Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pozdrav svima od Gringa!


El Gringo
 Share

Recommended Posts

Cao ljudi, vec neko vreme istrazujem po ovom forumu i moram vam reci da sam dosta toga korisnog nasao ovde... Video sam da ima dosta iskusnih clanova, i resio sam da se registrujem jer mislim da ce biti zabavno diskutovati sa vama i da mogu dosta da naucim od vas, kao nadam se i vi od mene :D

 

Veliki pozdrav jos jednom i nadam se lepom druzenju! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pre svega hvala na dobrodoslicama! :)

Pozdrav i tebi Gringo, uzivaj u druzenju sa druzeljubljivim druzeljubvcima

Nego i tebe da pitam, za koga navijas u fudbalu ? Reci nesto o sebi

 

Zivim u Beogradu, 93 sam godiste, vatreni navijac Crvene Zvezde ali ne i neobjektivan.. Sto se tice stranih timova omiljeni mi je Chelsea.. Najvise cenim od menadzera Murinja, Bielsu, Hidinka.. :thumbup: Igram FM od 2007e i mogu reci za sebe da sam iskusan igrac, ali uprkos tome kako izlaze nove verzije sa nvoim mogucnostima, svi ucimo ponovo :) Volim da igram FM sa slabijim klubovima jer mi to predstavlja izazov... :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedan Plavac, ima vas 20ak na forumu sada. Najbrojniji ste :D A bas mi je drago sto ima jedan objektivan navijac Zvezde, a ne kao Play ili Zola. Izbjegavaj ih, smrde im noge.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno :) Imam neke svoje isprobane taktike, treninge, igrace, trenere, ali jos je rano da pocnem da "solim pamet".. Bice vremena i da ja nesto postavim :D

Pocni soliti pamet, vjeruj mi na rijec, neces pozaliti. Ja cim sam dosao odmah sam se svadjao sa ljudima xD

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan Plavac, ima vas 20ak na forumu sada. Najbrojniji ste :D A bas mi je drago sto ima jedan objektivan navijac Zvezde, a ne kao Play ili Zola. Izbjegavaj ih, smrde im noge.

Hahahaha :D Spasao me je Di Mateo igranja FM sa Celsijem, jer mi je zaista malo falilo da krenem da igram sa Celsijem kada sam vide sta radi onaj Boas.. :D

 

Naravno ako budeš zainteresovan samo mi se javi...

Pocni soliti pamet, vjeruj mi na rijec, neces pozaliti. Ja cim sam dosao odmah sam se svadjao sa ljudima

 

Au koji ste vi zajebanti :D Ajde videcu ujutru staviti neke taktike, igrace nesto... Mada me za sada najvise privlaci ona tema "karijera" :D to mi je nekako bas za Zvezdu koju trenutno vodim

Link to comment
Share on other sites

Sta ces kada nam je dosadno :)

Pocni karijeru, pratice ljudi jer nema karijera trenutno. Slobodno spamuj po taktickom dijelu foruma, mozda cak da se prijavis u takticarski tim ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |