Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

u kom klubu koji nije sa podrucja balkana ima za predsednika srbina. kao npr. Sheff. Wen. (Milan Mandaric)

Google is your friend.

 

Jel zna neko kako se ovo moze popraviti? nestale su mi ove informacije o igracu...

Probaj izać iz igre i opet uć. Možda reloadat skin. Trebalo bi se vratit samo od sebe.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko kako se ovo moze popraviti? nestale su mi ove informacije o igracu...

Ja vas zamoljavam da ubuduce ako niste sigurni do cega je, da ne govorite gluposti. HVALA. Malo sam bezobrazan, ali covjek je mogao bez potrebe da reinstalira FM, pa je opravdano :)

Popaj, da pogodim, nemas 12.1.1 patch ( moguce cak da nemas ni 12.0.4). E to je bug. Kad ides sa Report taba na atributes, onda se ova greska desava. Zna se desiti, ali to je potpuno slucajno ( random), i kad se vracas sa neceg drugog. Kako se rijesava ? Nemoj ici sa Report taba na Attributes tab ili patchuj na najnoviju verziju. A kad ugasis FM i ponovo ga upalis, vratice se u normalu.

Link to comment
Share on other sites

e ovak..nisam jos nikad igrao sa klubovima iz eng lige i sad igram sa aston villom i nakon par sezona sam u borbi za titulu..prosle sezone sam osvojio uefa ligu i u super cupu dobio barcu..i znam da negdje klupsko prvenstvo počinje u 12mj..i zaboravim na to i sad idem provjerit i skuzim da je barca to osvojila vec..

igram manager vec 7-8godina i uvijek sam mislio da pobjednik europskog super cupa ide na to prvenstvo..čak sam isao trazit pravila al nisam uspio naci..neznam kako sam to uspio da ne skuzim do sad hahahhaha..

 

bio bih zahvalan za točne informacije :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |