Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Današnji trijumf me vratio k sejvu sa Dinamom. Pola druge sezone,Ivanov nas je otjerao iz pretkola LP golom iz kornera na Maksimiru,i doveo nas u skupinu sa Romom,Stuttgartom i Aekom.

Završili smo treći, sa 10 bodova,isto toliko ima i Roma.

 

Rezultati:

Aek Dinamo 5-3

Dinamo-Roma 1-5

Stuttgart-Dinamo 2-3

Dinamo-Stuttgart 1-3 (87',92')

Dinamo-Aek 2-0

Roma-Dinamo 2-2

 

Sastav:

Golmani:

Mario Galinović

Oliver Zelenika

 

Lijevi bočni

Saša Balić

Karlo Bručić

 

Desni bočni

Šime Vrsaljko

Toni Gorupec

 

Stoperi

Domagoj Vida

Marko Lešković

Mislav Komorski

Dino Škvorc

Dario Knežević

 

Zadnji vezni

Jerko Leko

Arijan Ademi

 

Desni vezni

Ivan Tomečak

Marko Vešović

 

Lijevi vezni

Lucho Ibanez

Haris Handžić

 

Srednji vezni

Milan Badelj

Mateo Kovačić

Frano Mlinar

Domagoj Pušić

 

Polušpice

Antonini Čulina

Mario Šitum

Dino Špehar

 

Napad

Kruno Ivančić

Andrej Kramarić

 

Što bi reklo:26 igrača 24 sa HRV državljanstvom 13 iz domaće škole

 

 

SS-sutra.

 

 

5.000 post iskorišten na najbolji način!

Link to comment
Share on other sites

Polako skupiće se, prodavaću ja Lolu, Markeša, Rnića, Edua isto pa ćemo videti i još nekog verovatno, ali sada se ne mogu prodati znaš i sam...

Rnica ne prodajem, dok ne stasa Aksentijevic, inace mogu dosta da uzmem. Markesa,Ivanova, Stankovica,Diarru, sam prodao, i jos neke, a Lolu nece niko. :lud:

Imao sam 15m balance, pa sam 2.5 potrosio na poboljsavanje akademije. Stalo mi je da proizvodim vise igraca iz omladinskog pogona a da samo kupujem koga moram. I eventualno po nekog iskusnog igraca. Sada su mi u paru stoperi Dragutinovic- Djordjevic, i kada zavrsim sezonu sve pare cu na napadaca i stopera potrositi. I prodacu Eduarda. Njega mogu za dobre pare. jer je dao 15 golova za sad. i kosta trenutno 1.5m.

Link to comment
Share on other sites

Kako kod tebe Markovic igra? Mnogo su ga slabo uradili. Ne znam sta prvo da mu stavim da trenira, da li sut, da li da nabije masu. Da ga ne preopteretim, gde da ga forsiram. Ja preferiram jake i brze napadace(ubice). A sada u ovoj novoj formaciji i inside forward atack... I ako moze screanshot Markovica i Ninkovica?

Link to comment
Share on other sites

Tek sam početak ja tako da su isti kao tamo, ostavio sam Nineta u u19 timu ove sezone da stasa dobijaće šansu povremeno.

Ja ne igram kao svi obično 4-5-1 nego 4-3-3 tj dosta ofanzivno sa 3 špica i sa mogućnosti da se to pretvori u 1 špica i AMR/L u zavisnosti od potreba, Markovića sam stavio na DLP ušpic istina becaup je Torresu trenutno dok ne napreduje, često mu dajem šansu jer ne može Torres sam sva takmičenja još je bio povredjen Torres tako da je ovaj sam izgurao kfalifikacije i početak sezone i to vrlo dobro istina više je u serijama igrao do sada ili se ne vidi ili doinira ima i 2 het trika ja mislim ili jedan nisam siguran. Zamisao mi je da bude neki kreativni špic da razigrava u budućnosti Sanoga i Wilfrieda naravno da ne izostane realizacija.

Što se Ninkovića tiče planiram da mu istreniram MC skroz i da igra to ili AML po potrebi imam viziju njega kao Playa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod mene je Brasanac zauzeo mesto Play-a. tacnije ja igram na trequartistu. Razmisljao sam se da posaljem tu dvojicu(Dzigija i Markeca) na pozajmicu u Smederevo ili u Teleoptik da vise igraju... ali su kod mene jaci treninzi. Pa ne znam kako ce se razviti na pozajmicama. Jesi li prodao Scepovica? Kod mene kosta 1.9m i nisam jos uvek resio sta cu s njim. On mi je upravo u Smederevu i ne igra lose...

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Markec na poachera najbolji, vec dve sezone prvi strelac Eredivisie u mom save-u sa NEC-om. Kidalica sa Jamesom Rodrigezom i Lass Bongurom, fantasticni igraci i imam jednog regena italijana za pleja, preko 30 asistencije mi je ima u prethodnoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Markec sa neverujem toliko razvijenim finishingom, compresure i off the ball pocher? Teško ako mu je to razvijeno slabo meni sada to ne može u snu odigrati dok ko tebe ne znam kako je...

Link to comment
Share on other sites

Da su mu bar finishing stavili jacu ocenu. ili neku drugu... 10 finish. facepalm Ali ajde, znam da to nije previse do SI-a nego do nasih "strucnih" researchera...

Videcu kako ce se razviti, osim ako do tada ne izadje FM13 jer kako ne igram redovno, nema sanse da odigram 4-5 sezona...

Link to comment
Share on other sites

Evo kako se razvija L. Markovic kod mene:

 

http://www.dodaj.rs/f/o/G2/1Hpej1Xh/markec.png

 

A ima i jos mesta za napredak.

 

e el ti se to razvio treninzima i li samo utakmice ???

Link to comment
Share on other sites

Sagradili mi stadion od 52k kapaciteta i sad nakon jedne sezone paf proširuju

http://i.imgur.com/ZwZlK.jpg

 

I nakon pet mukotrpnih sezona napokon sam osvojio Primeru.Nek vas ne zavara mala bodovna razlika, trebalo je bit bar 8 razlike al zadnje tri utakmice igrali su mladići.

http://i.imgur.com/E0XD0.jpg

 

I legendarni Iraola ide u penziju :(

http://i.imgur.com/PmEQb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo kako se razvija L. Markovic kod mene:

 

http://www.dodaj.rs/f/o/G2/1Hpej1Xh/markec.png

 

A ima i jos mesta za napredak.

 

A kao sta(koju rolu.) si ga forsirao i u kojoj formaciji, zato sto ja sada forsiram 4-5-1 sa trequartistom. Sta da mu radim. Evo danas sam mu stavio advanced playmaker, jer tako kaze trener, mozda gresi? Ali ne moze se on snaci sam u napadu. Bar sada. Ja sam mislio da mu stavim trening za masu...

Link to comment
Share on other sites

Nikako Dzoni.. on je ili klasicno krilo na AMR ili Poacher. Nista drugo. Advanced playmaker nikada nece biti. Skinite neki od nasih trening rezima, svi su dobri, i stavite ga na poachera i razvijace se lijepo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo zarvsio sam prvu sezonu sa Bragom, i zadovoljan sam i nisam zadovoljan, nekoliko kola prije kraja nalazili smo se na 2. mjestu, ali onda nakon kikseva protiv Gil Vicentea i Moreirensea Porto i madeira su me stigli, a zatim kada sam imao malu sansu da stignem to 3. mjesto gubim od Sportinga, i na kraju zavrsavam na 4. mjestu koje vodi u EL.

 

http://i.imgur.com/USfyC.jpg

 

Fixtures. Team Stats. Player Stats.

 

Gledajuci team stats moglo bi se reći da smo bili jedna od najboljih defanzivnih ekipa, ali ja sam apsolutno razocaran nasom obranom, broj golova bi bio mnogo mnogo veci da u prvom dijelu sezone nismo imali predobru odbranu koja je mnogo slabije odigrala 2. dio. Jedina dva igrača koja bi mogao izdvojiti ove sezone su Lima ( 4. najbolji strijelac lige, najbolji igrač sezone) i Hugo Viana (top 10 asistenata lige).

 

Europa Liga.

 

U EL smo bili jako loši i veoma rano smo ispali od Borussie M.

Link to comment
Share on other sites

Nikako Dzoni.. on je ili klasicno krilo na AMR ili Poacher. Nista drugo. Advanced playmaker nikada nece biti. Skinite neki od nasih trening rezima, svi su dobri, i stavite ga na poachera i razvijace se lijepo.

Onda cu mu winger atack. Posto mi on igra inside forward. Kakva je kombinacija ako trequartistu i poachera stavim u paru?

Elem i sam znas, da koristim tvoj trening rezim. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |