Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Le PSG


dijamanttt !!!
 Share

Recommended Posts

VIse volim da procitam u izvjestaju da neko nije nesto osvojio nego jeste :D

Nije lose drugo mjesto, Marselj ima dobru skolu mladih, bice ti uvijek tesko protiv njih ( ja se bar nadam, cisto da ti ne dosadi igrati)

Link to comment
Share on other sites

Dvije sezone sam ih lagano pobjeđivao, ove sezone su već malo ojačali. Ja sam ustvari imao više bodova ove sezone nego prošle, i eto ipak sam 2.

 

Ma neće mi dosaditi igrati, sad ću vidit šta ću dovesti pa će mi sigurno biti interesantnije s novim igračima, velika imena :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/3y/5I/44eA9JDo/1/868.png

 

Transferi

 

Mnogo smo aktivni bili u transfer periodu, prodali smo nekoliko igrača a i doveli. Bilo je dosta rupa u rosteru koje su se morale pokriti jer mnogim igračima nisam želio produživati ugovore jer su bili već stari, nekima bi i pokusao produziti ali bi oni trazili prevelike plate i ja bih odmah odustao, jer ne zelim trositi pare za starce. Idemo prvo od izlaznih transfera, igraci koji su nas napustili:

 

http://www.dodaj.rs/f/1C/8O/3Hf70GtQ/pasdfodlogaf.jpg

 

Nene - stvarno sam mu zahvalan za sve sto je uradio za ovaj klub, ali nisam ga zelio vise drzati u klubu. Kao sto vidite, vec ima 32 godine a i imam neka druga krila kojima bi htio dati šansu a pored njega teško da bi puno igrali. Dosta povrijeda je zadobio u ove dvije godine i vise nije isti igrač kao što je bio u prvoj sezoni.

 

Diego Lugano - ovaj starac je imao priliku da ostane u klubu, iako su mu 33 godine, ali jednostavno, nakon sto sam vidio da njegov agent zeli 95k plate za njega, ja sam jednostavno napustio razgovor za novi ugovor i odlučio da radije pogledam na tržište i kupio nekog mlađeg igrača.

 

Daniel Halfar - ovaj igrač, moram reći i nije dobio previše prilike da se dokaže, a vjerujem da ne bi i ove sezone jer vjerujem više Belhandi i ostalim krilima nego njemu i zato sam odlučio da ga pustim kada je došla prva ponuda.

 

Bilo je tu još prodaje igrača, većina ih je otišla i kao „slobodni“ igrači, tako da smo ostali bez dosta igrača, ali to mi je i bio plan..

 

http://www.dodaj.rs/f/E/Rp/1Zrv1qHO/psgf.jpg

 

 

Eh sada idemo sa novim igračima u klubu i moram reci da sam zadovoljan, svakog igraca kojeg sam zelio sam i uzeo, osim na štoperskoj poziciji gdje sam nevjerovatno neuspješan bio tako da sam se morao zadovoljiti nešto manje kvalitetnim igračima za razliku od onih koje sam htio..

 

Joao Moutinho - htio sam igraca bas kao sto je on, dobar u napadu, moze ponekad pomoci i u odbrani, i vec dugo vremena zelim da kupim ovog igraca, nemam nista drugo da kazem o njemu. Jednostavno volim kako igra.

 

Nicolas Gaitan - odlicno krilo, brz, dobrog driblinga, ima dobru tehniku, sve sto ja zelim da ima moje krilo a i nudili su mi ga veoma jeftino(za 4.3M) tako da to nisam mogao propustiti i uzeo sam ovog Argentinca.

 

Davide Astori - kao sto sam vec rekao, nisam mogao dovesti neke extra kvalitetne štopere, probao sam i neke što su negdje istog kvaliteta kao i Astori, npr. Nkoulou ali je u mojim rivalima OM-u tako da nema nikakve sanse da ce nama doci. Ipak i Astori je odlican igrac po mom misljenju, koji ce igrati u tandemu sa nasim najboljim stoperom Sakhom.

 

Loic Nestor - zadnje pojačanje je bio ovaj 25-ogodišnji francuski štoper, za razliku od Astorija, on je doveden kao backup i vjerujem da ce dosta igrati, jer nije ni Astori puno bolji od njega i vjerujem da ce dosta dijeliti minute.

 

Pored njih kupio sam i Guidettija, koji je doveden prošle godine na posudbu iz Citya a sada sam ga i kupio da bude kod nas do 2017g. Evo i svi transferi:

 

http://www.dodaj.rs/f/3x/kz/3qJsVAsN/psg-transfers-history.png

 

Prijateljske utakmice

 

http://www.dodaj.rs/f/3I/LT/2iL5RYbT/paris-saint-germain-fixt.png

 

Ništa posebno se ovdje nema desiti, odigrali smo većinom protiv slabijih ekipa, jedino nam je Dortmund bio dobar izazov i tako je i bilo, odigrali smo 1:1 na Parku Prinčeva.


Eto recite mi šta mislite o pojačanjima, šta valja, šta ne valja :D

Edited by dijamant!
Link to comment
Share on other sites

Auuu kakva pojačanja,odlično,ali za ovog Halfara si mogao malo više izvuć,a onog od 33 godine si dobio dobru svotu novca...Prijateljske si dobro odigrao,sada se čeka kako će sezona proteć...

Za Halfara nisam mogao ništa više para izvući, pokušavao pokušavao za nešto veće, dok jednom nisam utrefio da ekipe žele. Ja nisam nikog sa 33 godine prodao, Lugano(33) je otišao na free i Nene (32) je otišao na free :D
Link to comment
Share on other sites

Pošto ja ne mogu postaviti anketu jer nisam sa ovog profila započeo ovo pisati. Da vas pitam, kako je bolje, da pišem 3 reporta po sezonu)predsezona, polusezona i kraj) ili da pišem naprimjer nakon nekoliko utakmica, možda 6-7 ili tako nesto? :)

Link to comment
Share on other sites

Nakon jednog veoma loseg dana, desi mi se ono bas najgore, krenem uc u FM i meni ne moze pokrenuti savea, kaze da ne postoji, ja izadem i onda odem u folder gdje su saveovi, i vidim da je stvarno izbrisano(vjerovatno moja rodica ili sestra, koje su danas nešto čaprkale po kompjuteru), pa ne mogu vjerovati :lud: Kako sam ljut čovječe, tako sam dobro igrao, toliko titula i onda to..

 

Ništa eto, drago mi je što ste pratili i ove 3 sezone što su bile, ionako bi sada napisao još dva reporta i onda bi ionako prestao, jer mi je dovoljno.. Može i lock na temu.

Link to comment
Share on other sites

Ponavaljam, hvala svima što ste ovo pratili, moguće je i da hoću početi novu karijeru, ali vjerujem da cu tu karijeru pisati nesto kasnije, jer mislim da cu prvo skupiti nekoliko reporta za nju, pa onda samo povremeno izbacivati ih :D

 

Ps. Nominujte me za najbolju karijeru u mjesecu februaru :odvala:

Edited by dijamant!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |