Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nadmetanje u Plati


Zolinho10
 Share

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vole Zene i Alkohol  ::love:: Po tome smo skoro svi isti  ::love:: Ae brat sledeci repot  :zlo:

E moj Play, izadji iz ormara :D

Malo sporiji tempo na ovom reportu, ali je razumljivo ( al' si se nahvaliooooooooooooooo :D)

Link to comment
Share on other sites

E moj Play. Ovde imaju pravo ljudi da te zezaju. :D 

 

 

A chelsea mislim da je bolje sutra, jer Bojan jos uvek igra Timski Rad, nastavlja me pa tako da moram da odugovlacim polako zbog njega. Inace hvala sto si ostavio bas 500. post bas ovde.  ::love::

Link to comment
Share on other sites

Sve je spremno za početak

 

Dok je dex6 radio svoja zaduženja, Denny je uradio i poslednji zadatak pre početka nadmetanja. Angažovao je tim specijalne jedinice za provale u stanova i kradje koji su dobili jedan jako težak zadatak koji su ispunili te noći. Obili su kuće naših takmičara i sledili instrukcije. A one su bile da promene malo verziju Football Managera tako da je bilo nemoguće koristiti Load / Save kako bi bilo regularno takmičenje. Ubacili su sejv koji je bio drugačiji od ostalih. A druga instrukcija je bila da povežu bombu koju su ubacili u kućište koja će im poslužiti na kraju takmičenja za iznenađenje.

 

http://timony.com/mickzblog/wp-content/uploads/2008/03/casemod_bomb.jpg

 

Tog jutra Zolinho je ustao nešto ranije. Jako ga je bolela glava i posle sredjivanja u WC-u odlazi da pogleda poštu i šta se dešavalo na internetu dok nije bio tu. A onda je ugledao šta je dobio na poklon za Dobro Jutro. Kosturska glava je bila na wallpaperu i ikonice pobrisane, osim Football Manager-a i jednog dokument fajla. Od programa ostali su samo Winamp, Google Chroome i Hamachi. Posle provere kompjutera otvorio je dokument file u kome je pisalo.

Zolinho odlučivši da igraš jedan od offline izazova izabrao si nešto mnogo gore, teže od same igrice. Naime igrate ti protiv Bojana a poraženi će dobiti jedno doživotno putovanje u Rusiju, verovatno Sibir. Obilazićete najčuvenije ruske rudnike u kojima ćete pomagati. Pa pogledaj da li ćeš dati 100% svojih mogućnosti. U Football Manageru imaš samo jedan sejv, taj sa kojim se igra takmičenje i dok njega ne završiš nećeš moći da praviš druge. Ako probaš da koristiš Load / Save automatski ćeš biti diskvalifikovan i skoro istog momenta mrtav. Uvedena su i još neka pravila kao da je zabranjeno dovoditi igrače da nisu Argentinci, da je zabranjeno dovodjenje na mesečne rate i stariji od 25 godina se ne mogu dovesti u klub.Ako ne završite to u roku od 5 sezona zajedno ćete ići na putovanje. To je to, pripremi se, pa počni polako trku za trofeje.

Počeo ga je hladan znoj da ga obliva. Odma je nazvao Bojana kojeg je čekao isti scenario kada je uključio komjuter. Uplašeni videli su da je sve što je napisano istina i da što pre trebaju početi.Zolinho je počeo odma od treninga za igrače jer što pre to napravi biće mu bolji igrači za kasnije.Kontaktirao je Linga.

Zolinho: Ej, Ling gde si? Kako život?

Ling: Ma ništa me ne pitaj.Opet neko sra*e za doručak u menzi. Što ti trebam?

Zolinho: Trebaš da mi odradiš neke dobre treninge počinjem jedan jak sejv pa mi treba to što pre.

Ling: Imaš tamo u Taktike i Treninzi moju temu. Tamo sam ti sve napravio. Deluju odlično koristi ih.

Zolinho: Hvala brat, koristim ih sigurno.

 

I to je i uradio. Dok je Bojan tražio što bolji tim za početak sezone i upoznavao igrače. Bilo je baš teško koga odabrati i koga dovesti. Pitao je za savet par ljudi na forumu i tako da je i on polako počinjao. Zolinho je imao taktiku u rukavu tako da samo nepoznati igrači su pravili problem.

Još malo pa krećemo. Rekao je Bojan95 zabrinuto.

 

[move]Nastaviće se... Ako komentarišete  lol[/move]

 

Link to comment
Share on other sites

Op i ja se nadjoh ovdje  :srecan:

Stvari se pocinju da rasplicu, inace moji trening rezimi se nalaze ovdje i odobreni su od strane Mafije  :D

 

 

Bojane, da ne vidi mafija, pisem pod spojlere. Imam taktiku boli glava, rijesis izazov za dvije sezone  :D

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |