Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pozdrav


Magister ludi
 Share

Recommended Posts

Bosanac kao i ja... dugo nisam vidio da Bosanac kaze 'Prevod'. Znao sam da si aktivan na drugom forumu jer se nisi ovdje predstavio po nasem obrazcu, a poznato je da se srednjoskolci hvale latinskim ( tacnije gimnazijalci, jer ih to 'izdvaja' od ostalih).

Inace, dobrodosao i slobodno reci ime, neces dobiti ban na prvu :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno. Ne moze se. Ali opet je to ekavica, pa nisam navikao da neko ko nije Srbin kaze 'Prevod'. Nije ni vazno. Odakle si tacno ?

Ima tema o gramatici, tamo nastavite diskusiju :thumbup:

Zasto mi ne das da spamujem ljudima tebe kad se predstavljaju :(

Link to comment
Share on other sites

Shvatio sam, samo želi staviti do znanja da je jedan od glavešina ovdje i natjerati na strahopoštovanje, ništa neobično. Ventusov pristup mu ne bi škodio, ali šta je tu je, milion karaktera na svijetu.  :)

Ma jok, samo treniram mozak ( neka ti laska ). Kao sto Ventus rece, dobrodosao ( jos jednom). Nadam se da ces ostati aktivan jer bog zna koliko mi fali diskusija na ovom forumu.

Necu vise da filozofiram, ali mi je zanimljiv moj lik u tvojim ocima. Dosadno mi je da napisem dobrodosao, bla bla. Vise volim natjerati clanove u diskusiju, sto mi uglavnom uspjeva.

Napricaces se sa njim o FM-u :)

Nece. Sem ako bude nesto pogresno rekao. Tad cu ga ispraviti.

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, samo treniram mozak ( neka ti laska ). Kao sto Ventus rece, dobrodosao ( jos jednom)...

Treniranje na strancima je pohvalno, ali tek onda kad možeš vidjeti emocije, ovako nema smisla i prouzrokuje kontra efekat.

 

Nadam se da ces ostati aktivan jer bog zna koliko mi fali diskusija na ovom forumu.

Imate pola stranice članova, nemoguće je da fali diskusije u tolikoj mjeri.

 

Necu vise da filozofiram, ali mi je zanimljiv moj lik u tvojim ocima.

Narcis.  KAVA

 

Sem ako bude nesto pogresno rekao. Tad cu ga ispraviti.

Sviđa mi se kako razmišljaš samo ti fali sposobnost ispravnog rasuđivanja. :D

 


 

Zar ne reče da ti više nisam zanimljiv, sad sam zbunjen?  hmm

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |