Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

 

Au. Sta mislis jel pametno da otpustim neke igrace koji imaju po 400€ a nista nevaljaju? Iako sam u minusu s parama...

Izracunaj. Ako imaju 400 mjesecno to ti je 6k godisnje. Ako im otpremnina iznosi preko 6k, ne isplati se ( ako imaju ugovor na godinu dana, ako imaju vise, mnozi ovig 6k pa vidi). Probaj ih prodati, makar i za 0.

Link to comment
Share on other sites

..... Sport Interactive-FM12-editor data

 

Napomena: ako nemas folder editor data napravi ga sam ...

 

Kada si ovo uradio u igricu kad kreces new game  stikliras "change" koji se nalazi u desnom uglu dole i izaberes u sljedecem prozoru tu ligu...

Link to comment
Share on other sites

Mnogo razloga. Nedovoljno spremni ili su odigrali previse utakmica u kontinuitetu. Nizak Natural fitness i injury proneness ( skriveni atribut). Preteski treninzi ili klubovi protiv tebe igraju 'more aggressive'.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo razloga. Nedovoljno spremni ili su odigrali previse utakmica u kontinuitetu. Nizak Natural fitness i injury proneness ( skriveni atribut). Preteski treninzi ili klubovi protiv tebe igraju 'more aggressive'.

 

 

Spremni jesu. Većina ima Match Fitness 100%, previše odigranih utakmica  hmm možda. Treninzi nisu teški jer večina govori da im stavim lighter routine.  :) Može li biti do terena? Jer teren mi je poprilično izderan, izgleda isto njiva ispred gola i na sredini terena  :/

Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem. A ako ti igraci govore da im stavis lighter routine, onda im smanji trening. Ustvari, pogledaj svim igracima Information stranu, i tamo nadji sta misle o treningu. Ako su Unhappy, onda im smanji malo.

Link to comment
Share on other sites

Kako sam failo.

 

 

Treninzi nisu teški jer večina govori da im stavim lighter routine.

 

facepalm

 

Sad sam im smanjio trening i nadam se da nece biti ozljeda. Takoder imam jos jedno pitanje, nisam siguran da li je ovo prava tema za takvo pitanje uglavnom.. Da li ja moram imat orginal igricu da bi je detect preko steama?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam problem kada igram online i kada hocu bilo kome da hostujem njemu pise undable connect :lud: A kada neko drugi ja treba 89 puta da pritisnem  i tolko puta da kopiram ip u ono join other server da bi ono uslo u sejv,a kada udjem u save koci ko nenormalno ni poruke ne mogu da vidim  :lud:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |