Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Nije mi jasno,doveo sam spica Sanoga iz oksera..i samo mu stoji pored imena Una ...i ne moze da mi igra utakmice? quee

Mozda je promenio vise klubova u toku jedne sezone, pa zbog toga. Meni se desilo isto, doveo sam golmana, pa nisam mogao da ga registrujem, zato sto mu je 3 klub u sezoni u koji je dosao.

Link to comment
Share on other sites

kad kreiram ligu osim XML  ili DBC fajla, pojavi se i BAK fajl, pa da li je to potrebno ili se moze posle izbrisati kad se počne igrat ta liga.

To ti je backup fajl. Ako se nesto slucajno desi DB, imas njega i sa njim vratis orginalnu DB. Nemoj brsati.

Link to comment
Share on other sites

Evo, pošto nisam ima pojma di da se ubacim :PP ..

Ovako, prvo da pitam, bi li mi ko moga pomoć u vezi editora, pokušavam ga nać priko steama, al ništa .. Pa, ako mi može ko pomoć, za skinit ga?

A, drugo .. Svatia sam, meni i još nekim mojim prijateljima veoma brzo dosadi igra s reprezentacijama, pošto je dosta velik razmak između utakmica - pogotovo službenih ... pa sam doša ne ideju da priko editora napravim internacionalnu ligu .. Koju Bi podilija na A - prvih 20 država po fifinoj ljestvici, B - drugih dvadeset .. itd

Makar nisam baš siguran jeli to izvedivo?, Zato sam i pita za editor na prvom mistu ...

 

Usput, ako sam falija temu .. sorry :/

Link to comment
Share on other sites

Evo, pošto nisam ima pojma di da se ubacim :PP ..

Ovako, prvo da pitam, bi li mi ko moga pomoć u vezi editora, pokušavam ga nać priko steama, al ništa .. Pa, ako mi može ko pomoć, za skinit ga?

A, drugo .. Svatia sam, meni i još nekim mojim prijateljima veoma brzo dosadi igra s reprezentacijama, pošto je dosta velik razmak između utakmica - pogotovo službenih ... pa sam doša ne ideju da priko editora napravim internacionalnu ligu .. Koju Bi podilija na A - prvih 20 država po fifinoj ljestvici, B - drugih dvadeset .. itd

Makar nisam baš siguran jeli to izvedivo?, Zato sam i pita za editor na prvom mistu ...

 

Usput, ako sam falija temu .. sorry :/

Kao prvo, kad pravis temu, izbaci smajl iz naziva.

Kao drugo, 'Nove lige' ti sluze za ubacivanje novih liga, sve sto te zanima pitaj ovdje.

Kao trece, ma da si se samo malo potrudio, vidio bi da je odgovor na ovo pitanje ( gdje skinuti editor) odgovoreno bar 10 puta. Cak imas i dvije teme za njega.

Kao cetvrto, liga reprezentacija nije ostvarljiva.

Treba mi pomoc oko treninga,kako ja da znam koliko dana da im stavim da treniraju,kako da znam koliko im odgovara?

Skini necije treninge za prvi put, ubaci igrace u treninge i ne diraj nista vise.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc ..kako da ubacim treninge u menadzer  koje sam skinuuo?? Ne mogu da nadjem kako!

Otidji u treninge i udji u moj. U uvodnom postu ti sve lijepo pise.

Koji intezitet treba staviti tamo na match preparation ako su sve 3 taktike koje koristim maksimalno uigrane? WEEEER

Stavi na low.

Link to comment
Share on other sites

Ako otpustim neke igrace ili raskinem ugovor. Ocu li dobit ista na wage budgetu? Jer jednostavno samu minusu a najvise sto mogu ponudit igracu je 140€  facepalm

Dobices onoliko koliko taj igrac ima za platu. A izgubices iz transfer budgeta onoliko koliko ga platis kad ga otpustis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |