Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Povratak na staze stare slave!


El Gringo
 Share

Recommended Posts

Dugo sam razmisljao koji tim da uzmem za pisanje moje prve karijere... Chelsea, Porto, Napoli, Ath. Bilbao, Udineze, Basel, i na kraju sam se odlucio za najbolji - Crvenu Zvezdu

:D

 

http://www.mojacrvenazvezda.net/wp-content/uploads/2011/12/5209_123692284883_123689764883_3038157_4828993_n1.jpg

 

Verujem da nema potrebe da detaljnije predstavljam ovaj klub, vec samo ukratko: Osnovana je 1945, kroz svoju dugu i bogatu istoriju je brzo stekla ogroman broj navijaca sirom bivse Jugoslavije, Belezi velike uspehe u domacim takmicenjima kao i u Evropi. Najveci uspeh je osvajanje Kupa Sampiona 1991 i Interkontinentalnog kupa iste godine.

 

http://img861.imageshack.us/img861/1672/panoramamala.jpg

 

Danas Crvena Zvezda igra na stadionu "Marakana", kapaciteta oko 54.000 mesta koji predstavlja jedan od najvecih stadiona na prostoru bivse Jugoslavije.

 

http://www.dodaj.rs/f/G/B9/4L6V0lq2/1/koreo4-final.jpg

 

Njeni vatreni navijaci Delije vaze za jedne od 5 najboljih navijaca u svetu, poznati po svojoj sjajnoj podrsci, koreografijama i pesmama. Danas Crvena Zvezda ne sija ni delom nekadasnje slave, ali je i danas jedan od najgledanijih klubova Zapadne Evrope.

 

Verujem da dok citate ovo, niste ni malo impresionirani, i da vam vodjenje Crvene Zvezde u FM ne predstavlja nikakav izazov. Varate se! Meni je vodjenje Zvezde u menadzeru mnogo vise, ja ovaj klub volim neopisivo mnogo, uz Zvezdine utakmice sam odrastao, radovao se i plakao. Nazalost, nisam rodjen u vreme dok je Zvezda i uopste nas fudbal sijao punim sjajom, pa se danas Zvezdine '91 secam samo sa kaseta i video snimaka. Dok me danas na "Marakani" ceka sasvim druga prica. Jedan pokusaj stvaranja tima, igre i ozbiljnog kluba i jako nezgodno vreme.

 

Ali da se vratim na FM. Zvezda ima jedan jako mlad i perspektivan tim, koji ima veliki potencijal i koji obecava. Cilj mi je da sa Zvezdom osvojim LE ili LS, da napravim sjajan tim koji ce biti medju 10 najboljih u svetu, da stvorim jednu prepoznatljivu igru Crvene Zvezde, pa makar u igrici. Imam visoke ciljeve, izzuetno visoke cak sta vise... Ako pogledate finansijsku situaciju i uslove za rad bice vam jasno o cemu pricam.. U prethodnim verzijama sam imao uspeha sa zvezdom (2008 - ovajanje Lige Sampiona, 2011 - finale Lige Evrope) pa se nadam da cu FM 12-ici stici bar do finala nekog od ova dva takmicenja.

 

Plan kratak i jasan, zelje i stvarnost dva razlicita sveta, cilj zacrtan! Pa, da krenem....

Edited by El Gringo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Madridista ne moraju svi voleti klubove koje ti voliš. Lepu si dečku poželeo dobrodošlicu i baš će sada imati insppiracije da piše posle takvog komentara, ako ti se ne prati nemoj da pratiš i kraj ovome nije mesto ovde.

 

Uglavnom ja sam veliki grobar i isto sam kao ti na severu odrastao na Jugu ali ću te pratiti jer imaš zanimljiv cilj... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, da, razumeli smo se Madrialista :D Ne brini, nisam primio k srcu tvoj komentar, shvatam to kao savet, vidis i sam da sam napisao da je ovo nekako po sablonu - Zvezda, Partizan, Dinamo ali eto mislim da ovaj cilj mogu da ostvarim kroz nekoliko sezona, pa sam mislio da bi bilo ljudi koji bi ovo pratili... verovatno bi neki manje forsirani klub bio zanimljiviji ali eto..

 

Sale hvala ti na podrsci, pogtovo sto si Grobar :D nadam se da neces zazaliti sto pratis

Link to comment
Share on other sites

U, imam ih par, gledao sam ovo ali sve zavisi kako kome, ne aktiviraju se svima isti regeni da tako kazem, ali uglavnom jesu isti :) imam ja mojih par otkriva, pa cu postaviti sutra kad budem imao vremena, veceras sam zauzet do kasno.. Hvala na obavestenju ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |