Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

mene zanima ovo,ja stavim moj scoutu da mi napravi report o sljedećem protivniku,ono za svaku tekmu i on mi samo napravi report njihovih pozicija,gdje su jaki i slično...nema da piše kako da igram protiv njih(defenzivno ili napadački) ili još neki prijedlozi,zna li netko zašto to rade?

Link to comment
Share on other sites

mene zanima ovo,ja stavim moj scoutu da mi napravi report o sljedećem protivniku,ono za svaku tekmu i on mi samo napravi report njihovih pozicija,gdje su jaki i slično...nema da piše kako da igram protiv njih(defenzivno ili napadački) ili još neki prijedlozi,zna li netko zašto to rade?

 

Zato sto su to izbacili ove godine. Ali ti pise kako trebas da postavis match preparation ( ako igras protiv nekog jakog) pa se prema tome ravnaj.

 

a mene interesira šta napravit ako igraš FM preko cetri sata bez sejvanja i onda ti nestane struja? :lud: :lud: :lud:

 

Sta napraviti ? Pocni da ucis na greskama :P

Link to comment
Share on other sites

Zato sto su to izbacili ove godine. Ali ti pise kako trebas da postavis match preparation ( ako igras protiv nekog jakog) pa se prema tome ravnaj.

 

 

 

Sta napraviti ? Pocni da ucis na greskama :P

 

i da onda ljudi kazu da igram save/load... :P

Link to comment
Share on other sites

Ja na svom save-u sa Vitesseom sam sejvovao oko 200 puta za 4.5 sezone. Nikad nisam radio s/l. I da radis, bas te boli briga, igras za sebe, ne za druge.

 

pa nebi mogao spavat da sejvam pred svaku tekmu.... posteno igram, pa ako izgubim, izgubim.....sad sam s Boavistom usao u drugu ligu druge sezone i u 12. mesecu bio pred otkazom zbog slabih rezultata i kad me krenulo i kad sam dosao skoro do prvog mesta (prvi je imao bod vise), nestala mi struja :lud: :lud: :lud:

Link to comment
Share on other sites

dobro ti lingling kaže. igraš za sebe ne za druge i ako ponavljaš sebe lažeš. ja iman naviku sejvat prije i poslje svake utakmice. nekad onako i mahinalno dok slažem taktiku ili pravim selekciju igrača, a nisam ponovio utakmicu bez razloga još od svojih početaka igranja (znači skoro 7-8 godina). pogotovo češće sejvam otkad mi laptop više ne radi bez da je uključen non stop u struju. milijun puta mi se dogodilo da se malo otkopča kabel od punjača i bye bye. al najjače je kad pukne nešto baš dok sejvam pa onda traži neki backup save od prije pola sezone :D

Link to comment
Share on other sites

Da, sad ovako ide raspored.

 

Nokaut takmicenje - od 01.-10. svakog meseca (prijave od 25. valjda krecu)

Klansko takmicenje - od 10.-20. svakog meseca

The Best Of the best - 20-30/1. svakog meseca

Za to vreme redovno se igra BL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok , predstavicu sve igrace ali kad mi se zavsi prva sezona , tj posle njihovih godinu i pola godina igranja u zvezdi , tj posle njihovih ucinaka , opisacu njihovi igru posto sve tekme pratim ........... ako zaboravim slobodno me podseti ako imas nekog mladog ( 93 i mladje slobodno preporuci tj ako zelis da vidis napredak njegov i cujes misljnje

Edited by iluzionista
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |