Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

igram sa southamptonom,prva mi je sezona sad,sa ovim novim summer updateom,i trazim si golmana... razmisljam izmedu

jason steele(M'boro) oko 2M cijena,mlad neiskusan,al ogroman potencijal+englez je

yann sommer(basel) ista cijena 2M

kojeg da si uzmem ili imate mozda jos kojeg boljeg?

Link to comment
Share on other sites

igram sa southamptonom,prva mi je sezona sad,sa ovim novim summer updateom,i trazim si golmana... razmisljam izmedu

jason steele(M'boro) oko 2M cijena,mlad neiskusan,al ogroman potencijal+englez je

yann sommer(basel) ista cijena 2M

kojeg da si uzmem ili imate mozda jos kojeg boljeg?

 

Sommer je dobar i postane odlnićan.

Steele ovisi kod mene od savea do savea. U jednom mi je posta ponajbolji svjetski golman.

 

Pogledaj još ilieva iz Levskog i Noringa iz Trelleborga

Link to comment
Share on other sites

Prodao Hulka O.o ?

Zasto da ne ? Vjerujem da je dobio odlicne pare za njega ( 25+ miliona. Hulk je jedan od najboljih inside forwarda, kao napadac ima mnogo boljih od njega), a ne postoji igrac za kojeg nema zamjene. Uzecu na primjer Wilfrieda kojeg sam imao u Ludogoretsu. Prodao sam ga za 19 miliona i kupio Abela Hernandeza za 13 miliona, a Hernandez mi je za manje od godinu i po' dao preko 100 golova. Inace obozavam prodati najboljeg igraca u timu i onda traziti jeftiniju zamjenu, pogotovo ako vodim klub sa losom reputacijom. Mislim da je tako mnogo realnije nego cuvati najbolje igrace u losem klubu ( pogledajte samo nase klubove koji nema teoretske sanse da zadrze nekog igraca cim dodje ponuda 5+ miliona).

Link to comment
Share on other sites

Dobro,sto kaze Ling,prodaja Hulka moze imati svoje motive.Sta ja znam,mozda covjek hoce rekonstruirati ekipu,igrati bez zvijezda ili upotrijebiti pare za podmladivanje ekipe.Mozda ima veze i to sto uskoro izlazi novi FM pa je i manjak inspiracije.U svakom slucaju,ne bih nikad prodao Hulka,garantuje bar 0.8 golova po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |