Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Ako si ti potpisao ugovor s njim,a on je ispod 18 godina,onda će ti poslije pisati kako je njegova obitelj i on stavili ugovor na stol,u tom nekom stilu i on je tada povezan s tobom i nema nikakvog predomišljanja...on ti kada potpiše ugovor 100% dolazi u klub kada napuni 18 od...

Link to comment
Share on other sites

a oni dotle mogu raskinuti ugovor ? a jel moze to da se namesti na editoru da moze doci pre 18 ?

Skines sto sam napravio u dodacima ' No work permits' i igraci ce ti moci onda dolaziti bez obzira da li su punoljetni ili ne.

Link to comment
Share on other sites

zbog čega mi pri utakmici dolazi do tzv. trzanja ili štopanja, čuje se prvo onaj zvuk kad igrač šutira loptu pa tek onda posle prikaže da je šutira...do sada mi to nikad se nije dešavalo.možda je i do PC-a...ova mu je konfiguracija - AMD Athlon XP 3000+, 2.10 GHz, 2GB Ram-a..

Link to comment
Share on other sites

Jaс вака како неинформиран и нов на форумов,а и на менаџер нов ме интересира каде на менаџерот се наога она wage budget ?

И како да ги појачам телевизиските права,како да направам повеќе пари од телевизиските права и се друго ?

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas najbolje razumio prvo pitanje, to je najbolje da posaljes PP DarkWarrioru, on je moderator za Makedonski dio foruma i moze ti pomoci.

A za drugo pitanje, taj novac od televizije se povecava na dva nacina:

1) Povecanjem reputacije tvog kluba

2) Povecanjem reputacije lige

 

Jedino sto mozes da uradis jeste da osvajas trofeje.

 

 

promjeni u latinicu,jer se tako ovdje piše...

 

Makedonac je, tesko mu je tako da pise. Sad sam ga uputio moderatoru za makedonski dio, pa ce s njim da prica.

Kao drugo, znam da zelis sve najbolje, ali ipak nije tvoja duznost da upozoravas clanove :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Izvinete momci,navika mi e na kilirica da pisuvam.

Fala LingLing na pomosta,za toa ke pocekam malku.

 

Wage budget se naoga na menagerot ili treba samo da gi povlecam parite za transferi vo banka (mislam na onaa linija vo budget adjustment,da nema pari izvadeno)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro,zar je to zabranjeno? u svakom slučaju,neću više ;) Sry

Stoji u pravilima. Nemam nista protiv kada nisam tu. Tada je cak i pozeljno.

 

 

Izvinete momci,navika mi e na kilirica da pisuvam.

Fala LingLing na pomosta,za toa ke pocekam malku.

 

Wage budget se naoga na menagerot ili treba samo da gi povlecam parite za transferi vo banka (mislam na onaa linija vo budget adjustment,da nema pari izvadeno)

 

Moj ti je savjet da drzis sve na wage budget. Ne znam da li si citao tut sto sam ga pisao. Uglavnom, evo ga ovdje:

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/7431-kako-zaraditi-novac/

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro,zar je to zabranjeno? u svakom slučaju,neću više ;) Sry

Dečko je samo pisao na svom maternjem jeziku.

Izvinete momci,navika mi e na kilirica da pisuvam.

Fala LingLing na pomosta,za toa ke pocekam malku.

 

Wage budget se naoga na menagerot ili treba samo da gi povlecam parite za transferi vo banka (mislam na onaa linija vo budget adjustment,da nema pari izvadeno)

Druže ovde možeš slobodno da pišeš na makedonskom i na ćirilici

http://www.fm-balkan.com/forum/forum/241-macedonian-area%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%BE%D1%82-%D0%B4%D0%B5%D0%BB-%D0%BE%D0%B4-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%82/

Link to comment
Share on other sites

1. Na forumu se komunicira isključivo jezicima balkanskih zemalja (hrvatski, bosanski, srpski, crnogorski, makedonski, slovenski/slovenački). Dozvoljeno pismo je isključivo LATINICA. Zabranjeno je pisanje celog posta velikim slovima, kao i ostavljanje velikog broja znakova uzvika i ostalih interpunkcijskih znakova na kraju rečenice, jer se to smatra vikanjem ili nekulturnim ponašanjem.

 

Meni je svejedno,ali pošto sam pročitao pravila pa sam upozorio,i kako sam već prije rekao,neće se dogoditi ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Na forumu se komunicira isključivo jezicima balkanskih zemalja (hrvatski, bosanski, srpski, crnogorski, makedonski, slovenski/slovenački). Dozvoljeno pismo je isključivo LATINICA. Zabranjeno je pisanje celog posta velikim slovima, kao i ostavljanje velikog broja znakova uzvika i ostalih interpunkcijskih znakova na kraju rečenice, jer se to smatra vikanjem ili nekulturnim ponašanjem.

 

Meni je svejedno,ali pošto sam pročitao pravila pa sam upozorio,i kako sam već prije rekao,neće se dogoditi ;)

Dečko je pogrešio, upućen je na pravo mesto i ne treba ga odmah napadati.
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav...ovako novi sam ovdje pa me zanima jel ima netko dresove za Ciparsku ligu..pa ako ima nek stavi link ili pošalje na PM bit ću mu puno zahvalan.Hvala :)

 

 

EDIT:Našao sam ;)

Edited by LeoMessi10
Link to comment
Share on other sites

imam problem sa jednim igracem leandro iz gremija 93 godiste , stavio sam trenig na hevi sam napravio, i sad mu opadaju neke ocene za neke razumem to su ove za defanzivce al ne razumem da mu opada pasing , kad rad sa loptom stavio na high ? nije se zalio na trenige, nervira me i nema logike, moji trenizi su uglavnom akcenat stavljen na aerobik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |