Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Ae predložite neki osrednji tim sa solidnim igračima, jača liga..Lige 5 i ove ostale jače..

Sauchaux(jednostavno Soso) imas more talentovanih igraca, em imas dosta dobru ekipu, igras Evropu, nemas para na pocetku. Trebalo bi biti zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da se citiras, post ti je na istoj strani i vidljiv je  :thumbup:

Skini odavde englesku 7. ligu pa pici sa nekim klubom ako ti je LLM u krvi.

A mozes i sa FC United of Manchester da krenes. Zanimljiva prica iza njih jeste da je to navijacki klub ( u vlasnistvu navijaca) koji su se odvojili od Manchester Uniteda kad je porodica Gill kupila isti. Sad su ekspresno iz najnize lige dosli u blue square ( cini mi se) tako da bi sa njima bilo zanimljivo.

Ako trazis neki veci klub, probaj Udinese. Prodali su svoja dva najbolja igraca ove godine, i svi najbolji igraci su im stariji od 28 godina. A imas i jednog igraca svjetske klase u Kwadwo Asamoahu i odlicnog napadaca Di Natalea. U veznom redu imas najvise talentovanih igraca, a ako istreniras Islu za desnog beka siguran si za tu poziciju sljedecih 5 godina.

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe da se citiras, post ti je na istoj strani i vidljiv je  :thumbup:

Skini odavde englesku 7. ligu pa pici sa nekim klubom ako ti je LLM u krvi.

A mozes i sa FC United of Manchester da krenes. Zanimljiva prica iza njih jeste da je to navijacki klub ( u vlasnistvu navijaca) koji su se odvojili od Manchester Uniteda kad je porodica Gill kupila isti. Sad su ekspresno iz najnize lige dosli u blue square ( cini mi se) tako da bi sa njima bilo zanimljivo.

Ako trazis neki veci klub, probaj Udinese. Prodali su svoja dva najbolja igraca ove godine, i svi najbolji igraci su im stariji od 28 godina. A imas i jednog igraca svjetske klase u Kwadwo Asamoahu i odlicnog napadaca Di Natalea. U veznom redu imas najvise talentovanih igraca, a ako istreniras Islu za desnog beka siguran si za tu poziciju sljedecih 5 godina.

 

mislim da FC United nije u blue square vec u Konferenciji! zanimljivi predlozi...jos cu razmisliti hmm

Link to comment
Share on other sites

:cekam

Las Palmas  yo svi ih se sjecamo kao odlicnog tima, ja sam ga iskreno bas voleo kao klinac. Plus imaju bas fanaticne navijaca. A nedavno sam citao i o nekom brazilskom klubu koiji igra u 3. ligi i ima prosjecno oko 35 000 naviajaca po mecu, pa ako neko zna o kome se radi, neka predlozi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |