Karijera


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

E to je super,šparajte u ulagajte u mlade igrače. Bodybilder,eagles i ti krenite recimo u paralelnu karijeru gdje ne smijete dovoditi igrače,i tko prvi popusti,otpada,ja ću vam srediti trofej pobjedniku,naravno,samo ako vas bude više od 2.

Link to comment
Share on other sites

i ja cu onda krenuti sa schouxem, isto tako bez dovodenja igraca..paralelnu karijeru..samo mi nije jasno, jer ja sada krecem sam svoj sejv..ili cekam da eagels zavrsi polusezonu..jer još nisam ni krenuo, jer nisam znao :( u koju temu cu bacati reporte? pod to dovodenje igraca se smatraju i oni mladi koji su recimo na trialu u mome klubu, pa ih samo approach to sign?

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

i ja cu onda krenuti sa schouxem, isto tako bez dovodenja igraca..paralelnu karijeru..samo mi nije jasno, jer ja sada krecem sam svoj sejv..ili cekam da eagels zavrsi polusezonu..jer još nisam ni krenuo, jer nisam znao :( u koju temu cu bacati reporte? pod to dovodenje igraca se smatraju i oni mladi koji su recimo na trialu u mome klubu, pa ih samo approach to sign?

Smiješ dovodit youth kandidate :)
Link to comment
Share on other sites

ja sam krenuo sa sochauxem, ali ja igram sa danasnjim LFC marshallom koji je dns izaso..e sada, tu vjerojatno sochaux nije u kvalifikacijama za europsku ligu, dok ju je eagels igrao, jer nema lfc marshall...i sta sada? meni je vec liga pocela

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |