Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Deportivo La Coruña - A Dead Rising


zikaa
 Share

Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deportivo La Coruña

 

 

http://i.imgur.com/TE4fR.jpg

 

KRAJ SEZONE

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

http://i.imgur.com/OYbUy.jpg

 

Od natjecanja sa kraja sezone krenut ćemo sa Ligom BBVA. U tom natjecanju uprava je očekivala ne ispadanje iz lige, a mi smo uspjeli mnogo više od toga.

Naime, uspjeli smo doći do visokog 5. mjesta te iza nas ostaviti momčadi poput Valencie, Seville itd. Cijela sezone je bila vrlo dobra te smo

praktički cijelo vrijeme igrali na visokom nivou(naravno da je tu bilo i nekoliko loših nizova).

Zahvaljujući našoj finalnoj poziciju, dobili smo

3.68m € te ćemo igrati u 4. kvalifikacijskoj rundi( playoffu ) za Europa Ligu.

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

http://i.imgur.com/5IOqj.jpg

 

Ipak nismo uspjeli osvojiti Copu del Rey. U prošlom reportu ste vidjeli kako smo izbacivali i mnogo jače momčadi od nas,

ali naslov nismo uspjeli osvojiti. Poraženi smo od Athletic Bilbaa

1-0. Iako smo i mi imali dosta dobrih šansi, ipak nismo uspjeli dobiti smireniji Athletic.

No, usprkos tom porazu, ja sam izrazito zadovoljan našim predstavama u kupu.

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

USPJELI SMO OSTVARITI SVE CILJEVE OVE SEZONE :

 

-završiti u sredini tablice u prvenstvu

-doći do 5. runde kupa

- financije u plusu preko 10m - FINANCIJE

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Sljedeći report 1.9. Hvala vama koji pratite...

Edited by mato997
Link to comment
Share on other sites

Deportivo La Coruña

 

 

http://i.imgur.com/TE4fR.jpg

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

KRATKI UVOD U POČETAK SEZONE 2013/2014.

 

Na početku sezone posao mi je ponudio i veliki Chelsea, ali sam to glatko odbio.

Prije toga mi je došla pounuda iz Rubina, no o tome nisam želi ni čuti.

Duboko me razočarao TB od 0€, ali je zato u plaćama bilo oko 250k viška pa sam si lako mogao to premjestiti.

Kao očekivanje sam stavio to da ću biti u prvom dijelu ljestvice.

 

Kao što možete vidjeti za desetak dana će se završiti poboljšanje trening uvjeta, a u planu je i poboljšanje trening uvjeta za omladinsku školu

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

http://i.imgur.com/FlBP8.png

 

U ovom prijelaznom roku odlučili smo dovesti dosta igrača jer, ali kao i svake sezone dosada, to su bili većinom free transferi, no bilo je i igrača koji su bili na transfer listi.

U ovom prijelaznom roku smo doveli 12 igrača te potrošili 11.25m €, a prodali smo 16 igrača na kojima smo zaradili 22m €.

 

DOLASCI

 

Prvi igrač kojeg smo doveli je bio 18-godišnji vratar Fabian Richter kojeg smo doveli besplatno. Sljedeći koga sam doveo je 21-godišnji vratar Christian Meyer iz HSV-a koji je također bio besplatan.

Prvi igrač kojeg sam platio je bio Felipe iz Fiorentine. Može igrati stopera i LB i koštao nas je 575k €. Naš sljedeći transfer je bio 23-godišnji Čeh

Jan Moravek kojem je istekao ugovor u Schalke-u te smo i njega doveli besplatno. Nakon toga, slijede 4 transfera koja smo iskeširali.

Prvi je bio Ricardo Alvarez iz intera koji nas je i najviše koštao (6.25m €).Pošto smo vidjeli da smo slabi na desnom krilu, odlučili smo dovesti Christiana Maggia iz Napolija.

Bio je na transfer listi i doveli smo ga za 1.2m €. Zatim sam doveo 2 backup igrača. Prvi je bio Javier Camunas koji je zamjena za Alvareza i koštao je 300k €, a drugi je

Ze Eduardo kao zamjena za MC i koštao je 230k €. Zatim smo doveli po meni najzvučnije pojačanje ove sezone. Riječ je o Estebanu Graneru kojem je istekao ugovor u Real Madridu te smo i njega doveli besplatno.

On nam može igrati MC i AM/RLC te će nam itekako poslužiti. Odlučio sam dovesti još 2 backupa. Prvi je bio Andrej kramarić, a drugi je bio mladi turski regen Azem Aydin koji će biti zamjena za lijevog beka.

Za kraj sam doveo Klaasa-Jana Huntelaara za kojeg se nadam da će nam biti od velike pomoći u zabijanju golova.

 

ODLASCI

 

O odlascima mi se neda puno pisati pošto sam se raspisao mnogo u dolascima. 8 igrača je otišlo besplatno, 1 na posudbu i 7 je prodano. Ja ću sada napisati ovih 8 za koje smo dobili novce.

Najviše smo novaca zaradili na odlasku vratara Martina Mannela kojeg je Karslruhe platio 4.9m €. Prvi igrač kojeg sam prodao je bio napadač Leandro za kojeg smo dobili 3.6m €.

Sljedeći igrač je bio Christian Obodo kojeg smo poslali na posudbu u burnley te smo zaradili 1.2m €. Ostali igrači koji su otišli su bili Daniel Carvalho za 1.9m €, Juan Surraco za 3.1m €,

Felipe za 2.3 m € (ovo je golman) te Antonio Lopez i David Rochela u Cataniu. Obojica za 2.6m €.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Pošto sam ove sezone izmijenio velik dio momčadi, nužno je bilo odigrati mnogo prijateljskih utakmice da bi se momčad uigrala. Prvu prijateljsku utakmicu sam igrao doma

protiv Palerma te je završila 0-0.

Tu utakmicu smo odigrali dosta loše, ali u prvom planu je u tim utakmicama bilo uigravanje. Zatim sam otišao na Tour de Italia gdje sam odigrao 3 utakmice (u Italiji).

Prva je bila

protiv Bologne. U toj utakmici se vidjelo da smo se već uigrali. Zahvaljujući 2 pogotka Victora Huga te 1 Ze Castra i Kovačića potpuno zasluženo smo slavili sa 4-0.

Sljedeća je bila utakmica

protiv Sassuola koji je pružao vrlo dobar otpor do 57. minute. Dotad smo vodili 2:1, ali onda u 11 minuta zabijamo 3 pogotka te povećavamo prednost na 5:1.

Na kraju je Ricardo Alvarez zabio u 87. minuti za 6-1 te upotpunio svoj prvi hat-trick u dresu nove momčadi. Iduća utakmica je bila

na vrućem gostovanju u Parmi na stadionu Ennio Tardini.

Prvih pola sata i nije bilo nekih ozbiljnijih šansi, a onda Christian Maggio zabija u 33. minuti za 1:0. Tim se rezultatom otišlo i na odmor.

U 2. poluvremenu Parma je stisla, imala nekoliko dobrih šansi. ali je sav njezin trud pao u vodu u 82. minuti kada Andrea Coda zabija autogol za 2:0.

Do kraja je Giovanni Amelotti smanjio na 2-1 u 90. minuti. Zadnja prijateljska utakmica koju smo odigrali je bila

protiv Barcelone ''B'' u kojoj sam bio prisiljen igrati sa 3 juniora jer su mi igrači otišli igrati za repku.

No i takvi oslabljeni, uspjeli smo slaviti 4:3 zahvaljujući 1 pogotko Kramarića i Ze Castra te 2 pogotka Mate Simaoa. Za njih su pogodili 2 Cuenca te Deulofeu.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

http://i.imgur.com/OYbUy.jpg

 

U prvenstvu smo odigrali 2 utakmice te smo obje pobjedili rezultatom 2-1. Prvo smo svladali Sporting Gijon u gostima, a zatim smo istim rezultatom svladali Osasunu doma.

Prva utakmica u sezoni, kažu neki najteža.

Sporting Gijon se pokazao kao vrlo tvrda momčad koja nije baš pretjerano napadala. U prvom poluvremenu smo bili bolji, ali jednostavno lopta nije htjela u gol.

U 2. poluvremenu nastavljam sa dominacijom te se trud isplatio u 59. minuti kada Kramarić pogađa za 1:0. Nakon tog gola, Sporting se malo trgnuo te krenuo po gol. To im se isplatilo u 74. minuti

kada Oscar Trejo pogađa za 1:1. Već sam mislio u sebi pa neću valjda kiksat protiv Gijona. Naša bolja igra je okrunjena autogolom De las Cuevasa u 90+3 minuti.

Sljedeća utakmica je bila

doma protiv nezgodne Osasune. U 15. minuti nas Kramarić dovodi u vodstvo. Bilo je prilika i s jedne i druge strane, ali se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Odmah na početku drugog poluvremena, Alvarez nas iz brze kontre dovodi u vodstvo od 2:0. Osasuna je uspjela smanjiti rezultat preko Roya Beerensa u 62. minuti, ali više od toga nisu mogli.

Na

tablici je prvi Villareal zbog toga što ima najbolju gol-razliku.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

http://i.imgur.com/5IOqj.jpg

 

Copa del Rey još nije počela niti je bio ždrijeb tako da nemam što napisati. U sljedećem reportu ćete vidjeti ovo natjecanje.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

http://portal.since1903.org/images/buttons/uefa_europa_league.png

 

Zahvaljujući našem sjajnom plasmanu prošle sezone, dobili smo priliku igrati u Europskoj ligi. Pošto imamo dosta stranca, mogao sam izabrati samo

22 igrača za ovo natjecanje.

Pošto smo završili 5., u natjecanje smo krenuli u zadnjoj rundi kvalifikacija tj. playoffu. Kad sam vidio kakvih sve momčadi ima u ovom natjecanju, molio sam Boga da budem nositelj u ždrijebu.

I imao sam te sreće. Kad sam vidio u da sam nositelj skupa sa Bayernom, Manchester Cityjem, Arsenalom, Milanom... odmah mi je bilo mnogo lakše.

Nisam baš imao sreće sa ždrijebom jer smo dobili neugodnu Valerengu koja se nalazi negdje u pi*ki materini na sjeveru. Čim smo došli tamo, odmah smo vidjeli da nam ždrijeb i nije bio tako loš.

Tamo smo uspjeli

pobjediti sa ogromnih 5:0. U toj utakmici je briljirao Andrej Kramarić koji je postiago hat-trick. U uzvrat sam otišao sa 4 juniora i 4 igrača iz 2. momčadi.

Jedino su Colotto, Meyer i Kramarić ostali d prvotimaca.

Doma su nas razbili 3:0, ali to me nije toliko zabrinjavalo jer smo uspjeli proći u skupine.

I u

skupini nas je ždrijeb pomazio. Izvukli smo Bayern, Metalist i Rapid iz Beča. Ta skupina je definitivno prolazna. Sumnjam da ćemo biti prvi, ali ispred Metalista i Rapida moramo biti.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

CILJEVI OVE SEZONE:

 

- kroz prvenstvo izboriti kvalifikacije za Europu

- doći do četvrtfinala kupa

- financije u plusu preko 25m €

- proći u nokaut fazu Europske lige

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Toliko od mene zasad. Ako hoćete SS nekog igrača, slobodno pitajte u komentar. Sljedeći report na početku 2. mj. '14. Managerski pozdrav.

Edited by mato997
Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mrzim je*ene crash dumpove di baš sad. :lud: :lud: :lud: :lud: :lud:i taman pomislim da će od ovoga bit nešto jer je super išlo.

a ništa može lock ovdje... mislim da ću počet novu karijeru... :pras:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |