Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Diskusija o Skinovima


Sale92
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na koji skin rade pozadine

Bilo koji mislim.

Samo ubacis sliku u background folder umjesto one koja je tamo ( vjerovatno ces morati tu sliku koju hoces preimenovati. Preimenuj ju u naziv slike koja je vec u background folderu i onda samo zamjenis)

Link to comment
Share on other sites

Jel probao neko da menja boje atributa na default skinovima? Vidim ima te opcije u menadzeru da se menjaju boje.Ali kad stisnem confirm,nista. kao da nisam menjao. E sad ono sto mislim da jeste, da je to do skin cashe,jer sam to iskljucio zbog ostale grafike...naknadne. :D

Link to comment
Share on other sites

Jel probao neko da menja boje atributa na default skinovima? Vidim ima te opcije u menadzeru da se menjaju boje.Ali kad stisnem confirm,nista. kao da nisam menjao. E sad ono sto mislim da jeste, da je to do skin cashe,jer sam to iskljucio zbog ostale grafike...naknadne. :D

Ja sam na demu mjenjao i radi.

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan problem u vezi background-a....u ovom fm-u su omogucili da jedno takmicenje npr. liga sampiona ima svoj zaseban background i ja sve namestim a kad ono pojavljuje mi se taj background i kad kliknem i na igrace i na neki klub !!?? jel to neka greska ili ???

 

EDIT

Evo kako izgleda moj problem:

 

Kad kliknem na profil Lige evrope sve je normalnao, naravno....

http://img822.imageshack.us/img822/4545/eurocupoverviewstages.png

 

...ali kad kliknem na profil nekog igraca ili neke lige i dalje stoji ovaj background...

width=400 height=300http://img713.imageshack.us/img713/1980/eduardooverviewattribut.png[/img]

width=400 height=300http://img338.imageshack.us/img338/613/serbiansuperleagueoverv.png[/img]

 

Isto je i sa Ligom sampiona....jel ovo neka greska u onom xml kodu ili je stvarno ovako ????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Koji bi razlozi mogli biti zašto mi ama baš ni jedan skin koji downloadujem ne može na FM. Prošle godine mi je sve bilo dobro, a ove ne, imam jedan taj folder u My Documentsima, gdje sam extractovao i slike igrača i dresove i mnogo toga, ali skinovi ne idu. Napravio sam i onaj folder skins, označio sam 'always reload skin on confirm' odznačio 'use skin cache' i opet ne može.

 

Imam i jedan folder gdje sam instalirao FM, i to na desktopu, i kada god uzimam screenshot iz igre tamo mi to ide, pa sam probao kada već neće u my documentse da stavim da extractujem u taj folder i opet ne ide.

 

Zna li neko do čega bi moglo biti?  hmm

Link to comment
Share on other sites

Napravio ga u My documentsu: C:\Users\User\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\skins

 

A ne razumijem to putanju ss?

 

Putanja ti ne valja, upravo što sam ti ja tražio SS(screenshot). Uradi ovako:

 

C:\Users\User\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\skins, odmah čim uđeš u football manager tu napravi folder "skins" pa javi, mislim da mora da radi.  :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

C:\Users\User\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\skins, odmah čim uđeš u football manager tu napravi folder "skins" pa javi, mislim da mora da radi.

 

Nakon sto ste sve ovo uradili morate uraditi sljedece:upalite FM odete na "preferences" pa na "display i sounds" zatim sklonite kvacicu sa "skin cache", a striklirate "always reload on confirm" i stisnete continue i cekate da se reloaduje skin. Nakon sto ste to uradili mozeze vratite stare opcije. Svaki folder koji nema morate sami napraviti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |