Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Ljudi trebaju mi mladi, talentovani igrači (Iz JSL)... Krenuo sam sa Zvezdom i planiram da igram sa Zvezdom dok mi ne dosadi, znači, nema prelaska u bolje klubove... Treba mi napadač, koji bi za sezonu - dve adekvatno zamenio Kaluđerovića, po mogućnosti da ima dobru završnicu i da je brz. Treba mi i desno krilo, jer Lazovića planiram da držim kao AMC i da mi on bude play. Zatim, levi bek, desni bek i štoper, jer ću za par sezona sigurno prodati Mikića, Vilotića, Tošića itd. Znači, poenta je da ih dovedem što je pre moguće, dok su mladi, dok im je niska cena, da se napucaju na mojim treninzima i da ulaze sa klupe sve dok ne budu za prvi tim... Ako možete za svaku poziciju da mi navedete bar 2 igrača, da ih odmah skautiram, nabacim na shortlist-u itd. Znači, AMR, WBL, WBR, DC i ST. Ako imate još predloga, da čujem? :D Hvala unapred...

Link to comment
Share on other sites

DC - Xulu

AMR - Bubalo iz Hajduka ili Knezevic iz Borca

Bekove pogledaj u OFK Rodica i Petkovica, a imas i Pauljevica u Hajduku

ST - Despotovic iz Spartaka ili Kojic iz Rada, pogledaj i OFK napadace koje ima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, odmah ću da ih proverim, i ako može i DC a da je Srbin? Imam dosta stranaca a verujem da imamo i mi dobrih odbrambenih... Xulu-a sam pokušao da dovedem, ne treba puno keša, al agent mu je idiot pa nisam uspeo... :D

Link to comment
Share on other sites

znaci igram sa dinamom drugu sezonu, i opet sam prosao skupine lige prvaka...imao sam nesto vise srece i izvukao liverpool, pa bih vas sada zamolio za neka pojacanja....u napadu sam odlican sa sanogom i olicem....sredinu igraju sammir,badelj,ozokwo,tomecak...a u obrani su tonel/vida,vrsaljko,bartley (posudba iz arsenala), a lijevo se mjenjaju mladi brucic i jos mladi mendy...tako da mislim da bi mi trebao jedan dobar lijevi bek, sa iskustvom :) ako znate jos neke bolje igrace na nekim drugim pozicijama svakako mi preporucite nekoga...igram jako ofanzivno..sa dvije spice i dva wingera i poluspicom

Link to comment
Share on other sites

haha, nisi poludio nego sam u međuvremenu ispravio tj, čim sam kliknuo da pošalje post odma sam skužia da sam zaboravio napisat koji je klub, pa sam odma i ispravio.

 

ps: početak 2. sezone je

Link to comment
Share on other sites

ademi i calleo ne žele doć jer su iz dinama (a ja vodim hajduk), a sanchez je preskup. inače odlučija sam da mi na toj poziciji igra husić ( njega sam i prije ima ali nisam ima dovoljno povjerenja da s njim u prvoj odradim cijelu sezonu posebno u europi pa sam tražio pojačanje ali očito je on najbolje rješenje)

 

ps: slobodno predloži još koga pa će mo vidit...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |